Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta muzika a celkově zvuková stránka tomu dává HODNĚ
  • Tak sleduju sem tam něco , takže kromě toho že se PR snaží válcovat novým materiálem mne tedy herní náplň v trailerech zrovna nepřipadá zajímavá . No otevřený svět s několika propletenými dějovými linkami by byl nejlepší , ale nakonec budeme rádi i za ten Metal Gearovský přeliv.
    Ale hudba ... ta se mi líbí .
    • co to kecáš šuline. sice to ještě nevyšlo, ale je to ta supa nej hra všech dob. To vidí přeci každý!
  • Ta arkádovost z toho jen tak čiší. Jako bych koukal na Mass efect, slušná hra, ale od rpg mela daleko a taky mozností tam až tolik nebylo. Na nejakou svobodu a možnosti si to jen hrálo. Tohle tomu jako z oka vypadlo. *4*
    • Dohral sem nekolikrat predvadeci verzi a ver, ze moznosti postupu a reseni situaci je tam vic nez najdes ;-)
      • jenže tvůj názor neni objektivní...
        • Aha a od Joea je..
          • Joe taky neni objektivní...jen já!
  • prosim at to neposerou *3*
  • Takhle se udržujou fans v neustálym hypu.. Dělaj to dobře.
  • jsem zvedavej jestli se ve hre objevi hlavni znelka z predchozich dilu (to co hraje v menu). bylo by drzy se vzdat takovyho klenotu
    • Hraje tam na nekolika mistech z radia :-)
      • to rad slysim. ale doufal jsem ze bude i v menu naka upgradovana verze ty znelky. ne jen ze to tam bude jako takovej easteregg z radia
  • ty vražedný melee útoky mě tady dost štvou. U původního Deuse jsem byl opravdu rád, že jsem si natrénoval melee s nožem/mečem až na třetí a čtvrtý skill a mohl jsem likvidovat vojáky rychle a jednou ranou (se zapnutými potřebnými agumentacemi). I tak se ale jen tak k nepříteli dostat nešlo.

    Tady zřejmě stačí jen dost rychle k nepříteli přiběhnout a zmáčnout příslušný čudlík...a jen sledovat animaci. Opravdu úžasné.
    • No je to pravda - mas dve možnosti - když se připlížíš k nepříteli tak můžeš příslušné tlačítko zmáčknout krátce: to vyvolá spacifikování pěstí ala Old Shatterhand nebo zmáčknout dlouze a to nasadíš kravatu a tiše ho uspíš. V obou případech ti ale ubyde dost energie, takže to provést můžeš cca dvakrát po sobě. Energie se dobíjí pomalu, leda když sežereš energetické tyčinky tak ji máš hned zpět, nebo když si přidáváš augmentace do energií
      • Jen bych upresnil, takedowny maji dve moznosti omraceni a zabiti. Muzes to udelat presne tolikrat, kolik mas nabitejch baterii, kazdy pouziti vybije jednu celou baterii, zacinas se dvema a muzes si vylepsit az na pet, takze maximum tech takedownu bez doplnovani energie je pet. S tim, ze takedowny jdou upgradovat na moznost sundat dva protivniky najednou.
    • Urug
      Ano stačí, ale zežere to jednu celou "baterii" (na začátku máš dvě, jejich počet můžeš navýšit, poslední baterie se ti dobije vždy automaticky, ty další dobiješ zbaštěním energetických tyčinek). Trénovat dovednosti sice nelze, ale lecos pokrývají augmentace. Například zmíněný takedown lze vylepšit tak, abys mohl vyndat dva paňáce naráz.
      • To je teda dost ubohé u hry, která se stavý do stínu svého RPG předchůdce. ještě pár dílů Deuse a máme tu Dall of Deus
        • Neviem, či si to správne pochopil -- nejde trénovať dovednosti, trénujú sa miesto toho augmentácie. Klasicky dostaneš XP (dávajú sa za pomaly za všetko čo v hre urobíš + niekedy aj za to, čo neurobíš -- napríklad keď nikoho nezabiješ), pri prechode na ďalší level vyfasuješ skillpoint (tu sa volá praxis) a pomocou neho si vylepšíš augmentáciu -- je ich tu asi 15 (presne neviem), niektoré ide vylepšiť len raz, iné (napríklad hacking) majú aj sedemkrát a ešte k tomu rôznymi spôsobmi.
      • *11* WTF ... Energetických tyčinek ? Sponzoruje snad RedBull ?
        • v roce 2027 budou energetický tyčinky opravdu dobíjet energii.. redbull neredbull *1*
  • "mediálního impéria Picus", eště štěstí, že to je anglicky. *1*
  • thanak16
    ti co nekoukaji o hodne prichazeji ale na druhou stranu je muzu ujistit ze to vypada paradne a ta hudba mi vzdy vzene mraz do zad.. hral jsem i novinarskou verzi O:-) a musim rict silene se tesim a vsem co nekoukaji vzdavam hold protoze ja to nedokazu se nekouknout :D
    bude to PECKA!
  • Odulin
    Nic nebude. Tentokrát to už zvládnu a na žádný video se prostě nepodívám.:) Aspoň si to zas po dlouhýý době zkusim bez hypu... Škoda, že není nějaká funkce "Secret list", kam bych si nasázel hry a místo zprávy o nich by se mi zobrazilo jen logo hry a já si mohl případně zprávu odtajnit:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit