Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale tak proč to nezkusit. Kottickovi se prodávají DLCčka pro cod s minimum nového obsahu za 15 eček, tak proč nezkusit pár generálů a map pro coh *5*

    Tahle DLC politika je k zblití.. přitom i SP část má co nabídnout. Achjo, rád zaplatím 15 eček, ale chci adekvátní náplň!
  • super hra a výborný datadisky, jen tak dál *14*
  • Lukyz
    V článku ani na Steamu není jediná zmínka o singlu, takže jde pouze o MP přídavek? *13*
    • "bude ryze multiplayerový a vyjde letos v září" - *3*

      Buď rád, že jsem ti to zkopíroval - jiný by tě už kamenovali za to, že nečteš članky
      • Lukyz
        Vidíš, tohle jsem nějak přehlédl, díky *3*

        Je to celkem škoda, nejsem zrovna MP typ a původní CoH a hlavně ty datadisky mají skvělé SP kampaně.
  • LTM3
    Nahrál jsem docela dost hodin v alphě a ty britové jsou fakt super, ze začátku teda byly nejsilnější frakcí, pak už je docela utli :D Připadalo mi, že maj nejvíc jednotek ze všech frakcí a to nejen v budovách tak i přes velitele. Jinak dabing jednotek je úžasnej jako vždy a plnej vtípků :D
  • Tak v coh to ted docela žije, od ty doby co dali volnou ruku modderům a teď ještě udělali ty starý hodnosti z jednicky. Docela dobrý. Jde vidět že nechtějí v relicu aby coh 2 ještě umřel...
    • Mají v plánu vydávat obsah na COH2 až do roku 2019-20
      • funza
        Jak to víš?
      • Tak pokud ano, tak kult. Co by ještě mohli přidat zajímavého..?
        • Určitě to budou rozšíření pro WFA ( generálové, kamufláže atd... ), singleplayerové kampaně, mapy a další frakce a pořád budou pracovat na vybalancování...
          • XorxoxTalarius
            Japonci a Pacifik tomu chyby, to je pravda
            • Afrika by byla lepší, šlo by to spravovat mnohem líp, hlavně myslím SP.
            • Afrika by byla lepší, šlo by to spravovat mnohem líp, hlavně myslím SP.
            • A co chceš dát Japoncům...?

              Jejich nejkvalitnější tank měl pancíř jako lepenková krabice a pohon měl šlapací...
  • CoH je super, akorát mě krajně znechucuje DLC policy Segy.
    • Samostatně hratelnej datadisk za 12 éček je fakt nechutnej no *7*
      • Každá hra od segy má tunu DLC který ještě většinou už ve hře byly jenom si je musíš za peníze odemknout - viz total wary
  • Škoda že ve všech těchto hrách jsou až moc cenzůrování a označení za největší zlo němci. Což chápu ale taky bych si zahrál nějakou pořádnou kampaň za Wehrmacht se švastikou, kterou prostě BOHUŽEL používali...Ať je to CoD, CoH, MoH... :D
    • To ale není problém počítačových her, příp. herních společností, jako spíše zákonů v každé určité zemi - navíc je ten zákon proti propagaci zločineckých organizací v každé zemi jiný a v rámci EU je to doslova právní džungle - místo toho, aby výv. společnosti riskovaly soud, raději globálně svastiku ze hry odstraní.

      Svastika z tohohle důvodu ohromně stěžuje distribuci. Pokud vím, alespoň v ČR je možné svastiku zobrazovat, pokud je jedná o učební předmět, což se počítačových her netýká. V knihách/dokumentech je právě proto můžete objevit. Např. v Německu je to mnohem větší problém a ty pravidla jsou striktnější.
      • homeles8
        Co třeba Wolfenstein?
        • Wolfenstein je jedna z her, která byla na různých trzích právě velmi tvrdě cenzurovaná. Viz video kolegy pode mnou.
        • nemecka verzia hry hakove krize neobsahovala, pokial viem asi ani rakuska tam maju dokonca v tomto este prisnejsie pravidla. SEGA DLC..v tomto ma ta politika znechucuje hlavne v serii Total War, tam je to fakt humus, v Coh sa daju velitelia odomknut hranim, a tie dlc ktore pridavaju novu stranu nie su nejak drahe a sg kampan ardennes asault bola slusna porcia:)
          • http://www.eurogamer.net/articles/2014-05-22-video-wolfenstein-the-new-order-censored-version-comparison
        • Jako nemyslím jen švastiku, nejsem nácek :D jenom mám rád když hra vypadá co nejvíc realně a co nejvíc realně se v ní mluví a tak. Němci takový prostě byli, nač se bát svého stínu. A wolfenstein mi hlavně příjde moc skvělej z toho důvodu, protože ten je snad ze všech her "nejtvrdší". Ať už mise v futuristickém koncentráku nebo nacistickém londyně. Každou misi sem si říkal "ti tvůrci maj ale koule...." :D
  • Konečně je známé datum :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit