Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Traffic Giant me hodne bavil takze tohle bych si taky asi koupil, urcite vyzkousim betu
  • Když jsme u toho Traffic Giantu, není nějaká upravená verze pro W7?
  • Tak to jsem zvědavý :) Traffic Giant se povedl, snad tohle bude taky fajn :) Ještě by to chtělo pro tramvaje dráty, které jaksi chybí a ještě trolejbusy a bude to super :)
  • Netušíte, jestli jde v té betě nějak ukládat hru? (Oficiálně jsou ty ukládac čudlíky neaktivní... naprd)
  • Nic jinýho než metro mi nedávalo profit... Připomíná mi to dopravce tady v ČR...
  • Mne to skor ako remake TT silno pripomina remake stareho Traffic Giant. Ten bol cely o MHD a aj tvorba trati vyzera takmer identicky.
  • Mne to skor ako remama TT silno pripomina remake stareho Traffic Giant. Ten bol cely o MHD a aj tvorba trati vyzera takmer identicky.
  • Bude sa v sandbox rezime dat hrat aj bez superov? V TT ma nikdy nebavilo hrat proti AI...
  • Taky nechapu proc nekdo neudela remake Transport tycoonu.S dnesni technologii by to byla mega pecka:-)
    • Locomotion
      • Bohužial Locomotion nesplnil moje očakávania. Buď tam nejak divno fungujú semofory, ale keď mi vlaky začali blúdiť aj na jednoduchých tratiach, vrátil som sa k openTTD a PBS signálom :-)
        • skús simutrans *3*
          • Skusal som... tam sa mi zas nelubili vyhybky... Proste pre mna jednoznacne OTTD *4*
  • Bral bych TT pres tohle jakykoli den.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit