Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeanczarny
    Já Stalkera každej rok nainstaluju a proběhnu. Jednou-dvakrát...I přes ty léta na křížku je to holt nepřekonaná hra.
  • Víckrát jsem dohrál CoP ale jedničky si vážím nejvíc, Kryštof to hraje fakt dobře a ač se považuju v téhle sérii za veterána, tak jsem z tohole gamesplaye rozhodně pár nových věcí pochytil, jijnak ufouni jsou v týhle hře taky a zhruba tak v první třetině hry a osobně mám raději tyhle hry a knihu než tu pseudofilosofickou slátaninu od Tarkovského, sorry schytám možná hodně mínusů, ale nejblbější film od Jarmushe je desetkrát lepší. Od bratrů strugackých jsem četl i jiná díla ale piknik u cesty už nikdy nepřekonali, některá jejich pozdější díla mi spíš připomínají borise viana a ústup od sci-fi, ale je zvláštní, že v sovětském bloku vznikala poměrně kvalitní díla science fiction, lem měl ale lepší poměr kvalitních a dnes kultovních děl(které dneska už zná spíše generace mnohem starší než já). CoP je určitě víc "user friendly" proto ho mám dohraný víckrát, ale jedničku mám nejradši vanilu bez modů, ty neopravitelný zbraně přidávají na atmosféře opravdu hodně, na sérii se mi líbí fakt, že když sejmu např. banditu a jeho věci už mi nestojí za sbírání, tak příjde stalker a ty věci si vezmě protože se mu hodí, třeba i granát a pak ho opravu použije *8* ukažte mi moderní AAA singleplayer hru, která tohle má(ano v omezené míře morrowind, kde to spočívalo hlavně v tom, že si obchodník nasadil lepší brnění, pokud mu ho hráč prodal), jasně furt je tam respawn, ale tahle série rozhodně není jenom tupá střílečka s otevřeným světem, ale milník, který předběhl dobu a nikdo ho zatím(kvalitně a hodno odkazu) ani nekopíruje
  • PreidaQ
    No jo.. odkaz na YT 360, přímo na YT ale všechna rozlišení.

    Edit: Už je to ok.
  • Lukyz
    Mě to běží normálně až do 1080p60.
  • Pete.palis
    kvalita videa jen 360p?? *7*
  • Inquisitor
    To by ses divil kolik lidí pořád hraje. Taky proč ne, když ho ještě zatim nic podobnýho nepřekonalo.
    Plus běží slušný bundle kdo by měl zájem o hru: https://www.bundlestars.com/en/bundle/stalker-complete-bundle
  • Docela koukam, ze to i po tech letech nekdo hraje. Dokonce cumim, ze jeste nekdo pouziva skiny zbrani, co jsem pred lety delal o dovolene... :-D :-D
  • Zir074
    (Předem upozorňuji, že to je krapet přehnaná reakce, ale tak to na internetu chodí.)

    Ty vole... se divím, že mají vůbec chuť takové videa dělat(je to sice jejich práce, ale s nadšením se přece jen pracuje lépe). Většina komentářů absolutních ignorantů co si neváží práce redaktorů Games, jinak si nedokážu představit lidi co by psali takové hovadiny. No jen doufám, že ti trollové co se jen hádají a píšou kraviny občas taky zamyslí. Většina normálních lidí se diskuzí náležitě drží dál.

    Tudíž mám takovou menší zprávu pro redakci : Gamesplaye Pavla Dobrovského jsou kvalitní zdroje informací o daných hrách i s nějakým tím vtipným komentářem, takže bych chtěl říct, že odvádíte skvělou práci. Samozřejmě nesmím zapomenout i na pana Olejníka u Retra.

    Každopádně jsem chtěl hlavně říct ať se pořeší ty diskuze. Je to zhouba :D
  • Inquisitor
    Video jsem neviděl, ale pro mě je nejlepší Datastor. Ten mi stačí, protože do hry přináší přesně to, co mi vyhovuje.
  • Suhlasim, same retro a *okotini
  • radsi bych nejakou novou hru, tohle je porad tak pro dva lidi, mozna tri, kdyz pripoctu i toho externistu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit