Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • k naivní hratelnosti se víc hodí kreslena grafika
  • Tilwaen
    Vím, že stylizovaná grafika stárne lépe, ale všeho moc škodí a v porovnání s pětkou mi to graficky přijde jako krok zpátky. Jinak zní koncept šestky moc dobře.
  • To musím rozporovat. Lučištníci tankům tak maximálně poškrábáli pancíř protože mají vysokou defence a k tomu penalizaci na útok na pokročilejší jednotky. A atomovka vyčistí právě oblast o poloměru 4 políčka od hexu dopadu s tím že tam dává instakill.
  • lol jak ma symbol fr. revoluce zamaskovane bradavky :)
  • CiV 5 z roku 2010 vypadá graficky líp.
  • imo naivní koncept hratelnosti civilizace se víc hodil prave do fiktivní budoucnosti, proto se mi BE líbilo víc.
  • Mno podle obrázků to vypadá jak wowko z izometrického pohledu, wtf? proc musi dneska vsechno vypadat jak barevne preplacany komix? petka vypadala tak krasne... *8*
  • mohli by z toho udelat poradnou dospelou realistickou 4x strategii, ale to bych chtel asi moc.
  • haha
  • Huráá, konečne poriadna nová Civilizácia. Dúfam, že nový technologický strom už nebude len o tom vyskúmať časom úplne všetko (pavúk bol jediné, čo mi prišlo super na BE).

    P.S. Na tých screenshotoch sú samé hory, snáď konečne pridajú možnosť prekopať tunel! *4*
  • A opět zničí nebo vážně poškodí lučišník jednotku tanků? *15*

    Pak to otravně zdržovalo, kdy tyhle zaostalce nešlo prostě přejet a pokračovat v cestě. Když jich bylo v řadě 4 tak to bylo něco... Ani atomovka je nezabila *1*
  • ti už to taky sekají jak Baťa cvičky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit