Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komplexy? To možná ty. Mě už nebaví neustálá glorifikace žen v některých oborech, jen proto, protože jsou to ženy. Kdyby hráčky byly co k čemu, tak by také bylo více recenzentek. Je tento obor ale pravděpodobně nezajímá.
  • pretoža ju asija najvicija bavija....trůbo.....
  • pán má komplexy? *4*
  • Tak to mam kliku, že piju jenom pivo...
  • bobsh
    Dokud budou takový tupci jako ty, tak asi jo
  • XXHUGOXX
    Why ? *4*
  • victor
    Není nad to k recenzi přidat i video gameplay ...
    Takhle je alespoň vidět o čem že vlastně hra je . Připadá mi jako tuna skákaček z tabletů - start dráha , překážky a konec na čas . Bohužel minimálně na videu je podobně ply - nu - lááááá jako ty tuny GooglePlay hopsaček , když se už nedostává výkonu mobilu či tabletu . A to je u podobně rychlé hry vyžadující co nejrychlejší reakce smrtící faktor .....
  • victor
    .... A po víně polovinu mužů vyhodit a zaměstnat polovinu ženských . JJ gender corrections v praxi a uvidíme za jak dlouho vás začnou recenze bez testosteronu nudit .
  • To je něco jiného, nemyslel jsem to zrovna pohlavně, ale chápu, že někteří jinak myslet neumí.
  • Promiň, ale ono to nejde jinak. Každý normální 96% chlap to má geneticky zakódováno *1*
  • SkillJam
    pretože je to indka
  • Mart9
    *1* *1* *1*
  • Chim
    Protože o genderové vyrovnanosti se dobře píše a ještě lépe kritizuje ten zlý okolní svět, ale uvést ji do praxe ve vlastním domě už je z nějakého důvodu těžší.
  • Abyste se z těch žen jednou neposrali.
  • flash789
    tu suprovou herni novinarinu delaji jen občas, a jak je znamo zena vždycky prinasi neotrely a jiny pohled prakticky na jakoukoliv věc, takze bych se taky primlouval za vicero zenskych v redakci:)
  • Hnisavec
    lebo v redakcii sú samí šovinisti :D
  • Jack1947
    Taky si myslim... *3*
  • Krescz
    fap time
  • Jam97
    Ta parta "znuděních chlápků" dělá suprovou herní novinařinu,takže si myslím, že nepotřebujou nějakou hezkou tvářičku, aby získali sledovanost. Od holek jsou tu jiný stránky ;)
  • vubec v games.cz by to chtelo víc ženskeho prvku hlavne v podkastu mne nebavi se divat na partu znudenych chlapku. taky by nejaka holka mohla delat letsplaye

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit