Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redneck
    TWD jsou fajn. Jak komix, seriál tak i hra.

    Já osobně zombie tématiky nemam dost, zvlášť když je to dobře provedený a člověk čelí klasickejm, pomalejm zombům a ne takový sbírce zmutovanejch hovad jako třeba v posledních třech Resident Evilech.
    K tomu si přidej starost o dostatek potravin a léků a hned ta hra vypadá líp, než její konkurenti.

    To rozhodování se pod tlakem taky neni vůbec špatný. Při hraní jsem udělal několik chyb a zbrkle řešil situace a kolikrát jsem i řek, to co bych asi neměl, ale o to líp to na mě jako hráče zapůsobilo.
    Když se probourává stádo zombíků zátarasama, tak by byl klidnej málokdo a přesně tyhle a podobný situace nechaly nás hráče vyprofilovat Lee Everetta podle sebe, což si myslim není vůbec špatný a je to o hodně lepší volba, než hrát za někoho, kdo má přesně danej charakter a neuhne z něj, kdybyse nevim co dělo.

    Na druhou sézonu se těšim a kupuju hned první den.
  • Amylee.Anderson
    Hlavní je, abych u toho brečela tak, jak u první sezóny!
    • tak ty taky:D
  • jestli to propojí s tím seriálem, na který se od druhé řady nedá koukat, tak jsme, slušně řečeno, v hajzlu...
  • Jack1947
    Na druhou sezonu jsem zvedavej, to jo ale mozna trosku vic na tu akci, dockame se vsak obou dvou. Serial mne bavi to sem ho zacal sledovat predrokem. (podotykam ze zarily adventurista nejsem presto mne prvnich 6dilu celkem bavilo.)
  • A další hezký příběh ze světa propracovaných lidských vztahů, kde bez ohledu na nebezpečí všude kolem, se dospělí chovají "přinejlepším" jako psychopatičtí puberťáci na školním výletě, kteří jsou schopný pro největší hovadiny (hele, ta holka je moje, kdo je u tebe č*rák atd...) se okamžitě zabít.
    A teď si jdu zahrát Tomb Raider, neboť mě zajímá, jak vypadá moderní archeologie...
    • ehm..takhle?http://www.youtube.com/watch?v=yi1kMSHmD8g
  • Hra je sice skvělá, ale mě už ta zombie tématika leze krkem. Chtěl bych, aby udělali hru s podobným gameplayem, ale v úplně jiném světě.
    • zahrej si Back to The Future..ale je to vice adventurni si myslim
    • Myslím že hra o lidech snažicích se přežít vpád plyšových medvídků létajících na barevných jednorožcích tu ještě nebyl no :D ... Podle všech je zombie her moc, ale já marně hledám konečně nějakou další pořádnou. (Těch je míň jak NSF her každý rok ) *3*
  • fichtlis
    Walking Dead seriál je jeden nejlepší se zombie tématikou, jinak to hezky napsal Daniell605.
    • ZvacA
      Jako věc se zombie tématikou mezi nejlepší nepatří, na to má zombies až moc na okrasu a o nějaké post-apo vypracované atmosféře se již také nedá mluvit. Kolega dole to vyjádřil správně, je to jen o lidech, kteří pod heslem "človek člověku vlkem" se snaží žít "ve světě, kterému vládnou mrtví". To jsou typické slogany celého konceptu Walking dead a to včetně komiksu. Výhodou seriálu je, že dokázal námět z papíru rozhýbat na obrazovkách s celkem solidním feelingem a zpracováním, ale ten se postupně vytratil, přičemž zůstal komerční úspěch. Ne všem se to ale bude líbit, ať už je seriál považován za nejlepší nebo ne. Nejlepší je v tom, že dokáže prozatím lidi kovat k obrazovkám svým zjednodušeným pojetím, než aby se dalo mluvit o kvalitním zombie filmové záležitosti, u které potenciál popravdě skončil s první řadou.

      Jinak, ještě bych klidně doporučil celkem nedoceněný a taky jen jednořadový seriál Dead set - ne úplně špatná věc, která se oproti Walking dead dějově tak neloudá.
  • Třeba konečně dojemný příběh zombie rodiny utíkajícími před hordou pokryteckých lidí.
    • Mahcake
      Bohužel by to každý bral jako parodii. *1*
    • Whoossain
      Přesně, zombíci mají taky duši. Jsou to citlivé a vnímavé bytosti, pronásledované bezohlednými lidmi, kteří do nich neustále tlučou, řežou a střílí. Já říkám STOP NÁSILÍ NA ZOMBIES!. I živí mrtví mají svá práva!
      • ZvacA
        http://youtu.be/CpEuCwK3LZA?t=3m1s :D
  • spoock
    já viděl seriál až po tom, co jsem dohrál tyhle epizody a musím uznat, že mě teda moc nebere, hra byla super, asi to bude tím, že je ten seriál na můj vkus, moc velká telenovela
  • CRYPT
    jen proboha to ne. Ten serial je naprosta fekalni stupidita a odpad nejvetsiho kalibru plny nesmyslnych retardovanych zvratu apod. Jen at si delaji sami podle sebe, proto mohu za sebe rici ze kdyz walking dead, tak jedine tuto interakci a ne serial
    • Jazz
      Jako ty. *15*
    • Daniell605
      Když se podíváš na ostatní zombie filmy (seriál se zombie jiný neznám) tak The Walking Dead je to nejlepší na trhu, protože krásně vykresluje chování lidí a mezilidských vztahů, narozdíl od těch MS hovínek kde se jenom tupě prostřelují mozky které se následně pojídají *11*
      • http://www.csfd.cz/film/247408-dead-set/ tohle bylo tez cool
        Walking Dead se mi libila pouze 1. serie,pak to slo podle me do kopru..ale nerikam nic,spousta pratel sleduje kazdy novy dil
      • TheGGG
        No nevím House of the Dead je lepší
        • JohnyTheZik
          Uwe je klasik!
    • Seriál že je stupidita ? Tak to jsi mně teda urazil. *16*
      • Díval jsem se na to jen když to jelo v TV. Neříkám že to je odpad apod. dalo se na to dívat a ze začátku mě to přišlo i super, ale na hru to nemá dějově ani postavama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit