Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejsem odpurce nintenda sam jsem wiiu vlastnil a doted vlastnim 3ds na kterym parim vybornej monster hunter 4 a zeldu.Co predvedli s wiuu tak o jejich dalsi konzoli nemam zajem pac si nemyslim ze by to bylo jine.
  • Jack1947
    To bude zbytečnost, jako DS kombinované s WiiU a dalšími.Minimálně v čr se to fakt moc neuchytí.
  • Jak znám Nintendo, tak to bude drahé jak prase...
  • Pokud se vybodnou na Metroid a dál budou pro Nintendo prioritou Mario a Zelda .... už teď je jasné , že handheldy bez telefonu jsou jen dalším zbytečným krámem :( .
  • 0011
    Jestli zkombinují 3DS s WiiU a budu moct pařit i hry z 3DS+Wii+WiiU jak na handheldu tak na konzoli, tak do toho jdu, moje poslední "konzole" byla atari 800xe *1* ale míval jsem od bratrance půjčenou činskou kopii SNES a hry od Nintenda(většina kopií byla 1:1, např. Mario) mi přišlo vždycky jako nejlepší alternativa ke hrám na PC, na Nintendu se mi líbí, že i přes překážky jdou vlastní cestou, zatímco Sony a Microsoft se víc blíží PC a drtivá většina her, co mě zajímá jsou multiplatformy, ale Bayonetu, Zeldu nebo Fire emblem si na kompu nezapařím
    • Ano to bychom chtěli všichni ... ale zrovna u konzolí zpětnou kompatibilitu jak jsme ji znali z dřívějška měla naposledy snad PS2 .... Tím chci říct , že by tím Nintendo hodně překvapilo , protože archivy z dob , kdy byli na koni skýtají knihovnu stále hodně hratelných hříček .
      Bohužel jako hráč bych si představoval pravý opak toho jak vypadá shop Sony - retro minimální a výběr nepochopitelný . Přece jen nejlepší konzole od Nintenda je tak stále Pandora ;) .

      PS: Fire Emblem na PC zahrát jde .... a kdo tak nečiní má Nintendo ještě doma ;)
      • Ja myslim, ze virtual console a zpetna moznost poustet wii hry na wii U je celkem dostatecna kompatibilita - navic funguje i skoro vse prislusenstvi od olvadacu po ruzne bubinky atp :) dokonce i gamecube controller funguje (na cem jinem by clovek hral super smash bros :))
  • Zase špatně...
  • z myho pohledu uz ted zaspali dobu...
  • Novou generaci konzolí v roce 2018 si klidně dokážu představit. Na PS4 a XBone lidi už od vydání nádávají kvůli slabému hardwaru, takže je jasné, že o životnosti předchozí generace si můžou nechat jen zdát. Navíc X360 a PS3 měly výjimečně dlouhou výdrž. Všechny předchozí úspěšné konzole měly životnost 4-6 let, takže 2018-2019 mi přijde nejpravděpodobnější.
    S vydáním NX by rozhodně měli počkat do 2017. S dobrými launch tituly, silným hardwarem a third-party podporou by mohli vyhrát konzolovou válku ještě před jejím začátkem, podobně jako PS2.
    • Nadávají hlavně ti, kteří nemají.
      • Aha, takže všechny ty hádky o rozlišení a fps na XBone a PS4 vedou lidi s PC nebo WiiU?
    • up_er
      snuska kecu
      • Mazej zpatky na 25 fps pro filmovejsi zazitek
      • Dík za inteligentní a přínosnou reakci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit