Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja se obavam ,ze vetsina hracske populace je tak zmagoreno znackou COD ,ze by si koupili i 2 hry za rok a jeste by si u toho chrochtali jak je to super :-D.Hra je to furt stejna dokola jen pridaj nove mapy a zbrane a trada ,mame nove COD.
    Pokud to vazne nekoho bavi,je to jeho vec a presvedcovat ho o tom,ze dle meho nema zadny vkus, rozhodne nebudu.
    Uz jen fakt ,ze vychazi 1 hra za rok je zarazejici a svedci to o kvalite samo o sobe,a pripadne 2 hry za rok nema cenu asi ani komentovat :-D
    A ac Activision za jeho pristup k hracum nemusim,tak jedno se musi uznat,trhat rekordy s nekolikrat recyklovanou hrou,to se musi umet a Activision tady naprosto exceluje :-D
  • nhl a fifa taky vychází každým rokem a nikdo to neřeší. ty lidi si to prostě koupí a vydavatel to moc dobře čuje:) je to jen o penězích, o ničem jiným.
    • Opravím tě:) NHL už nějaký rok na PC nevychází, na konzole to tak vzít nemůžeš, tam jsou FIFA i NHL jedny z nejlepších sportovních her. A FIFA na PC se letos konečně posunula o dost dále, což se o recyklování CoD nedá říct. Mě přišlo, když jsem "hrál" Black Ops, že hraju CoD4 jen na jiných mapách, ale s mnohem horší optimalizací, ale úplně stejnou grafikou.
  • Info kolem CoD mi tep nezvysuje uz nejaky ten patek, mam ale pocit ze at udelaji cokoli horsi nez Black Ops to nebude. *5*
    • No kdyby jsi BO aspon pár hodin hrál, tak by jsi třeba zjistil, že to je jedno z nejlepších Codek vůbec. Daleko lepší než poslední MW2. Takže čím více dílů, tím lépe. Bohůžel nebo možná bohudík konkurence žádná není - moh i bc2 jsou slabé odvary.
      • Nejak mi neni jasne dle ceho usuzujes ze jsem BO nehral? *6*
      • Hral jsem vsechny dily...1 a 2 opravdu super. Odreagovavaci akce s prijemnyma skriptama. Clovek mel pocit, ze je soucasti obrovske utocici masy, melo to spad a bavilo to. MW1 a MW2...pritomnost, neco noveho. Ale abych byl soucasti 4 cleneho tymu, ktery sam vymlati tisice ozbrojenych tupounu, to uz me bralo mene. Ale mise US army a Cernobyl to stale tak nejak drzely nad vodou. CoD:BO? Konec. Poprve v serii jsem to dohral pouze jednou a na dalsi zacatek nemam chut. Neustala rezba, nepratel uz miliony, utek z vezeni pres tisice ozbrojenejch strazi, donekonecna se objevujici oponenti...to bylo moc a pomerne zajimavy pribeh tomu moc nepomohl. Pres neustalou akci jsem se nemel cas ani pokochat hrou. V tomhle duelu u me vyhrava MoH...sice samej bug, ale singl mel k realite opravdu nesrovnatelne blize.

        Ale mozna jsme my hraci CoD 1 uz fosilove. Mozna uz novi hraci chteji jenom nemyslici akci a nikdy nekoncici strileni. Mozna uz to jinak ani nebude..:(
      • jiste to urcite je .. pokud ti je 14, nikdy si nehral poradnou hru a moorhuhn pro tebe nebylo jen relaxacni vyplneni cekani na autobus (tim nechci shazovat moorhuhn ... v mnohych ohledech je lepsi nez Black Ops)
        • Ano jak moudré a dospělé.....každý koho baví CoD musí být dítě že? Protože ostatní fps hrají všichni nad 50, ale cod pod 15.........Ubohost. Je mi 25 let, CoD hry jsem hrál od prvního dílu a u BO se skvěle bavím. Mp se povedl a jak už tu někdo psal, je to rozhodně lepší díl než MW2. Když vás to tak nebaví a série CoD je pro vás taková sračka, tak proč vůbec opruzujete a píšete vaše hloupé názory do každé novinky o sérii CoD. Kdyby to byl otak špatné, tak to ty miliony lidí denně nehrají. Žádná jiná FPS se nehraje tak jako CoD. Žádná. A s reklamo uto nemá nic společného, ta může ovlivnit prodeje, ale to že u toho lidé stráví stovky hodin a baví se.......asi to nebude tak špatné jak vy odborníci tvrdíte.
          • taky nerikam ze me to nebavilo :) .. jen je to nesmyslne, primitivni, nechutne tezici z degradace lidskeho intelektu, recyklovane a to v takove mire ze nebyt to jen blba hra tak o clovek muze s nadsazkou brat jako urazku od vyvojaru :) nicmene jako vyplneni cekani na uvareni vody na kafe to bylo v pohode a mistama jsem se bavil .. ale rozhodne bych to neoznacil jako dobrou hru .. CODy mam dohrane vsechny, mozna nekolik krat .. ale i pres skutecnost, ze kdyz clovek vypne, a ty 4 hodky zbesile klika a ma pocit ze se v podstate bavi, mam natolik soudnosti abych videl jak to vyvojari odrbavaji a kam to vsechno speje ... prosim prispevek brat s urcitou davkou nadhledu :)
            • Já však nikdy nemluvil o SP části. Ty beru u věch CoDů jako bonus. Ty stovky hodin u všech dílů jsem strávil v MP, nikoli v SP.
        • 14 mi bylo před asi 15 lety, ale díky, rád bych se do těchto časů vrátil. S přáteli hrajeme Mp v CoD hrách od prvního dílu. Z konkurence jsme zkoušeli snad vše co bylo, ale nikdy nás nechytily, prostě nebyly tak kvalitní. Nikde jsem nepsal, že BO je nejlepší z CoD, ale patří k těm nejlepším. MP se povedl a nabízí spoustu novinek a vylepšení. Navíc po strašně vybalancovaném MW2 je to slast hrát opět něco pořádného.
        • matt
          Naprosto souhlasim. Tvrdit, že Black Ops je nejlepší díl série může jen člověk co nezačínal sérii na COD1, ale spíš někde mimo na "Haně Montáně" (sorry, nevim jak se to píše a je mi to fuk).. Kdyby řekl, že ho COD:BO bavilo, tak proti tomu nemůže nikdo nic namítat, to je věc názoru, ale suveréně tvrdit, že je BO nejlepší z celý série, jen dokazuje, jakej to je troll..
          • An o ten člověk je trotl, protože má jiný názor než vy.....Pane kolik vám je let prosím vás? Vaše uvažování je hodné pubertálního dítěte. Vtipné jak se vždy setkají odpůrci a fanoušci CoD serie. Odpůrci brečí jaká je to sračka a bla bla pořád dokola. Přitom konkurence nenabízí nic pořádného než jen ubohé klony CoD, které mají 5% prodejnost proti CoD hrám a denně je hraje asi tak o 95% lidí co hraje CoD hry. Cod hry jsou nejprodávanější, ale hlavně NEJHRANĚJŠÍ, to znamená, že baví nejvíce lidí. Žádný battlefield nebo MoH nebaví tolik lidí jako CoD hry. Nemusí se vám to líbit, můžete dupat nožičkama jak chcete, ale plivat na to? Nemáte navíc?
            • matt
              Jsem ročník 89' (konkrétně červenec), jen tak na úvod.. Jinak jsem ho nekritizoval kvůli tomu, že má jiný názor, ale že tu uvádí subjektivní tvrzení, které ze sebe vydává, jako by to byl všeobecný fakt.. Dále nechápu, na koho je myšlen zbytek Tvého příspěvku, protože jestli je to na mě, tak je to silně offtopic.. Jestli chceš znát můj názor, tak první hra, kterou jsem hrál po LANu (schválně zmiňuju po LANu, protože první zkušenosti se síťovým hraním přišli už na základce, kde jsme hráli Dooma přes IPX) bylo právě COD1 a od Té doby miluju celou herní sérii COD.. (Mé) Zklamání přislo až s 5. díl od Treyarchu, který se nehrál jako ty před ním a prostě mě tak nevtáhl do děje.. MW2 jsem si ale koupil, protože jsem věděl, že IW nezklamou. Navíc jsem fanda RPGček, takže všelijaké úpravy, které s MW2 přišli, mě prostě dostali a MW2 hraju do teď.. Z Black Opsu jsem hrál jen SP, takže MP hodnotit nemůžu, ale rozhodně můžu sebejistě tvrdit, že SP je jedním z nejslabších z celé série, pokud se teda člověk nevyžívá ve hrách typu Quake..
            • jen technicka:on nepsal trotl ale troll,to je trochu neco jineho :-P
  • Myslim, ze by meli CoD nechat par let nekde u ledu, aby se hracum konecne zastavily hlavy. Z toho vseho toceni je totiz uz nejakou dobu pekne na bliti. Infinity Ward, Treyarch ci Sledgehammer Games, je to jedno. Pokud vyvoji bude stale sefovat marketing Activisionu, nic jineho z toho stejne nevzejde. A stret zajmu? Ten tu urcite je, a nejenom mezi tymy na strane vydavatele, ale i mezi vydavatelem a jeho zakazniky. Ponevadz, jestli je tu jeste clovicek, tesici se na dalsi dil, je to bud nekdo se svatozari a obrovskym optimizmem nebo ciry masochista (podobne jako u singlu FC2). A ted se dozvim, ze je tu sance, ze vyjdou dokonce dva dily za rok. To to mohou vydavat rovnou jako flashovky, trebas kazdy tyden...neco na tom konci sveta v roce 2012 asi bude... *1*
  • dajte do googlu call of duty demonic assasins, mozno toto robi sledge hammer, ale tak ci tak cod je len komercny sit ktory sluzi na to aby mal AV dost love na...? vyrobu lepsich a kvalitnejsich hier??... to iste *12*
  • Pravej_PipMan
    Tak dlouho se dojí vemeno, až se struk utrhne. A hráči přežerou...
    • A doufám že to bude co nejdřív a ti hráci si to konečně uvědomí:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit