Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bylo by fajn kdyby se modely jednotek v te hre lišili pro každy narod (vojak osmanske rise vypadal jinak než evropan, nebo japonsky samuraj)
    • Jednotky se liší a nemusíš mít dlc, sice většina národů vypadá ze začátku stejně ale jak upgraduješ vojenskou technologii, mění se skiny paňduláků.
    • Magister_Peditum
      To se liší už teď.
      • pravda, nenapadlo mne že nekdo muže byt tak hamižnej a nabizet skiny ve hre kde krom modelu jednotek ani žadne jine modely nejsou, formou predraženeho DLC
        • Magister_Peditum
          Vzhledem k tomu, že v této hře o grafiku nejde, tak je to opravdu jen bonus.
          • v každe hre jde i o grafiku
            • Samozřejmě, ale kdyby DF mělo jinou grafiku, už by třeba nevynikla hratelnost a naopak, a ten feeling z lepší grafikou by byl asi trošku jinej.
            • nightborne
              Dwarf Fortress zdraví z tribun a souhlasně pokyvuje.
      • Fakt? Je to na sto procent? Je pravda, že pár posledních DLC nemám, ale v čisté verzi byl, alespoň pro mě, tohle problém.
        • Inquisitor
          Na Steamu se dají modely jednotek stáhnout jako mód z Workshopu.
          • Díky za radu :). Jednotky ale přeci jen byly spíš kosmetickou záležitostí. O to víc mě štvalo, že i technologický strom mělo Japonsko stejný, jako kdejaká středoevropská dynastie.
            • Inquisitor
              Určitě doporučuju si workshop projít, je tam hodně užitečných módů.
    • Gordar
      To snad nabízí formou DLC ne ?
      • a jo ted jsem koukal do nabizených dlc a je to pekne svinstvo, tohle snad melo byt uz v zakladu vzdyt ta hra stejne nema prakticky žadnou grafiku, jen modely jednotek. kdyby to bylo alespon nejake levne dlc ale oni nabízejí skiny pro každej národ za 1,5 € tak když si koupíš všechno muže to stat i 10€
        • Tohle samostatně kupují jen lidi, co si neváží svých peněz. Na Steamu jsou pravidelné akce, kdy hry z téhle série se prodávají se všema DLC za cenu původní hry. Chce to jen vychytat tu chvíli. *4*
          • To nic nemění na tom, že by to mělo být v základu.
  • Máte ve článku chybu - DLC nevyjde 9. května, ale 9. června! (june) Někdo se asi v redakci nemohl dočkat *15*
    • sleepless
      Děkuju za upozornění.
    • DLC bude oslavovat vítezství ?
      Titulek Jak Z Blesku ?
      V novém dlc Schopná Redakce Tiscali bude moci číst články na webu bez hloupých logických a stylystických chyb.
      • Princ.Jablon
        Sám přitom píšeš jak dobytek :o
      • nightborne
        Tobě bych nicméně doporučil urychlenou koupi a instalaci DLC o pravopisu pro začátečníky. Pokud chceš napadat něčí stylistiku, alespoň se nauč to slovo napsat, proboha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit