Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
  • Já jsem zatím spokojenej. Že je hra brutálně těžká jsem slyšel ze všech stran a toto varování je zcela na místě. Z té kytky nebo co to bylo jsem se málem zbláznil ale kua stálo to za to. Parádní hardcore záležitost. A ta stylizace grafika a hudba jsou prostě kouzelné
  • Zdá se že recenzent nikdy neslyšel o run'n'gun žánru ... stěžovat si u run'n'gun že jsou to převážně bossfighty je něco jako očekávat u Fify hokej :-D

    A ne opravdu to neni tak těžký a plný furstrace ... prakticky je to mnohem jednodušší než souls-like tituly
    • To bych teda úplně neřek. Je fakt, že Souls hry jsou složitější tim, že jsou mnohem komplexnější, takže člověk kolikrát neví kudy jít a co tam dělat, nebo vleze někam, kde zatim nemá co pohledávat. To se v Cupheadu fakt nestane. Ale jinak v samotnejch bossfightech teda v Cupheadu dostávam přes rypák mnohem víc, než v libovolný Souls hře.
      • JohnyTheZik
        Dostavas pres rypak mnohem vic, protoze v Souls hrach mas healy. Tady dostanes 3 rany a koncis, nepovede se ti parry a dalsi hit. Dost casto navic das retry hned na zacatku, kdyz dostanes nejakej hloupej hit a vis, ze to bylo zbytecny. Tohle v Souls hrach uplne neni, takze dostanes sice minkrat pres rypak, ale zato to utrpeni trva dyl.

        Obecne receno, az na nektery bossfighty je Cuphead jednodussi.
  • michaliuz18
    suhlasim s hodnotenim , ze to niekto prehypuje na desiatky je v poriadku ,no hraci chcu aj nieco s pointou, zmyslom a normalnymi levelmi a nie only boss fighty s pridanim nejakeho levelu kde treba ist z lava do prava a vsetko nicit. Myslim ze keby ta hra nemala takyto animovany styl grafiky tak by zapadla rychlo prachom.
  • Ta hra je celkom kratka takze pri obtiaznosti priemernej AAA hry by sa potom dala prejst za jedno popoludnie - to by bolo akoze lepsie?
  • Nevím, ale přirovnání k Dark Souls nesedí. Cuphead zdaleka není tak obtížný. To je asi teď moderní, přirovnávat jakoukoliv obtížnou hru k DS..
    • Nj tak když DS bylo to nejtěžší co spousta lidí hrálo, tak se není co divit.

      Ten kdo vyrůstal na rubačkách typu King's Field, Monster Hunter čte tyto výkřiky o obtížnosti s ůsměvem
    • Jack1947
      Až hezký to není *16*
    • Spíš bych řekl, že je moderní zveličovat obtížnost DS.
  • Jak říkala jedna recenze na Steamu: Co jsem si myslel, že jsem si koupil? Jednoduchou plošinovku s dětskou grafikou inspirující se Disney z 30. a 40. let. Co jsem si doopravdy koupil? Dark Souls 4.
  • Že by zdejší diskuze trpěla git gut syndromem? :D
    • Dis game iz 7 gits out of 10 guts
  • Na hře pracoval tříčlenný tým, za 599,- na Xbox storu nabízí hratelnost průměrně o 10 hodinách + lokální kooperaci, to jest skoro mrtvý prvek u dnešních "AAA" her. Hra je vizuálně velice originální a působivá, stejně tak plynulá a technicky vyladěná (frame-rate). Obtížnost je místy frustrující, ale nikoliv kvůli špatnému designu, ale kvůli VAŠEMU chybnému postupu. Cuphead je přesně jednou z těch her, kde si říkáte: "Zkusím to ještě jednou, naposledy, a pak už půjdu opravdu spát (ve 3 hodiny ráno), což je sice jen můj subjektivní názor, ale když budeme brát v potaz jen ty vyšše zmíněné body, tak mi vychází pořád, minimálně, 8/10.

    Za mě 10/10 a autor recenze by se měl zamyslet nad svým rozhodnutím.
    • Me hlavne fascinuje, ze se pak objevi nedomrd ala Watchdogs, popr. preskinovana hra bez niceho noveho AC, Far Cry a dostane to stejne nebo vetsi hodnoceni.
  • "What's the matter, little fella? Bad at videogames?"
    • to si citoval koho?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit