Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    To v Microsoftu pracují noví absolventi, že "Vypracuj mi to prosím! Potřebuji to odevzdat." (i následek je stejný) *15*
  • Spíš jim mělo mnohem dřív dojít, že dobrou hru nedělá jenom grafika. :(
  • Jack1947
    Aby ne když se dostal na pokraj krachu, zachvíly vyhlásí bankrot. *7*
    • Měly bi tě najmout jako CEO.
      • Tobě by měli najmout doučování mateřského jazyka.
        • to bila jen rejakce na původný zachvíly od experta Jackieho Skylle...
      • Jack1947
        Nejsem si zcela jist jestli by to byla práce po které jsem vždy toužil... já ani nevím co obnáší.
        • Říkáš lidem, co mají dělat. Ve zkratce.
          • Jack1947
            Jo, díky jsem si to tak nějak vygooglil no... takže to vůbec říkat lidem co dělat to fakt ne. *15*
  • VaZqeZ_EU
    Mě osobně ani tak netrápí samotný Crytek ale spíš dopad na hru Dana Vávry. Nejsem sice věřící ale pomalu abych se začal modlit ať to nedopadne jako u Mafie 2 *11*
    Najeďte si na čas 1:23:34 u posledního podcastu: https://www.youtube.com/watch?v=5GUfO3SJF8M
    • ucho
      To nehrozí...
      • VaZqeZ_EU
        To doufám... *7*
  • udelali hodne špatnych strategickych rozhodnutí ted je otazka jak z toho ven. Ja osobne bych prodal značku crysis, to je stejne potapejici se lod. taky by meli zbrzdit, ryse 2 mužou začít delat až se zaplatí jednička z prodeju, jestli vubec.
    no a pak bych začal delat na nove hre, nastupci duchovnim far cry 1 s novym nazvem a jen pro pc.
    • :D :D :D
      To že dělali pro pc bylo jedno z nejhorších rozhodnutí jaké udělali, případ Crysis ukázal, že pc hráči jsou sprostí zloději a klidně potopí i tahouny vlastní platformy...
      • diky pc vubec vime ze tato firma existuje (na crysis 1 si udelali jmeno). pak zaprodali duši konzolovemu dablu a to byl jejich konec. mas to v clanku bile na cernem uz i sami si to uvedomili
        • Jack1947
          To je na diskusi, je to tak 50:50 konzole a F2P... paradoxně by je mohlo to F2P vytáhnoiut ze srabu no... možná s tou červenou karkulkou kdoví.
  • Může mi prosím tady někdo z chytřejších lidí vysvětlit jaký je vztah mezi studiema a EA ? Já si totiž myslel celou tu dobu, že Crytek patří EA tudíž o financování se "nemusí starat". Já totiž už z tehdejšího prohlášení mám docela vítr aby to nekoupil Wargaming to byl konec...
    • ea byl jen vydavatel crysis, takže zafinancovali jen crysis ale když se koukneš na kolika projektech delají tak je jasny kde je problem.
    • Třeba DICE ( BF) EA patří ale v připadě Cryteku byli "jen" vydavatelem, nakolik byl vztah provázaný a jak moc se EA podilelo na uspěchu ( neuspěchu) a finální podobě Crysis 2 a 3 to netuším. Ovšem podle toho jak rychle v Cryteku spichnuli Crysis 3 soudím že chteli mít od EA co nejdřív svatý klid.
      • Chtěli mít od EA klid ale podívej se kam to dopracovali. Já být EA tak jej koupim nechci se nějak zastávat ale v tomhle případě by to bylo lepší než Wargaming.
        • Možná finančně by byli zajištění ale když vidím jak EA pohřbívá značku BF a jakým směrem se Crysis pod dozorem EA vydal tak si nemyslím že by nám to přineslo nějaká pozitiva. Formaty typu F2P, MOBA atd. mi jsou ukradené a pokud mi nebudou schopni nabídnout nějaký zajímavý AAA titul ( Homefront mě docela zaujal) pak mi je celkem šumák jak to s nimi dopadne.
  • Ryse, to měla být původně ta čupr supr exkluzivita na Xbone ovládaná přes kinect, že?! To je tak když se dá někdo do holportu s MS. Alan Wake měl být také "exkluzivni" a nakonec nebylo na škodu když PC hráči otevřely svoje peneženky. *6*
    RIP, Crysis. Těď už nám zůstanou jen každoroční recyklaty BF a CoD, co dva roky proložené schizofrenním FC.
    • ucho
      Ryse zase tak malé prodeje neměl. Ve srovnání s Forzou 5 a Dead Risingem 3 tolik neztrácel. To znamená, že kdyby se Xbox One prodalo třeba 2x tolik kusů, prodeje by byly lepší. Lidé si na Xbox One v současnosti koupí i průměrnou hru, protože jde o novou platformu.
      • vlastik.plaminek
        Spíš by mě zajímalo, co (kromě peněz, samozřejmě) tlačí studia nevlastněná MS do tvorby Xbonových exkluzivit. Ta konzole má oproti PS4 minimální oficiální pokrytí a vývojářům snad musí být jasné, že kvůli téhle MS demenci přijdou o kus prodejů, protože plno lidí si radši pořídí oficiálně PS4 s plnou podporou pro jejich zemi a ty Xbox "exkluzivity" stejně ve většině případů vyjdou na PC.
        • ucho
          Microsoft si exkluzivitu počítám zaplatil, tedy přispěl na vývoj.
          • vlastik.plaminek
            To jo, ale stejně tak si může exkluzivitu zaplatit Sony. Jasně, v případě Ryse by to nejspíš nedělali protože God of War, ale u hodně jiných her by to šlo. I když MS zaplatí vývoj, stejně mají vývojáři nějaký podíl z příjmu. Ať už se to vyplatí na odměnách zaměstnancům nebo se to dá na vývoj něčeho dalšího, pořád to jsou prachy navíc. Ty se zmenšují tím, že MS asi považuje některé země za banánové republiky a služby spustí až kdo ví kdy. Tohle jsem si osobně zažil s banem na Xlive a tím veškeré online funkce X360. Díky pěkně, ale další Xbox už ne.
            • Jack1947
              Ban a za co? *8* , je pravda že flaglá (potažmo zabanovaná konzole) ztrací tak polovinu ze své ceny.
              Já naopak další Xbox áááno. *4*
  • zajimavy jsou na tom kotaku ty komentare od lidi z profese... tam uz ani to valve nevypada dobre :D
  • ucho
    Zatím nepropouštějí, takže vedení zjevně očekává zlepšení situace. Čekal bych, že seženou někoho, kdo do nich nalije na chvíli nějaký peníze.
  • fakt som Crytek bral do casu 1. Crysis a jeho datadisku...pri crysis 2 som len tocil ocami, kde sa rozhodli posunut, a odvtedy nic od nich mi nestalo ani za stiahnutie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit