Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne tohle hodnoceni me napadlo pri sledovani...tipoval jsem to na 6-ku
  • Podle mne to nedopadne moc dobře. Atmosféra hustá, velmi nepříjemná, potud dobře, ale hratelnost naprosto chaotická. Není jasné kam má člověk jít, co má dělat, proč to má dělat. Prostředí je taky chaotické, vůbec se nedá predikovat (až na zřejmé a silné protivníky) co bude hrozbou a jak se jí dá bránit, protože (hýbající se) prostředí, chudáci bídníci a protivníci prostě splývají. Možná bude cesta lineární a člověk se zorientuje, možná si člověk hru "ošahá" a pozná co je co v té červenočerné spleti, ale v celku bych se divil, pokud to dosáhne na hodnocení 60%+.

    Mimochodem doporučuji velmi vtipný comment od MickeyMutant někde o chlup níže.
  • Jack1947
    Mohlo by to být něco jako Inner chains ale lepší a her z pekla moc není... takže jsem zvědav ale moc od toho nečekám.
  • Čobol a mluví o české mládeži...kam jsme to dopracovali :P
  • weebs triggered heh
  • Jsi li pro svoji víru ochoten zabíjet, začni sebou... (kde jsem to jenom četl...)
  • Coffin.Corner
    Stačí i hodina, když zrovna koukají na něco jako je Ulice, nebo Prostřeno...
  • Jo to někdo jako prank kdysi napsal nad dveře naší školy, "zanechte všech nadějí vy kdož vstupujete" *4*
  • Peklo je stav duše. V každém z nás je element dobra i zla, ale pokaždé v jiném poměru. Jakmile převládá zlo, miříte do pekla...v to věřím jjá.
  • Zanechte všech nadějí....to je psánu u brány do pekla. Když si to člověk představí má husí kůži.
  • Spousta lidi verzi pohadkam a ze jich po svete vzniklo. Nektery jsou schopny se kvuli vire ve spravnou pohadku dokonce i zabijet a to jsou ti opravdovi drsnaci.
  • To jako že Hobit je podle pravdy?
  • "Pohádka" které verí dost lidí. Pripadáš si drsne?
  • Podlesni pohadka co jsem cetl byl Hobit ale nic moc... Mozna je na case zkusit nejakou dalsi. Jsou tam trpaslici a elfove?
  • nech se utratit...
  • Nějak se v tom dost vyznáš, hele.
  • Lepší vládnout v Pekle, než sloužit v Nebi.
  • ty japonské pedofilní znásilňující levné amatérské kreslené sra*ky co berou za umění jsi trefil nádherně super cynismus *15* *15* utžené končetiny jim vadí - přesto že největší zvěrstva spáchali ti šikmoocí pedofilní úchyláci bez vkusu ale trapné dětské malůvky s očima většíma než mozky všech tvůrců těch h*ven dohromady, kde 8 leté hočičky brečí řeky a při sexu vydávají stejný zvuk jako při znásilňování mimin jsou v pohodě. To dává smysl no ... pokrytečtí pedofilní nevkusní šílení zakrslý ču**ci.
  • Kdyby se naplnila ta opravdu miniaturní takřka nulová pravděpodobnost že peklo existuje, tak tam skončim zcela určitě, to už je jasný teď, o to větší důvod užít party tady na zemi, navíc nás ateistý prý do pekla neberou, pouze křestany, protože oni to tak chtěj *1*
  • Tyhle veci doporučuju nepodceňovat. Koneckoncu jde o váš večný život. Doporučuju si o tom neco prečíst, vhodná je priručka pro birmovance Katolicke Cirkve. V pekle prý končí mnoho lidí a nekterí prý ani nebyli varováni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit