Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Na Cuphead je nutné pohlížet především jako na mistrovské dílo herního designu... Dokud se však nevezme do ruky ovladač."

    To je ale strašně hloupě napsaný.
  • Já jsem zatím spokojenej. Že je hra brutálně těžká jsem slyšel ze všech stran a toto varování je zcela na místě. Z té kytky nebo co to bylo jsem se málem zbláznil ale kua stálo to za to. Parádní hardcore záležitost. A ta stylizace grafika a hudba jsou prostě kouzelné
  • Málokdo ji dohraje a uvidí celou? Podle sebe soudím tebe? Asi jo a navíc je autor LAMA (bez urážky).
  • Nevím, ale přirovnání k Dark Souls nesedí. Cuphead zdaleka není tak obtížný. To je asi teď moderní, přirovnávat jakoukoliv obtížnou hru k DS..
    • Nj tak když DS bylo to nejtěžší co spousta lidí hrálo, tak se není co divit.

      Ten kdo vyrůstal na rubačkách typu King's Field, Monster Hunter čte tyto výkřiky o obtížnosti s ůsměvem
    • Jack1947
      Až hezký to není *16*
    • Spíš bych řekl, že je moderní zveličovat obtížnost DS.
  • Stara dobra zavislost je spět...kolikrat sem to vypnul...ale ne toho bosaka musim sundat ... *14*
  • nj kam se to hrabe treba na https://games.tiscali.cz/recenze/va-11-hall-a-recenze-281292 ktera dostala 8/10 ze? *1* *1* *1*

    ...ach jo
    • Tu recenzi psal ale někdo jiný, takže moc nechápu, proč ji vytahuješ.

      S recenzí Cupheada nesouhlasím. Hra není tak moc těžká. Autor mohl recenzi o den odložit a věnovat to odpoledne hraní. Nebrečet, přemýšlet, učit se a včas reagovat.
      Když jsem dokázal dát spoustu bossů na Regular spálený jak paprika, který skákačky skoro nikdy nehrál, tak mi neříkejte, že to nedokážete vy, nefetky.
      • Tak když ses čerstvě spáplej tak podáš lepší výkony, než jako nefetka alkoholik. *1*
  • Vážně si nemyslím, že je ta hra až tak těžká. Já ji dohrál za 7 hodin...
  • Že by zdejší diskuze trpěla git gut syndromem? :D
    • Dis game iz 7 gits out of 10 guts
  • MickeyMutant
  • michaliuz18
    suhlasim s hodnotenim , ze to niekto prehypuje na desiatky je v poriadku ,no hraci chcu aj nieco s pointou, zmyslom a normalnymi levelmi a nie only boss fighty s pridanim nejakeho levelu kde treba ist z lava do prava a vsetko nicit. Myslim ze keby ta hra nemala takyto animovany styl grafiky tak by zapadla rychlo prachom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit