Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Skopčáci" byli v jednom ze stand alone datadisku pro jedničku ne ? Arnhem 1944... a pak ještě něco s Tigerem I v Normandii... Myslím že tady na německou stranu dojde, vždyť to jsou přece Ardeny :)
  • ja chcem blitzkrieg 3.. poriadne artilerier , lietadla , tanky a pechota...
    COH sa vylucne orientuje na pechotu.
    ARTILERIA v COH2 dostreli len do pom mapy ( 500m ) :D
    • Tak zkus wargame. Tam ma artilerka dostrel treva 16 km, coz je pulka mapy:)
    • Pilgrim66
      Tak co chceš, aby si postavil arti v base a dostřelil do enemy base? Třeba já v CoH 2 stavim artilerii furt. Jsem zamilovanej do toho 203mm howitzeru, kterej na rank 3 one shotuje Tigery *1*
      • Zrovna včera jsme s kámošema hráli 4v4 za spojence proti Němcům a borci měli v jednu chvíli 14 pěchotních minometů a 5 minometných polopásů, takové hry se sice snadno vyhrají, ale je to šíleně otravný...vědět, že jakmile se s nějakou jednotkou přestaneš hýbat, tak umře :D
        • Pilgrim66
          No jo no, ale tak zas Amici jsou prave perfektni na rychly presuny, paratroopery atd. Pak zas kdyz vjede tank nebo nejaky obrneny vozidlo mezi minomety, tak je to jak liska v kurniku.

          Jinak já většinou s kámošem taky hraju 4v4 :) On za US a já za soviety
          • Za US hrávám taky, ale jedna věc mě na nich se*e - nemají žádnou pěchotu na boj na krátkou vzdálenost, sice si střelce můžeš vybavit, ale jen pokud hraješ za generála "pěchoty" a abych řekl pravdu, tak za něj to nehrám ;-)
    • XXDarthVaderXX
      Tady někdo hraje za brity *3* *3* Na pěchotu? No já ti nevím...ta je dobrá ze začátku, ale pak je její životnost více než bídná.
      • *cough*rangers*cough*
  • KIMCID
    na hru Ardeny 1944 to pořád nemá
  • Pochopil-li jsem to správně, tak jen singl přídavek, žádnej multiplayer?
  • já chci kampan za Wehmacht s Tigery,Panthery etc.

    Panzer Elite V COH 1 jsou sice němci, ale tanky pořadně nemají.
    • XXDarthVaderXX
      Bojiště...tak je misí za němce dost a dost.
    • ja nechci furt hrát za amíky, to i ti rusové mi byly přijemnější, já chci pořádně těžké tanky, a né abych měl 1 Těžký tank a to jestě se specializaci.já nechci spamovat shermany jak zerg rush.
    • Mají panthery a v kampani máš jak Kingtigera, tak Jagpanthera(není to vyloženě tank ale i tak). Jediné co jim chybí jsou ty tygry. Ale máš pravdu, že ta kampaň za Němce v původním CoH docela chybí.
      • jop ale ty Panthery mužeš jenom 2. jde o to že místo aby tanky byly Základem armády jak by jsi od frakce s názvem Tanková Elita očekával, tak je mají spíš jako podporu a používají polopásy.
        jinak i ta Escape from Falaise je za panzer elite, jako by se bali dát kampan za wehrmacht.
        • To by pak ty strany by byly strašně podobné, proto je PE taková jaká je(což je dobře).
          • nn mě jde o to že frakce se jmenem tanková elita se vlastně na tanky nespoléhá,a že kampan za Wehrmacht tam není v podstatě všechny frakce kromě Wehrmachtu mají svoji kampan.
            Mě se libíl mod Blitzkrieg, King Tiger v připadě že máš Armored doctorine, 3 Tigery, a neomezeně pantheru. si člověk skutečně připadal že to je TANKOVÁ ARMÁDA.

            btw bohužel to vypadá že Oberkomando West bude spís něco jako PE.
  • Tak to je škoda, že CoH 2 je pro mě jenom CoH 1.5. Neberte to špatně, dvojka není špatná, ale oproti tomu, co Relic dokáže za hry je to docela slabota. Trošku v koutku duše jsem doufal, že oznámí novou strategii a vykašlou už se na nic moc dvojku. *9*
    • asi za tim byl krach jejich majitele
      • Tak jistě. Ona ta hra působí jako projekt co měl oddálit konec THQ a tak si nemohli dovolit dělat něco z fleku nového. Když už ale Sega studio odkoupila a Relic to dodělal, mohli by už začít dělat na něčem fakt novém.
        • XXDarthVaderXX
          Sry, ale jde fakt vidět, že hru si hrál asi tak někdy před rokem(naposledy), momentálně, pokud vezmu mulťák, tak je na tom dvojka lépe jak jednička. Ne co se týče SP, to v žádném případě, ale MP už nění takový průšvih jako předtím. I když balance Relicu fakt nikdy nešel. Už se mi však nestává, aby každou třetí hra padla, nemožnost se připojit do lobby i při dostatku hráčů...člověk čekal několik minut, protože to prostě ne a ne někoho napojit...a dalo by se pokračovat dál a dál. Jo chápu také, že modifikace jsou fajn, ale od toho to jsou modifikace a je to jen dobře, že existují. Základ má být více arkádový no tak je arkádový a modeři ať to udělají více nearkádové(slovo realistické nemám rád, protože to s realitou nemá nic společného).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit