Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Je to sice pěkné, ale já i spousta jiných lidí by uvítala konverzi na jiné platformy (čehož se stejně nikdy nedočkáme, takže můj příspěvek berte jako výkřik do tmy).
    • tak to udělej jak já a kup si za pár šupů PS3, Journey jsem ještě nehrál, ale rozhodně se na to chystám
  • Journey sem hrál pouze demo, ale plnou verzi jsem nekoupil. Hra je příkladem že umělecký vizuál nestačí. Ano existují skvělé hry, které jsou zároveň umění např: Shadow of Collosus, série Oddworld, Flower či stařičký Hearth of Darkness. Tady však pouhý ovládací pohyb pomocí analogové páčky znamená frustrující pomalé nezáživné utrpení. Pro mě obrovské zklamání, ačkoliv jsem se tolik těšil.. Ruce pryč není to hra ani umění. *5*
    • Malleth
      jj, možná proto se stala nejprodávanější hra na PSN vůbec
    • To zní jako komentář člověka, který hrál maximálně první dva levely (nevím přesně, co je v demu), které jsou vskutku docela prázdné a obyčejné, jen samá poušť se sem tam nějakou ruinou. Pak hra vizuálně i hratelnostně hodně zpestří.

      No prostě mám přesně opačný názor, takže Journey berte všemi deseti, pokud i jen trochu hrajete hry taky kvůli atmosféře (u mě zatím nejlepší hra tohoto roku). *5*
      • To demo je strasne kratucke a velmi tam nema co ukazat. Ja osobne som cakal na Journey collection, ale ta vraj oficialne v europe nevychadza. Tak aspon dufam, ze sa k nam dostane nejakymi neoficialnymi cestickami :)
        • Je pravda že to nebyla plná hra. Každopádně demo by mělo navnadit, ne odradit. Těšil jsem se na ni, ale demoverze zklama. Ale dle vašich pozitivních reakcí dám hře možná ještě někdy šanci.. *1*
    • Tebe tady sežerou zaživa. Jak se opovažuješ říct něco proti indie hře?

      No, i když třeba ne, není to totiž na PC.
      • GlaDOS
        Fez také na PC nevyšel, ale indie je. Jde o to, že Journey si uzmulo Sony hned od začátku, a vývojářský tým financovalo a podporovalo.
  • No jo, jeste jsem na to zklamani nezapomnel.
    • Ty jsi zklamání *11*
    • nj... bossovia tam boli malo tuhi a bolo tam priserne malo zbrani a ani si nedali namahu s nahovorenim dialogov... a ta nudna dvojfarebna paleta cely cas...
    • Malleth
      Jaký zklamání prosim tě?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit