Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál někdo první díl ve 3D? Třeba na PS3? Hraju ve 3D Uncharted3 a je to skvělý, až se divím, že není takto udělaných více her..
  • Call of Duty zase rozdrtí konkurenci. *14* *14* Vlastně ostatní FPS pro Call of Duty nejsou konkurence.
    • vlastik.plaminek
      Ano, ostatní FPS nejsou pro CoD konkurencí, protože morálně vyspělý jedinec se snaží konkurovat sobě rovnému a ne mrzákovi.
  • bude to pecka, jako vždy, těším se...
  • Nový COD - nové vylizování análu starý babičky *12*
  • tohle bych nehrál ani zadarmo
  • oktavius66
    Vidíte na tom něco ve 3D *1* . Já ne a myslím si, že to nic na samotné hratelnosti nezmění... Všichni nemají 3D monitor a grafickou kartu která podporuje 3D. Už neví jak by na sebe utáhli pozornost. Pro mě bude toto COD celkem propadák. Nevím jak vy ostatní, ale ani ty trailery mě moc neuchvátili, ale když vyšel trailer na COD 6 zdřevěněla mi huba a nemohl jsem se od toho odtrhnout. Zatím tomu dávám 5/10 za snahu udělat něco nového... *7*
  • Jediná hra, které se může pyšnit titulem nejvěrnější COD klon je mobilní Modern Combat 4. https://www.youtube.com/watch?v=s5o3LQreyXY

    Všechny ostatní tituly (MoH, Homefront atd....) se můžou jít potupně zahrabat. COD je ve svém žánru nejlepší a proto recenze nový MoH dopadají tak jak dopadají.
  • Má to cenu vubec stahovat?
    Vzdyt to budu stahovat déle nez hrat *2*
    • Tak si to kup blbečku, když ani nemáš na pořádný internetový připojení!
      • A kdyz nema ani na poradne pripojeni, jak muze mit penize na hru ?
      • Narazel nato ze ta hra bude tak kratka ze delka downloadu bude delsi nez doba za kterou projde tu hru, chytrolíne.
    • N7N7
      Stahuj radši holkám kalhotky.
      Tam si budeš určitě déle hrát než stahovat - odzkoušeno! *3* *2*
  • conflig
    Já už nechci jen moderní válku *13* Docela rád bych se zase vrátil do WW2 Prostě zase náckům nakopat pr**l *4* Ale tentokrát bych chtěl pořádnou kampaň za Rusi
    • Magister_Peditum
      Já bych pro změnu chtěl taky jednou kampaň za Němce. Nebo alespoň za jiný národy než jen klasiku = Rusy/Amíky/Brity. Ve WW2 neválčili jen oni, ne? *3*
      • Nj ale koho by bavilo hrat za Francii a polovinu singlu jen utikat pred nepritelem?
        • Keyz
          http://www.youtube.com/watch?v=hSSBQWbF7R8
          *3*
        • Magister_Peditum
          Stejnej problém jako u všech ostatních do té poloviny singlu. *3*
        • ZvacA
          Však se bojuje se i za ústupu. Představa, že někdo ukáže prstem a celé divize si dají čelem vzad a nasadí pety do týlu, je přece jen trochu zkreslená. :)
  • cod je nejlepši a kdo si misli ze ne je vuuuuul a muzete mi vsichni lizat koule
    • tak to ty jsi ten pepíček, o kterém se vypráví ty vtipy.. rád tě poznávám
    • To nebude problém, dej si inzerát a nějakej podofil se ti ozve *1*
      • N7N7
        Nebo si je namazat salámem a zavolat na psa. Přál bych mu hodně hladového čokla s velkými zuby, aby se ta "inteligence" nemohla dál šířit. *1*
        Pardon, nechal jsem se trochu unést. *7*
    • N7N7
      Lízat ne, ale kopnul bych si. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit