Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peaNutz
    Pecka!:) Trailer vypadá úžasně. Civilizace jsem hrál jen klasický takže se těším až zkusím vesmírnou. Jinak Civilization 5 je s obouma datadiskama naprosto špičková hra ( obzvlášť když už to jde na steamu koupit všechno dohromady za pakatel, pokud jsou zrovna slevy) a přinesla do série dost pozitivních věcí a mechanismů.
  • Uz jsem to psal pred par tydny ci mesici u takove te nedavno vydane jine "nove Alfy Centauri", ale bojim se, ze tomu bude chybet ta atmosfera. Prave ta pro me totiz byla tim, co SMAC posouvala do sfery uzasnych her. Samozrejme, budovatelska strategie s neuveritelnymi moznostmi, vychytavkami typu terraformingu (vsadte se, ze tohle bude jen placata Civ V) a tak podobne byla sama o sobe skvela. Ale opravdovou dokonalost ji dodal paradni pribeh, atmosfera, namluvene texty, vudci jednotlivych frakci, Transcendence, cervi mozkozrouti, probouzejici se Planeta...
    • máš pravdu předsedo, hry jako ALFA se už asi nevrátí, dnes se dělají jen odpadní hry : ) , akční strategie a podobné hovadiny.
    • a designování vlastních vozidel, to bylo taky super :)
  • conflig
    ten teaser je úžasný!!! nikdy sem civku nehral ani podobný druh her.. ale na tohle se začínám těšit. Konečně vesmír!!!!! *14* *14*
  • Zrovna jsem nedávno pořídil Civilization 5 The Complete Edition a neskutečně mě to chytlo, takže za tohle jsem jedině rád *4*
  • Rád bych byl optimistou, protože Alpha Centauri je mojí nejoblíbenější civilizační hrou, ale vzhledem k tomu, jakým směrem se herní průmysl včetně této série ubírá, se mi jako nejpravděpodobnější scénář jeví vize, že nová Alpha Cantauri na mé řídnoucí kštici vytvoří další šediny promarněné šance.
    • .. asi tak, 1 jednotka na pole atd. : //
  • kickasl
    Tak jeste aby to nepos*ali a bude to skvely :)
  • Nevím, Civilizace 5 mi přišla jako krok zpátky. Pochybuju, že se ve Firaxis poučili. Samozřejmě se rád nechám překvapit. Civilizaci 4 a Alphu Centauri považuju za asi nejlepší díly série.
    • Pilgrim66
      lol, presne tohle si pamatuju cist u Civ 4. "Civ III a Alpha Centauri byly nejlepsi dily Civ."
      • XorxoxTalarius
        No vsak to taky platilo, tedy do te doby nez vysel Beyond The Sword ... Ovsem pro Civ5 zadny datadisk, ktery by hre pridal nejakou hloubku nevysel, takze ...
      • Asi tak. Osobně jsem s CIV5 a všema datadiskama celkem spokojený. Začal jsem to hrát až když vyšel BNW a bylo to komplet na steamu v akci a od té doby mám nahráno 336h. Pro mne tedy skvělý díl série. Nedovedu si ale troufnout říct, že nejlepší.
  • restore
    Sanca ze to bude zabavne? Slusna. Sanca ze sa to bude dat porovnat s AC? Minimalna - nato proste nemaju
  • MickeyMutant
    Zajímavé je, že se za jeden z pěti druhů vítězství bude považovat první kontakt s inteligentní formou mimozemského života. Přitom ve skutečnosti by právě tady asi začal ten nejděsivější scénář.

    Názvy tří ideologií v češtině (nadřazenost, harmonie, čistota) o směřování těch civilizací zas tak moc neříkají. Podle autorů jsou něco jako:

    Technologové (Supremacy) - mají nejblíž transhumanismu, vylepšování člověka pomocí moderních technologií (robotika, bionika, nanotechnologie, kybernetika)

    Přizpůsobení (Harmony) - mění člověka podle podmínek, ne podmínky podle člověka (genetické inženýrství, symbióza, ekologie, superorganismus)

    Konzervativci (Purity) - v zásadě se snaží replikovat starou Zemi tak, jak ji znají. Mění podmínky pro člověka a rozšiřují teraformovaná území.
  • kdo hrál civilizaci 5 ví že se neni na co tešit.
    • uplně s tebou souhlasím, není co řešit .. další fail *13*
    • Já Civ5 hrál (zatím sice jenom cca 30 hodin, ale hrál) a těším se.
      Samozřejmě bych taky našel na 5.dílu věci, které mi vadí (hlavně nesmyslné chování UI v diplomacii, ale jiným to prý zase vyhovuje a logiku v jeho chování vidí, tak nevím), ale jinak jsem se hrou celkově spokojen a datadisky byly taky ok.
      • XorxoxTalarius
        A proc si kupovat neco co je horsi, kdyz mam uz neco co je vybrousene k dokonalosti?
    • p.s.
      ale trailery a hudbu umí pekne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit