Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • opravdu byla ta fotka na titulní stránce nutná? chodí sem taky deti a i dospelým není nutné cpát za každou cenu takové násilí
    • kennyB
      Já myslím, že v té záplavě dnešních filmů je tohle pro děti a jedince se slabším žaludkem je takovej slabší čajíček *4*
    • Tak sem nelez a detem to zakaz, ty vole to jsem nezral. Napis taky na EA nebo ROckstar at delaji Battlefield a GTA bez nasili, ze to hrajou taky deti.
    • Jack1947
      Jen at se uci, uz odmala ze svet neni jen ten o kterem se uci. Ze je krvavy a nelitostny. *4*
  • Kr.Pa
    Minecraft je především o těžení a stavění, ta bojová scéna tam měla dána příliš mnoho času a byla příliš brutální.
  • Už je to teda dávno co sem si hrál v MC ale dobré video. Jenom tedy nevím, ta čarodějnice na konci je nějaký nový creep?
    • korok
      Nepřátelský mob co žíje v bažinách. Občas po tobě háže lektvary.
      • BoB.2
        A proč to dělá?
        • Protoze neumi anglicky a potrebuje na kazdou piicovinu si stahovat cestinu
  • Začátek je pěkný. Krásně vybraná lokalita. Od kosení zombíků dále se mi to už nelíbilo :(
  • Kedaro
    Nový soundtrack do minecraftu je taky povedený, stojí za poslech.
  • pěkně udělané, ale nevědět co je minecraft tak si nikdy takhle horrorovou hru nezahraju :D
  • A taky vyšel hodně povedenej fan film podle nové Lary http://www.youtube.com/watch?v=bnQTW9V61jo
    • Rambo hadra
  • Nesnáším buzíky s náušnicema :(
    • Bože. To je tak primitivní názor jak nějakého zakomplexovaného tlustoprda.
      • že by potrefená husa?
    • Taky tě nemám rád no...
    • pravil hrdina za klávesnicí...
    • michaliuz18
      a ked nieje buzik a nosi nausnicu?
      • To je prázdná množina.
  • BoB.2
    Minecraft co to je?
    • Něco jako Pokémon - je to blbost pro děcka, ale dost úspěšná
      • Proč má tenhle komentář tolik negativních hlasů? Omg však to je pravda -_-
    • 15k3
      Myslím, že je to nejúspěšnější indie hra. Ale to ignoranti jako ty nechápou. *12*
      • On to myslel sarkasticky ty tup*e

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit