Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim cim jsem zas porusil pravidla diskuzi. Je TW pohadka? Ano je. Nelibi se mi to. Je to muj nazor a slusne jsem ho vyjadril. Muze se k tomu cenzor vyjadrit?
    • tady žádný pravidla diskusí nejsou, cenzor je rasistickej zmrdeček co maže a banuje jak se mu zlíbí, tak nahoď proxynu a udělej mu tu pořádnej bugr, ať toho čůráka neplatěj za nic
  • Pan Smutný by jsi mohl laskavě opravit toho Malekhita... Správně je to Malekith, the Witch King of Naggaroth.
  • Je tam Malus? Chceme Maluse!
    Po Tzeenchovych chaotech moje nejoblibenejsi frakce, ac ve skutecnosti bych mezi nimi zit nechtel.

    V loru je legracni, jak tato neustalymi boji a nenavisti zocelena rasa opakovane prohrava s zmekcilymi elfy loajalistickymi a neni schopna je porazit.
    • skaven
      tazko, ziaden Malus nebude, takisto ako za trposov nebol Gotrek. a Malus je vlastne len Slaneeshova babka. a tak aj skonci :)
    • TheGGG
      celý dny jen fetujou a válej se v bordelech nebo mučí otroky, to z nich silné válečníky neudělá
      ale stejně je miluju
      • no ty si ale p i č a!
      • jamar28
        Jaké herní mechaniky od nich můžu očekávat?
  • TheGGG
    konečně, konečně, konečně, konečně, hell yeahhh
    druchii budou jednoznačně moje volba, snad bude otrokářský systém temných elfů promakaný a odliší tak druchii od ostatních ras na velké mapě
    • žalude, nacouval bych do tebe vozejkem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit