Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu proč sem games.cz dává takový článek,když to nemají ověřený to je jak,kdyby dávali ve zprávách,že bude 3 světová,ale ještě to neví jistě.Ať si takový neověřený zprávy strčí games do p.....
    • V nadpisu je pro gramotný lidi s alespoň základnim vzděláním jasně čitelný slovo "Spekulace". Neni v tom nic osobního, ale logicky mi nezbývá, než z toho vyvodit, že jsi negramotný nevzdělanec. Promiň, je mi líto, že jsi se tu smutnou zprávu musel dozvědět na internetový diskuzi.. *9*
    • Dr.Análník tvá stařena píše tak možná zlomky,piš za sebe,dej si něco do prcky a běž si zahrát.
      • Ve tvém příspěvku citím mnoho nenávisti.Ta může být zapříčiněna špatným dětstvím plné šikany a nezájmu ze strany rodičů,tudíž jsem tvá slova nebral vážně.
        • Ve tvém příspěvku cítím spoustu umělé našprtané chytrosti na kterou nemáš. Takže tvůj příspěvek nemůžu brát vážně.

          S Martinem naprosto souhlasím... psát o tom co jedna bába povídala, ale jen možná a kdo ví jeslti to vůbec povídala a kdo ví jestli se to vůbec stane ... je u mě šíření bulváru, kterej nemá s novinařinou nic spolenčého.
    • A všichni redaktoři,z games.cz mě dali mínus
    • Hezký názor ale nikoho nezajímá...takže šupky dupky spinkat zejtra píšete ze zlomků....
  • Jack1947
    Treba to opravdu nebude, jen zaviset na "freemium" a opravdu, to bude i o te hratelnosti, v tom bych videl jedine plus a jeste vic , "vsechno pro vsechny.
  • Přítomnost mikrotransakcí ve hře, která vydělává miliardy, je u mě nenažranost vývojářů..... která jim navíc zničí hratelnost jejich online verzičky.

    ... ták šup sem s mínusama trotlové....
    • Díky, že jste se dokonce podepsaly trotlové....
      • Jack1947
        Mohl si dopadnout i hur -4 neni tak hrozne. *3*
    • Jack1947
      Smula, jen sem uvidel "ták šup sem s mínusama trotlové" tak si bohuzel dostal minus, priste to chce nezminovat tolik. *3*
    • Ode me mas minus jen za ten dovetek.
    • LionelHutz
      Jojo, a třeba by taky tu hru mohli přestat prodávat a začít ji rozdávat zadarmo, když už mají zlí kapitalisti nahrabáno dost co? *7*
    • Miserius
      Jiný názor = trotl *1* Z tebe bude jednou politik
  • neviem preco pisete iba o gta ci vam platia racej prydajte nieco o call of duty ale word of warcraft !!!
    • LionelHutz
      Přesně! Já myslím, že celá redakce je právě zaneprázdněná šňupáním koksu skrze stodolarovky z prsou striptérek...tolik úplatků, že se nestydí *3*
    • Máš pravdu, ještě by měli denně přidávat nové informace o nové Kobře 11 a samozřejmě o Barbie, Little Ponny a spekulace o Twilight The video game, která sesadí z trůnu všechny hry.
    • Tak proč nenapíšeš něco ty sám ?
    • troll alebo blbec... to je asi ale jedno, co ? :)
  • Miserius
    Ja nechapu jednu vec... Jak to tam bude fungovat, když se sejdou na serveru/místnosti/whatever the fuck - 2 hráči co budou mit stejnou budovu... To přijdu "domu" a tam už bude narváno? Nebo To bdue házet lidi k sobě co nemaj stejný budovy? To by byla kravina, na konci tutově bude mít každej nějakou stejnou nejdražší...
    • ,,To přijdu "domu" a tam už bude narváno? ´´ *3*

      No a stara chrape s druhym *1*
    • terz
      taky jsem nad tím přemýšlel a došel jsem k tomu, že všichni budou moci vlastnit vše. Koupím garáž, přijdu k ní a objeví se kontextová nabídka "Chcete-li vstoupit do garáže, stiskněte šipku doprava." Naskočí load, hráč si načte svou garáž ve které jsou jeho vozidla vyjede z ní a objeví se před garáží se svým vozidlem. Přijde mi to jako jediné možné řešení. Samozřejmě bylo nám řečeno, že k Vám domů může přijít návštěva, to hádám bude fungovat přes nějaký invite nebo něco podobného.
      • Miserius
        Jojo, asi mas pravdu, to zni rozumne... A prave v gameplay traileru mel pokoj narvanej lidma, tak to mozna fakt jde jen na nejaky pozvani... Na to Online zacinam byt zvedavej vic a vic
        • To já taky. Přes 500 misí při startu a budou přibývat... prostě skvělý.
          • Miserius
            Hlavně se mi libi ted info o Heistech.
            Heists: This update will introduce full-on cooperative Heist missions that will require careful planning, teamwork and sharp execution – along with the Heist Planning Board for your apartment
            S kamaradama to bude mazec
            • Akorát jsem ten článek dočetl a vypadá to fakt hodně slibně. O zábavu rozhodně nebude nouze.
    • TireFuri
      Myslím že to bude rozdělený podle servru.. Když najednom něco koupíš je to prostě tvoje a kdyby ses pak připojil na jinej servr tak tam asi začneš od znova...
      • Miserius
        To myslis ze tam budou servery? To by bylo nejmin prakticky reseni kdyz se tam vejde 16 lidi a maj to miliony hráčů...
        • TireFuri
          Taky to jsou starší konzole takže nemůžeš čekat něco extra a já bych se fakt nedivil kdyby to tak fungovalo...
          • Miserius
            Preci nebude milion serverů... A koupis na jednom barak, odpojis se a mas temer jistotu ze uz se nepripojis :D
            • instance ti nedávají smysl? diť je to docela normální a přijde mi to i jako docela logický řešení ;)
            • Miserius
              To by znamenalo ze musim naporad hrat s 16 stejnejma lidma a to se popira s tim jak rikali ze to bude hledat lidi... No nedovedu si to predstavit, uvidime
            • TireFuri
              Já nevím když nad tím takhle uvažuju =D Ale například ty instance taky nedávají moc smysl... A s tím připojením na servr by to možná šlo tak že by ti to uzamklo na něm pozici... Že bys ses tam vždycky dostal.. =D Fakt nevim.. Jenom tipuju... =D
    • BoB.2
      Tady máš odpověď.
      http://www.youtube.com/watch?v=RVtvDlUmbCk&feature=c4-overview&list=UUVyr0QjyHKZQP4ej0YI1Apg
      • Miserius
        Co ma bug v singlu spolecnyho s tim na co se ptam? Mozna to proste budou instance, kazdej bude v svojem baraku videt jen sebe a navstevu, co ja vim *1*
        • BoB.2
          No tam měli taky pěkně narváno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit