Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do dnes hraju na starém noutasi s MS dos starou dobrou Civilizaci 1 a grafika mě nijak nevadí
    • Paulcz
      Top v grafice byl ve III dílu, pak to šlo z kopce a Civ1 je důkazem, že to propracovanější grafiku ani nepotřebuje :)
  • v nekterych hrach je 3D proste zbytecny, navic tyhle omalovanky zacinaj pripominat spis settlers nez souboj civilizaci
  • walltar
    Graficky to vypadá jak nějaká levná hra na mobil *9*
    • jenda84
      na grafiku ti se*e pes :-) jestli to bude mít zachovaný a vylepšený mechaniky třeba z 5 bude to pecka tak jako tak..
      • Vypadá to jako kombinace toho nej ze 4 a 5, to by mohla být bomba
    • peaNutz
      Přesně. Absolutně to zabilo moje nadšení z oznámení a novýho traileru. Doufal sem že se vrátí ke grafickýmu stylu dřívějších civilizací. Pětku sem eště jakž takž překous ale tohle vypadá vážně hrozně.
  • Soubojový systém Civ V (BE) je nejlepší z celé série. Díky jedné jednotce na políčku bylo konečně možné taktizovat. Doufám, že to nebude stejná hrůza jako v Civ IV.
  • A udělá se to kresleně, protože to je dneska levný způsob jak hráčům naznačit, že s**ou na grafiku. "Ty kostičky nejsou špatná grafika, to je stylizace.." O stylizované hry nemám zájem už jen proto, že se to snažej tak lehce ošidit. Udělejte pořádnou hru, dejte si na to víc času a větší budget...
  • WalkingWad
    A nedávno tu byl článek, jak Civilizace nemění na sobě nic a proto je tak dobrá, pár dní na to vyjde info tom, jak civ 6 bude jiná.. wtf ?: :D

    Mno snad to nebude nějaká kravina... třeba BE mě nebavila...
  • Tilwaen
    Vím, že stylizovaná grafika stárne lépe, ale všeho moc škodí a v porovnání s pětkou mi to graficky přijde jako krok zpátky. Jinak zní koncept šestky moc dobře.
    • k naivní hratelnosti se víc hodí kreslena grafika
      • Tohle ale neni krelená grafika, je to 3D s barevnejma texturama.
  • lol jak ma symbol fr. revoluce zamaskovane bradavky :)
  • CiV 5 z roku 2010 vypadá graficky líp.
  • Mno podle obrázků to vypadá jak wowko z izometrického pohledu, wtf? proc musi dneska vsechno vypadat jak barevne preplacany komix? petka vypadala tak krasne... *8*
    • Chim
      izometrického? *1*
      • OPenetrator
        Drz hubu uz.
        • Chim
          Nezvládáš *1*
          • OPenetrator
            Nezvladam co? To spis ty vypadáš na někoho kdo nezvladne napsat souvislou vetu tak se raději omezuje na komentáře o jednom slovu.
            • Chim
              Fakt?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit