Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oni sa divia že pirátov je čím dalej tým viac , ked chcu za jednu debilnu hru 40 € tak potom sa im nato každý vysere a radšej si tu hru stiahne zadarmo a tie ich ochrany si možu strčit do pr*ele o týžden pridu nato ako ju obídu a hotovo , akurát taham Take of Helicopters a vobec nemám v umysle si kupit originál *5*
  • Ja mam zase original OFP 1.96 a blbne to rovnako ako cracknuta verzia :)
  • K cemu se serou s ochranou, kterou stejne nekdo prolomi? I ten jejich slavny FADE je k nicemu...
  • nejlepsi byla Fade ochrana v nemecke verzi ARMA2, kdy jsem se v druhe misi kampane objevil misto cloveka jako zviratko s rohama (boze proc je zakazane v diskuzi napsat jmeno zvirete co nam dava mliko?) :-D Nastesti ceska verze vysla tesne po te nemecke, takze originalka resi vse :-) a jsem za ni rad :-)
    • Zkurvení komunisti! Takováhle posraná cenzura, to už si snad ze mě děláte prdýlku vy krávy!
    • Protoze by ti pak mohl nekdo rict ze jsi vu* nebo kr*va a to uz je jen krucek od ku*ev a c*raku prece!
  • Jenom škoda, že TOH už z recenze vypadá, že se jedná jen o pokus o simulátor. Zlatá série DCS :)
    • DCS je super, ale to by som musel odísť na dôchodok, aby som to mohol hrať *2*
  • arma II je super
  • A co z toho plyne za poučení? Když chcete hrát ilegálně hru od Bohemia Interactive, musíte být ožralí.
    • No. Ja myslim i pri koupi. Zvlast pokud jsi nemec cekajici na Armu 2 *2*
  • Chtělo by to ale poukázat na fakt, že je tenhle styl ochrany lehce dvousečný. Dodnes mám v živé paměti známého, který na každém kroku vyprávěl o tom, jaký je Arma 2 nehratelný paskvil, protože při střelbě létají kulky všude možně a náhodně se mění na racka (aneb člověk neznalý by v těchto věcech asi nehledal nic jiného než bugy). A to mě docela dlouho odrazovalo od toho, abych hru sám vyzkoušel.
    • Na tom něco bude, ale myslím, že tohle je velice dobrej způsob, jak odhalit piráty a hezky jim zabanovat přístupy k forům atd. *2*
      Každopodně může to udělat špatnej dojem pro lidi, kteří hru hodnotí z doslechu od jiných a to že je tam kupa bugů jak to bylo u Army 2 a přitom tam nebylo (čti nebylo tolik).
      Ale když se zvolí šikovnej systém s rozmazáním jako třeba teď, tak je to docela neškodný a nejde říct, že je to bug a ještě se prokecneš, že seš pirát, když se ptáš co jsi udělal špatně, že se ti to mlží *1*
  • Škoda tejto hry, keby tam bola kampaň, akú sľubovali, už by som to mal dávno kúpené *9* Bol by to vlastne prvý civilný letecký simulátor, ktorý by ma dokázal zaujať... Ale ich škoda, takto je to u mňa odsúdené na kúpu v nejakej výraznej zľave v čase keď sa budem fest nudiť.
  • filias
    Já se klidně přiznám, hry mě přinutila kupovat proti-pirátská ochrana (nebo neschopnost crackerů?) u Half-Life 2. Zkoušel jsem snad 7 releasů a všude byly nějaké menší bugy, které hru znepříjemňovaly. Bez konzole se to nedalo ani dohrát.
    A konečně jsem si jí užil, až když jsem si jí pořídil na Steamu.
    • Za sebe teda musim naopak říct, že co jsou všude ochrany, hry na PC jsem až na pár výjimek od Blizzardu kupovat přestal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit