Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mel vzdycky pocit že civilizace je trapnej joke a kdyz jsem vyzkoušel eu4, tak se mi to potrvdilo
  • porad enchápu jak v hrách tohoto typu funguje multiplayer, vzdyt to musí trvat pul dne ne? a pak nekomu neco nevyjde, udela rage quit a cela hra je v haji
  • Pro mne bude klíčové to, jak se poperou s multiplayerem. V CIV5 to při větším počtu hráčů mělo strašný problém se synchronizací. Brave new world už byl lepší.

    Doufejme že se poučí. Jelikož mulťák je silně návyková a s přáteli a zábavná záležitost.
  • Paulcz
    Docela bych bral hru, která vychází konceptu z Civilization III. Tohle jde nějak mimo mě, Z původní poměrně "intelektuální" roviny se to přesunulo někam ke gamepadům.
  • Keyz
    Tak hlavně aby upravili boj, který je v pátém dílem extra zjednodušený. Jednotka má pouze jedno číslo a to je nějaká síla a tím to končí. Maximálně podle toho kde stojí.

    Stačilo by primitivně přidat třídy jako, letecké jednoty, námořní a také zařadit rozdíl v technologiích.
    Pak by nemohli vznikat šílené situace, které se stávají často: Zrovna v pátek jsem letěl bombardérem proti pěchotě a bombardér se skoro nevrátil. Protože pěchota puškou ten bombardér téměř zničila. I opice pochopí, že puška proti letícímu letadlu většinou nefunguje. Ještě více komické je bombardér vs lučišník...
    Pak se válčí dost blbě, když je vše pouze o tom kdo má větší jedno číslo a nějaký smysl je zcela mimo. Kde je radost s rychlého pokroku a z nové jednotky? To samé atomovka, dost slabá. Město to nezničí, dostřel omezen a zem to také nezasviní jak by bylo dobré. Lepší by bylo méně superzbraní ale aby jejich přítomnost bylo znát. Navíc její použití je státům okolo jedno.

    Ani by to pak nebylo složité, protože by nebylo třeba se učit něco nového. Vše je jasné, protože to tak funguje i normálně. A je jedno jestli tam jsou futuristické jednotky anebo koně.

    - A většinou, když se hráč snaží tak je má náskok nad počítačem. Pak je dobré aby z toho byla i radost a ne komedie díky omezeným pravidlům. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit