Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nj vracim se k Simcity 4. S prestavkami ho hraju uz nejakych 7-8 let. Porad se na to da koukat a je neuveritelne komplexni. Pro me neprekonane, nevidim duvod, proc si kazit zabavu touhle veci... Nicmene i tak, podle me si zaslouzi vic. Dnes kazda s*ackoidni strilecka dostane 7/10 a tohle 5?. Nebyt tu SC4, hraju to s radosti a pro lidi kteri si SC4 pro jeho stari nejsou ochotni zahrat je tohle v podstate pecka:) - pokud jsou fanousky zanru.
    • Proc by hra ktera ma uz treti dil a v podstate se nezmenila vubec mela dostat vic jak 5? navic kdyz je porad zabugovana jak prase.
      • a CoD potom preco dostava viac ako 5?
        • Ja myslim stejna jako uplne stejna. U CoD mas alespon jinej pribeh, trochu jiny zbrane nebo fungovani MP ale Cities XL jsou proste uplne stejny a to vcetne prisernejch memory leaku.

          Dokonce tam jsou porad stejne modely budov.
          • Masa-san
            Od doby kdy se COD zřeklo 2. světové je to pro mě už jen Copy - Paste, no asi každý si všímáme jiných detailů *7*
            • Proste mi prijde ze asi moc nechapes jakej je rozdil mezi novym dilem CoD a patchem pro CoD protoze Cities XL 2012 je spis takovej patch kterej ma opravit nektere (bohuzel se zda ze zdaleka ne vsechny) chyby z predesleho dilu. Ja mel koupeny Cities XL i Cities XL 2011 a muzu s klidem v dusi rict ze dalsi patch jim platit proste nebudu.
            • Aha takze pokracovani nejakyho ac stupidniho scenare o atomovkach a teroristech znamena copy&paste... diky za vysvetleni

              Ja si rikal...
    • Trol.diskuzni
      Podívej se, kdo to recenzoval... Vidíš tam někde jméno Lukáš Grygar? Já ne, a proto to nemá 9 - 10. *3*
      • Okay, tohle je hloupé.

        A Skyrimu podlehli všichni. Vávra to vystihl, když nemáte konkurenci, všichni jsou natěšeni i na tu jedinou blondýnu, byť má zkažené zuby a je tupá jak poleno. (Já ne, nebavil mne ani Oblivion ani nic jiného. Mám život, virtuální realitu mám jen pro zábavu, nehledám virtuální život, jen virtuální zkušenost - jako třeba BF3)
        • Hairy_Ass
          Co to meleš o virtuálním životě? *8*
          • ouuu omyl nic
          • asi tim myslel to ze RPG/MMORPG slouzi pro hromadu lidi jako sekundarni (virtualni) zivot = mrhani casem, kdezto strilecky nebo hry ktere nevyzaduji tolik casu mu daj zkratka zabavu ci nejaky kratky znazorneni (zkusenost) "jak to funguje" ale nenuti ho to "zit" v ty hre.
            (neco prozit ale nezit v tom?)

            (ale mozna to myslel jinak...) *1*
  • Presne toto mi uz lezie na nervy aj pri recenzii na Cities XL 2011. Preco preboha nieje pisane co je nove oproti predoslemu dielu? Pri 2011 ste vobec nepovedali co je nove a tu opat to iste. Ziadne porovnanie s predoslym dielom ziadne opisanie noviniek proste nic. To co za deti pise recenzie ? Ja som snad uz roky necital dobru recenziu ktora by davala aj realne a nie nadnesene hodnotenia.... *8*
  • SimCity 5... čekám jako všichni. :)
    A taky chci jen vylepšené SimCity4. Ne překopaný model. Buď přidat politickou sféru nebo ... zvětšit komplexost zvýšením enginu a závislostí na ostatních městech. Každopádně nový engine a větší mapy by naprosto stačily. :)

    (Stejně hraju SimCity4 a nevadí mi to :)
    • Překonat Simcity 4 bude hodně problém...zvláště když do SC4 je tolik vychytávak počínaje NAMem a konče tisíci skvělými custom budovami....
  • Recenzia je uplny nezmysel. Ze vraj mozete stavat len obdlzniky o 6 domoch...layout v skutocnosti moze byt lubovolny (cesty mozu byt aj sikme, zakrivene a pod.) A ze mozte stavat len postupne to, co vam hra odomkne, ked ziskate vacsi pocet obyvatelov...Nezmysel! Staci v Options zakliknut Expert mod a mate k dispozicii hned takmer vsetky budovy! Autor tuto recenziu uplne odflakol a nestacim sa divit, ze neprisiel ani na zakladne ovladanie hry.
    • Walldstein
      A kolik lidí bude hrát v Expert módu? Když pominu tebe...
      • napr. ja .. mne ide o stavbu mesta nie o nejake cakanie na odomknutie budov
  • Tuhle hru jsem chtel hrát a tak jsem kouknul pár videí na youtube. Bohužel v recenzi chybí podstatná informace, že hra je 100% stejná jako Cities XL 2011. Me tam chybí multiplayer, treba kdybych mohl alespon obchodovat s nekym jinym tak by me to lakalo a bavilo. Puvodne to tak bylo i myšlené ale pro nedostatek zajmu se zrušili servery nebo tak neco.
  • Miluju články, kde je v upoutávce něco označováno za "ráj" čehokoliv a zbytek článku to pak vyvrací. Blesk byl některým zjevně dobrým učitelem.
  • jindra.veliky
    zrovna jsem to stahl XD no moc me to nebavi strasne blbe se tam sstavi silncice a domy *7*
    • Amylee.Anderson
      Koupit takovou blbost by byla blbost. :D
    • co se do nej navazite? ja kdybych to koupil tak bych byl pekne nastvany, pokud nevydaji demo, je testovaci "stahnuti" naprosto normalni vec.. :)
      • presne s tebou souhlasim , v dnesni dobe se nevydavaji dema aby clovek nevedel jak to spatne udelali :) tzn stahnout vyzkouset a pak pripadne koupit *2*
    • Z steamu predpokladám...alebo?.... :)
    • sonk
      Jsi kkt :)
    • Tak to si fakt borec když si si to stáhl :)
      • MidnighT91
        xD zabil...
  • Recenzi jsem ani nečetl ale snad se nebudu opakovat. Mě předešlý díl celkem bavil (Cities XL, ne 2011), ale byly v něm dva hlavní zádrhely, které dle fór nebyly odstraněny ve 2011 a pokud správně chápu, tak ani v 2012. Zaprvé, kolem 200tis lidí se hra stávala nehratelnou na jakémkoliv stroji. Zadruhé, neúnosnost dopravních zácp, kde nepomáhala svěcená voda, natož velké kruhové objezdy, které v Cities XL fungovaly spíš jako špunt. Platí tohle i o XL 2012?
    • Ano, platí...
  • Jak je to s HW naroky ? Uz to zvlada podporu vice jader a dokaze vyuzit vic nez 1 GB pameti ? Mam koupene origo CXL2011, gameplay jako takovy je zabavny, ale dost me nasralo, ze to trpi na neschopnosti a neochote tvurcu vyresit tyto zakladni HW problemy, na ktere si podle toho co sem cetl komunita stezuje uz delsi dobu. Na me sestave (C2D E6600, 6 GB RAM, GTX285, Win7x64) je to od 50k lidi temer nehratelne. Zjistil jsem ze pomuze restart hry, pak to chvilku bezi dobre nez si hra vezme cely 1 GB pameti - jakmile dosahne 1 GB tak si vic nevezme a zacne se silene sekat. Cili by me zajimalo jestli je toto uz vyresene a beha to konecne jak ma, protoze jinak jim na to z vysoka kaslu. Uz takto u me maji velike minus, za to ze misto aby se soustredili na opravny patch pro 2011, ktery by tyto problemy vyresil tak delaji "novou" hru aby mohli z lidi vytahnout dalsi prachy.
    • Viz můj příspěvek níž(a odpověď na něj). Tenhle problém trvá už od Cities XL, ví se o tom, na fórech se na to nadává, tvůrci o tom tedy jistě taky vědí a co? Hážou na to zvysoka hnědáka.
  • Takže všechny zásadní problémy minulého dílu zůstaly - hlavně ta doprava, až když jsem postavil obrovskou síť metra, tak to jakž takž fungovalo. Akorát to zase bylo neúnosné na provoz. A trhání taky zůstalo, paráda.
    Podle recenze mi ta hra připadá na chlup stejná jako 2011.
    • Je to stejná hra, přidali jen cca 280 budov, 15 map...
      • Takze je to vlastne takovy DLC s novyma barakama a mapama? No tak slava, hlavne ze se to vysvetlilo.
        • jojo je to tak nejak, hlavne ze to poradne zoptimalizovali a i kdyz se to seka v postcard view, tak to uz aspon nepada na preteceni RAM pameti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit