Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    to sa aj dalo poslúchať niekedy? :D
  • docela čučim že ještě někdo dubstep používá, to se ještě poslouchá?
  • Pořád originálnější námět a hlavní postava než v Third Age a War in the North,tím nechci tvrdit že to byly špatný hry, ale jsem radši že to nebude o Společenstvu 2.0
  • Jako fantasy rubačka dobrý, jako Pán prstenů nemyslitelný...
  • Dark Souls 2, Thief, Dishonored. Tím myslím tu bábu. Nevkus v podobě dubstepu k fantasy je v trailerech taky sem tam.
  • Kde? Teď nemám co hrát...a doufám, že je to něco staršího, abych to když tak rozběhl
  • Dubstep a k tomu stará bába která uvádí do děje. To už jsem někde viděl...
  • Ten by se obracel i z filmů, které podle mě byly dobré (nepočítám Hobita, to byla slátanina).
  • Je to third-person akční adventura s RPG prvky.
  • Humphreyho Bogarta.
  • peaNutz
    Tolkien se musí obracet v hrobě..
  • Aragorn je typickým archetypem hrdiny, cos čekal?
  • Pán prstenů je v tomhle případě asi jenom volná inspirace a marketing. Na druhou stranu, jestli půjde ovládat armádu skřetů včetně vrků a obrů v otevřenym světě a ten jejich nemesis systém bude fungovat, úplně bych to nezavrhoval *3*
  • fallanga
    Důvod?
  • prudislav
    neni to rpg
  • No, víme, že se mu to nepovedlo, snad tam bude nějaký smysluplný konec.
  • To bohužel ani systém z Arkham série.
  • Mato1987
    lol čo som napísal pred dvomi dňami v diskusii? :D
    http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/video-z-middle-earth-shadow-of-mordor-priblizuje-ziskavani-skillu-pomoci-run-238260/
  • ono se to ze začátku tváří, jako hra, kterou berou sami tvůrci vážně. ono se to tváří, že existuje nějaký zlo, proti kterýmu bude hráč muset bojovat. a pak v půlce se pustí dubstep (k LOTRO theme super volba...) a hrdina už rube armádu něčeho.. a bude to další LOTRO rip-off na kterým chce někdo bez nápadů vydělat prachy. sem zvědavej, kdo jim za to chce dávat peníze.
  • Tohle neni Pan prstenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit