Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No mám dojem že THQ sa pred časom neodvážila Darksiders 2 zrušiť, len preto že bol tesne pred dokončením a vydáva ho už len zo zotrvačnosti. Takže ak nebudú závratné predaje, tak sériu seknú. Bola by to škoda, veď kedy sa človeku naskytne možnosť hrať za sexy postavy Mor alebo Hladomor... *1*
    • Ani jedna z nich tam není a ani nikdy nebude.
      • Naozaj?
        Apokalypsa podľa apoštola Jána: štyria jazdci Apokalypsy: Mor (na bielom koni), Hlad (na čiernom) , Vojna (na červenom) a Smrť (na bledom koni).
        • Hra vychází z stejnojméného komiksu od Joea Mada. A tam je čtveřice War, Death, Strife a Fury.
          • To ma nenapadlo. OK, beriem.
            Každopádne osobne dúfam, že séria neskončí. Podobný typ hry by mi dosť chýbal a v prípade absťáku ma napadajú ako náhrada len emulované Zeldy.
            • Bude samozřejmě záležet na prodejích, ale já si myslím, že to na ty potřebné 4 miliony kopií má. Když už to nezvládne na PC, X360 a PS3, tak Wii U verze by to snad měla zachránit.
  • Mne by úplně stačil offline coop pro dva. 4 už mi příjdou na jednom místě dost nepřehledný. Ale offline coop bych bral v každém případě, těch je málo a s kámošem vedle je to větší zábava.
  • Ten coop už taky musej s*át všude...
    • Naopak, téměř nikde není ... a kde je, tak jen online, což třebas mne nezajímá, nebaví mne hrát co-op hry po netu protože s cizím člověkem nebývá žádná domluva .... couch play co-op zásadně chybí, není nic lepšího než pozvat kámoše, otevřít nějaký piváky a zapařit. Poslední pořádná co-op hra co jsme hráli hodně byli Borderlands, už se nemůžu dočkat dvojky :)
  • Shenkster
    Hmmm ve 4řech drtit démony ? Proč ne :) Zní to parádně !
  • RavenHolm
    A teď budu za pruďase já, ale musím. NE! Jen ne coop a když už by eventuelně musel být, tak ať je hra hratelná i v jednom. Už dnes je problém se v několika lidech večer sejít a něco si zahrát. Naposledy jsme s přátely rozjely Trine 2 a jeden z nich musel do ciziny. Teď to bude trvat 3 týdny, než to společně dohrajem.

    Proti coopu jsem nikdy nic neměl, ale být odkázán na ostatní je strašné. Darksiders považuji za jednu z nej her co jsem měl tu čest hrát a na dvojku netrpělivě čekám, ale myšlenka, že bych si trojku nemohl zahrát bez náročného domlouvání "kdy a v kolik" se mi skutečně příčí.
    • Nejlepší by byl offline co-op drop in-drop out
  • BoB.2
    No nevím proč ne.
  • 4 jezdci apokalypsy...makes sense!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit