Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ucho nemá pravdu ani náhodou.na steamu za 12 eur :D
  • vasekveselej
    Tak cenově mi to přijde jako ne zrovna výhodný nákup, ale možná se najdou tací který u toho yvdrží hodiny, já určitě ne...
  • tato hra se my velmy zamlouvá ale chci se zeptat jde stahnou už plna verze ktera se nemusi kupovat? nebo jenom furt tam beta nebo co to bylo,
    • Ano dá se stáhnout full, ale radsi si ji kup.... :D *3* *1*
    • Ještě bych doplnil - Nauč se česky.
    • Jen si ji kup. Aspoň Tě to naučí si věcí vážit a ocenit práci druhých.
      ---
      Sry za moralizování, ale takový dotaz na jiném než warezovém fóru považuju za drzost.
  • Nevím čím to je, asi už jsem si zde zvykl na dlouhý recenze... Ale když vidím recenzi pouze na 2 strany, tak ju automaticky přeskajuju *1*
  • Ja si nemuzu pomoct, ale kdyz uz motat hudebniky do recenzi, nejdriv by mel mit autor aspon zakladni povedomi o tom co delaji.... anebo je mu 17 let a prave poznal, ze ten Bach nebyl vubec spatny skladatel, akorat ze nepouzival techno samply. VM to je proste estradni bavicka typu Mr. Beana, akorat si dela srandu z klasicke hudby...ach jo
    • Tak pod tohle se podepíšu.
      TesteraThor
  • Off topic:

    Máme 16. 5. Tak co děcka, těšíte se na Zaklínače? *1*
    • Vubec
    • myslím, že Ucho má teraz dosť pravdu. Ja som dosť dlhú dobu sledoval kedy pôjde dole Spore a ešte vyše rok po vydaní mal plnú cenu. Teraz už je za 30 a tuším bol pred nedávnom v akcii, ale po akej dlhej dobe.....
    • ucho
      tahle hra s cenou jen tak dolů nepůjde, za nějaký čas patrně ano, ale nic razantního. taky záleží, jak moc to lidé budou hrát a asi budou. možná cena klesne maximálně na 25 eur, ale víc bych to neviděl. určitě se neobjeví v akci za 5 euro ani za 10 euro (ani za dva roky). takže jestli to někdo chce hrát, tak z anglie za 25 liber.
      • smejki
        EA hry jdou s cenou dolů docela rychle a často
      • tak to bych se vsadil, že už o letošních Vánocích (za předpokladu, že ji lidi hrát budou) bude v akci za 10 €...Steam má takové akcičky moc rád...nepostihuje to akorát hry typu Call Of Duty, kde je prodejnost běžně tak vysoká jako u jiných titulů v akci...
        • ucho
          tak půjdeš se mnou do sázky? když ta hra bude na Vánoce za cenu do 10 eur, koupím ti ji. když bude o Vánocích pořád dražší, koupíš ji ty mně. (jako Vánoce beru celé slevové období Steamu, letos to bylo do 4.1. tuším). co ty na to? ;)

          edit: nebo aby to bylo pro tebe férovější, tak si vyberu libovolnou hru do 10 eur, ať nemáš větší riziko)

          edit2: tak jak? já jsem ochoten do toho jít. vyměníme maily, slovo držím...

          edit3: takže mám to chápat tak, že ses jen chvástal a vlastně by sis na to nevsadil? nechápu tedy, pročí píšeš takový názor, za kterým si nestojíš... pokud si to rozmyslíš, jsem tady :)
  • No, možná si to zlaté rouno raslouží, ale mě to bezduché mlácení s plytkým příběhem neoslovilo.
    U mě by měli nárok tak maximálně na zlaté houno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit