Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vitekb
    Takže spíš taková verze 1.5 za cenu 1.5 hry? *4*
    • Asi tak...
  • Jednička byla ve své době naprostým zjevením. Kolik stategií z období z druhé světové nám vlastně odrovnalo čelisti? Tohle bylo propojením pěchoty, těžké tehniky a variabilní taktiky. Je možná škoda, že se autoři zaměřili skrze na východní frontu. Dovedu si představit bitvy na poušti nebo letové bitky nad Anglií, či operace na Krétě a Sicílii. Nicméně je to stále vysoký nadstandart ve stategickém žánru. Když k tomu připočítám ještě Wargame:EE, tak je to za takto krátkou dobu úspěch.
    • Mato1987
      sudden strike a datadisk forever, nepoznám lepšiu hard core stratégiu okrem Z.
    • Souhlasím. Ani tak by mi nevadilo, že se to technicky moc neposunulo od prvního dílu, ale je to spíš dobrý datadisk. Mohli hru alespoň řádně naboostovat obsahem, dát ji komplexní šíři jak píšeš a třeba i nějakou MP specialitku jako možnost zahrát si s kamarády nějakou MP kampaň "World War na mapě světa" proti sobě či AI.
  • Je to blbé, to se bude výborně prodávat.
  • BoB.2
    To koukám že je to horší než první díl.
    • V čem to má být jako horší? Nechci předbíhat, abych tě zbytečně neshazoval, ale tvrdím, že to horší fakt není. Ani recenze to netvrdí.
      • BoB.2
        Čísla hovoří jasně 7 a 9 z 10 je hodně velkej rozdíl.
        • Tilwaen
          Číselné hodnocení je vzhledem k toku času relativní. Dal bys hře, která teoreticky před deseti lety dostala 10/10, dnes také hodnocení 10/10?

          Nároky na obsah, hratelnost a grafiku se neustále zvyšují; to, co bylo kdysi přelomové, originální a nevídané, je dnes normální a neinovativní. Možná i proto ten rozdíl v hodnocení. Nemusí to nutně znamenat, že je hra horší, naopak - podle popisu autora mám dojem, že je jen stejná.
        • a proč by 7/10 mělo být špatné hodnocení? Je to známka nadprůměrné hry a to je, ne?
          • Nepovedal, že je to "špatné", ale že je to "horší". V tom je veľký rozdiel.
          • Vsadím se, že hra není česky a proto je horší. Tovíš Bob to je zdejší důchodce :D
    • XorxoxTalarius
      Tak musis to brat tak, ze prvni dil byl svym napadem ve sve dobe jedinecny, tady bych to videl na sedm proto ze to neprinasi nic noveho, ted jen zalezi na nas hracich jestli je to dobre nebo spatne :D
      • Starcraft II taky nepřinesl vůbec nic nového...ale učaroval mi SP duši. Každá mise jiný charakter a nápad...

        Jenom jsem chtěl říct: "Proč měnit něco, co funguje?"
        Spíš si říkám, když byl tak populární Blitzkrieg mod, proč nešly v jeho šlépějích?
        • me teda SC2 nechal dost chladnym. Hlavne datadisk za Zergy v 80 mozna vic procentech misich stacilo pouzivat 1-2 typy jednotek a jenom posilat jednu vlnu za druhou. Cekal jsem, ze muj mozek potrapi vic. *9*
        • nešli...no ehm...
  • 7 jsem čekal.
  • dobra recenze a to sem ji jěště nečetl :D :D
    • Tilwaen
      Tak to naprav. Je to napsané velice čtivě a místy se člověk pobaví *4* Tato se jim povedla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit