Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde je ta první světová válka?Praděda byl na frontě a neměl žádnej kulomet jenom pušku..ani nikdy nezažil útok tankové jednotky.
    Mě to přijde jako druhá světová válka.
  • Jednoznacne! Protoze chytry lidi hrajou jenom realisticky hry! :D
  • Ono ti chytřejší lidé BF1 nehrají a nepodporují znásilňování historie.
  • Mno dobře, je to arkádové ale ne tak moc jako Battlefield 1. Samozřejmě že to není simulátor.. Nesmíš se všeho chytat tak doslovně :D. Jen říkam že málo co je dnes lepší řežba online než BF1, nikdo mi nenapsal nic takže asi to tak je...
  • TheGGG
    ty jsi urejpaný šášula... doporučuji nasadit alobalovou čepici... na hlavu, aby jsi nechytnul nějaké ty arkády-.- kys
  • Spíš bych jmenoval horší:
  • Red Orchestra rozhodně není simulátor. To může napsat jen člověk který tu hru viděl leda na obrázku. Je to realistická ww2 hra, ale hraje se dost arkádově.
  • Red Orchestra je skvěl WW2 hra! To souhlasím. Ale když chce člověk trošku něco rychlejšího z neokoukaného prostředí?... Battlefield 1 je podle mě nejlepší volba. Red Orchestra je téměř simulator *1*
  • survarium.
  • Red Orchestra je lepší.
  • Za mě je každý Battlefield něčím skvělej, od jedničky až po BF1. I hardline bych tolik nehejtoval, náhodou jako spin-off mi to nepříjde tak špatný, na PS4 je to stále hratelný včetně DLC map takže to asi tak mrtvé jak říkaj nehráčí není. Každopadně BF1 je to nejlepší dílo z celé serie, jak se píše v přispěvku, lidi chtěli WW1 ale vadí jim že zapas trva hodiny... *1* To, co jsem se svým squadem zažil v BF1 sem nezažil nikdy v žádne jiné multiplayer hře. Destrukce prostředí je famozní, zničit jde prakticky úplně vše. Dynamciké změny počasí fungují skvěle. Nejlepší Multiplayerová střílečka vůbec, kdo nesouhlasí ať tedy jmenuje lepší.
  • Ne každej hraje random public...

    + kompetitivní hraní
  • BF byl arkada vzdycky.
  • Aspoň že si dali práci s jinejma skinama :) Je fajn když jsou stejně vybalancované ale aby byli stejné modely je smutný
  • Ale sím tě, tak prostě přiznej, že ti to moc nejde. Na tom není žádná ostuda.

    CoD MP je imho totální šitka a z battlefieldů mě naposledy bavil MP u BC2 a teď u B1. Mají tam sice spoustu blbostí a kravin, který by chtělo vyžehlit a vyleštit, ale ta atmoška a hratelnost tam je, pokud atmosféru a hratelnost nedefinuješ nějak extra mimo, aby ses mohl vztekat na B1...
  • Ja zase hraju fpska 20 let a narazil jsem na stovky lidi, kteri by chytryho cheatera nepoznali ani za 100 zivotu.
  • Kdo se taky těší na černé Rusáky?
  • Red Orchestru 2 hraji 5 let a narazil jsem na jednoho cheatera.
  • To bude asi ten problém, oni nechtěj aby lidi hráli 10 let jeden díl, ale každoročně nový pokračování
  • Posledni hratelny a stale hrany BFko je dvojka, pak to slo do pekny rite. Ve dvojce se dalo taktizovat, nebylo to zadny zoufaly pobihani sem tam a pokud tym fungoval a velici nechcipali a fungovali jako spawn, tak to byla naprosta parada. Taky je to tusim posledni BFko ktery ma vlastni server, i proto se porad hraje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit