Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co porad vynasite cs do nebes?Hru kde se bezne dava hedka pres metrovy betonovy prekazky a podobny nesmysly.Stale ji hraje tolik lidi,protoze ji "spustite i na vedecky kalkulacce"...
  • :DD:D::DD:D::D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:DD:D:D

    Pardon za spam ale tohle je prostě hrozně funny čtení *1* *1* *1* *1* *1*
    • COD je best!, NE! COD je sra*ka! BF je best!!, NE!COD je best!, NE! COD je sra*ka! BF je best!!, NE!COD je best!, NE! COD je sra*ka! BF je best!!, NE!COD je best!, NE! COD je sra*ka! BF je best!!, NE!COD je best!, NE! COD je sra*ka! BF je best!!, NE!COD je best!, NE! COD je sra*ka! BF je best!!, NE!COD je best!, NE! COD je sra*ka! BF je best!!, NE!

      Jednomu by se chtělo říct že obě hry mají něco do sebe, jsou totiž obě úplně o něčem jiném. Pokud je ale komunita plná idiotů, spawnerů, rohařů :D a debilních kempů tak je sračka jak COD tak BF.

      Co je tak super na stále stejných spawnech v BF kde si staci stoupnout s par lidma na presne urceny mista spawnu s brokovnicema a druhej tym si nezahraje, (BF BC1, BFBC2, BF vietnam)....a porad dokola..... super! :D A takovych dementu je v MP plno...
      Co je skvely na tom ze si nekdo v CoD capne do tmavyho rohu a vydrzi tam celou mapu ?:D "a takovych dementu je v COD plno"
      Serie samotny sou dobry obe, nesmi je ale hrat debilove, ktery pak chodi jen flamovat na diskuze misto toho aby se bavili tou svoji hrou.
      • Jj, kvůli dosti takových individuí je někdy lepší si zapnout singla s 64kovýma mapama a různýma dalšíma doplňkama :-) Někdy se totiž kupodivu boot chová lépe než debil :-)))
  • Psycholic, chces jeden rozdiel medzi CoD a Cs? Dam ti niekolko...

    1. Cs nema Ironsight, je to cisto hra o skile, recoil zbrani sa uci a trenuje roky, toto neni o tom, ze si dam ironsights, fullout a som rambo.
    2. V cs stylom run and gun nepochodis, vidno, ze si nikdy nehral proti normalnym protivnikom, toto nie je drbnuty deadmatch, kde ta zabiju a narodis sa s full vybavou, cela gameplay je zalozena na sluchu, 90% percent hry kracas pomaly aby ta nebolo pocut a protivnik nevedel tvoju polohu. Ved len si rushni ja curak bez smoku , flasha a hned mas headku od typka s awp. SKus prestat hravat dm.
    3. Cs je jedna z najtazsich hier na skill, reflexy, rozmyslanie a taktiku...vsetci o tom aj obrovsky pocet lig, sutazi a obrovske dotacie od sponzorov, aby si v tej hre bol pan hrac a bol rambo, ktory dokaze davat aj stylom run and gun, musis to hravat roky.

    Nehras, nekomentuj.

    CoD 6 a 7 kolko kopii predalo? A akoze ake kvalitne ligy to ma? Velke sutaze? Takze asi tak.
    • Psychotic
      1. Považuješ za výhodu, když ve hře nejde střílet jinak, než od oka?
      2. Tak samozřejmě jsem na žádné vyšší úrovni nehrál, přestalo mě to bavit příliš brzy, takže ničeho takového jsem si nevšiml. Ale můžeš mít pravdu.
      3. Na taktiku to zas tak těžké nebude, proti Battlu kupříkladu stěží. Neříkám, že v tom taktika není, ale jakás-takás je i v tom Callu. A soutěží je v něm taky dost. Gameplay je příliš rychlý, než aby mohla v praxi pokročilejší taktika fungovat.

      Já se ke Countru už stejně nedostanu, střílečky na PC jsou pro mě pasé, ale možná se mrknu, jak to hraje nějaký ten známý, abych viděl, jak to tedy vypadá u někoho, kdo to za dvě hodinky neodložil.

      PS: U delších jmen bys měl používat Ctrl+C, ať to nekomolíš.
      • ad 3) To je velký omyl, že CS není o taktice. Strategie jednotlivých map se trénuje dni a dni, každý člen klanu (kvalitního pro klanu) má přesně daný úkol a rozdělené role. Jen tak pobíhat po mapě zmateně? To je automatická prohra *4*
    • Ja vim, ze CS hraci jsou hodne dobry...malo kdo dokaze bez hnuti klecet v rohu lepe a cekat komu povoli nervy drive.:D ALe tady se lidi bavi o realite, resp. pokusu o ni. A to je BF...sorry bro.:)
      • to je presne to o com som pisal. BF2 a CS su najlepsie MP FPS sucasnosti. kazda je uplne ina no kazda je skvela. co je Call of Duty? primitivny arkada pre zasranov a kokotov.
    • clovek,ktereho napadne srovnavat tyto 2 hry to stejne nepochopi :-P
  • Bez tý munice máš aspoň nějakou šanci to přežít.
    • Tak riziko je urite mensi...ale ja mam v tomhle jasno. Do tanku nevlezu...to radsi ten Hummer, kde muzu doufat, ze me tlak vyhodi dverma ven. Nekde jsem cetl, ze uhoret zaziva vazne zkazi den.:D
      • A nebo nechat otevřenej poklop a doufat že nepřiběhne nějakej tatrman s granátem *1*
        • Holt si nevyberes.:(
    • Chyba *7*
  • Telesna schranka zvere neni te lidske az tak vzdalena a tak bych rekl ze dost dobrou predstavu mam.
    • Dost se mylis....zatim co pri zasahu klasickou strelou 7,62x39 dojde u cloveka ke kolapsu obehoveho systemu, tak treba divoke prase tim tak maximalne nase*es. On prave clovek je proti zveri zatracene krehkej....
      • Nebyla rec o tom cim koho nacechras a cim ne ale o vizualni strance poskozeni tkani. S AKckem se na divocaka nechodi. *5*
        • No vzdyt jo. Jde o munici a klasicka vojecka munice ciste projde a tkani moc neublizi...dokonce ani zadnej holywoodskej let o 5 metru zpet se nekona. Proste je smrtici hlavne sokem.
    • Sakra, chybne umisteno. *8*
  • nemam nic proti BF2 a nechcem aby to vizeralo ze ho nemam rad(sam ho hram) ale kde pre boha mas ten uzasny system? najviac ma sere to ze zabijem cloveka na nie menej ako 10hitov co je dost blbe...:)
  • zalehnuti pechoty = zautocis na niekoho, on si lahne a zacne ti strielat do noh :D ... no nie keby to zalahnutie trvalo trochu dlhsie, tak ano ... mohlo by to byt uzitocne
  • Mam v tom truchu bordel Battlefield 3 je singlplayer i Multi ?
    • myslim ze to bude ako BF2 teda primarne MP.
      SP bude mozno ako v BF2 a to klasicke MP mapy s botmi.

      BF3 proste nikto nebude kupovat kvoli nejakemu SP, to je jeden z dovodov preco sa nemusia bat PC piratov. z tohto dovodu to mala byt PC only hra.
      • Někdy ba naopak.. Singl BF2 s různými addony je 1*. Navíc najde se dost velké % lidí, co z jistých důvodů online nepaří.. Už jen pro tu chytlavost a příjemně stráveny čas, který se s odstupem času jevý jako jen dobře promrhaný :-) Tak si občas zapnu na tři hoďky pár map s bootama, polítám helinou a jdu spát bez výčitek, že jsem u toho proseděl 1/2 života :-)))
      • Jasně díky *3*
      • jj konzole at si nechaj bad company a klasicke BF by mohlo zustat na PC,pac kdyz to bude na obe platformy a nebude to alespon vyvyjeno pro kazdou zvlast ,tak tim budou trpet nejspis obe .
  • inak ja neviem aku fyziku to ludia ospevuju v BC2. tam ziadna neni! to je len trapny skript. ci uz diera v dome alebo rucajuci sa dom. stale padne rovnako, rovnake sutiny, diery taktiez rovnake. skryjem sa do rohu kde viem ze aj ked to napali do domu nic sa mi nestane a nebude ma videt. uz len fakt ze sa neda spravit diera do podlahy. TO NENI FYZIKA, TO JE HOVNO!

    ak ny BF3 vychadzal z BF2 (commander, sqady, triedy, dopravne prostriedky,...) + bol vacsi (zelal by som si obrovsku mapu 100 vs. 100 hracov) + mal krasnu grafiku (BC2 vyzera slusne tak toto by mohlo byt este o triedu lepsie, sami tvrdili ze PC verzia bude oproti konzolam lepsia) + PRAVA fyzika, skutocne znicitelne prostredie, ziadne skripty ... tak potom by to bola asi najlepsia MP FPS hra vsetkych cias. (teraz u mna sedi na pomyselnom trone CS a BF2. kazda ma nieco ine a kazda je skvela) nie tot sracky jak call of shitty. to je pre kokotov.

    navyse BF2 ma reality mod ktory vyhrava cenu za cenou za neoficialne mody. kto neviete co to je alebo mate BF2 tak velmi odporucam vyskusat. som presvedceny ze BF3 to bude mat tiez.

    pre mna jedoznacne najocakavanejsia hra a po dlhej dlhej dobe sa velmi tesim na nejaku hru. (naposledy to bolo GTA IV) lebo uz mam pokrk tych sraciek. chcem konecne poriadnu hru, verim ze BF3 ma nesklame. a ked nesklame mna tak nikoho lebo ja som velmi narocny :)
    • Psychotic
      Vtipné. Nadává na Call of Duty, ale hraje Counter Strike. Kamaráde, to je jak kdyby ses někomu smál, že čte komiksy Toma a Jerryho a sám četl Kačera Donalda.

      Už MAG prokázal, že velké množství hráčů proti sobě sice vypadá skvěle, ale ve skutečnosti to drhne a taková zábava to není. Musela by se totiž nějak zaimplementovat nutnost nějaké taktické koordinace, všichni by museli mít teamspeak a musela by se najít motivace hrát pro tým, jinak by se to zvrhlo v CoD, jen ve větším počtu lidí. Jo, hrát něco jako Armu ve 100v100 lidech a při splnění těch podmínek - to je sen.
      • srovnavat cs s cod,no to me podrz :-D
      • prirovnavat Counter-Strike ku Call of Duty....

        LOOOOL!
        • Psychotic
          Stejný typ hry, stejné mapy, stejná run'n'gun hratelnost. Kde je rozdíl?
          • nakolko ste nebol schopny zaregistrovat ani len rozdiel uz len v chovani zbrani medzi menovanimi dvoma titulmi sotva mozem dufat ze budete schopny pochopit aky je rozdiel v chovani jednotlivych kusov zbrani v samotnom SC a aky kus cesty musi clovek prejst nez sa s nimi nauci spravne pracovat.Potom pride arkadovfil vaseho formatu a povie taku nehoraznost akoze sa jedna o rovanku run'n'gun hratelnost.V CS musite dokonca velmi peclivo zvazit kedy si vobec mozete dovolit luxus v podobe behu a kedy nie.natoz drzat za behu a skoku fullauto strelbu ala potrhly primitivny cod.Co sa tyka strelby samotnej je to v podstate GRO kazdej akcnej hry a ja sa divim ze s tak prepracovanym modelom srelby tu bol zatial len CS.Boze co by som dal za to kopanie zbrani v dnesnych hrach ved je to jeden s nosnych bodov ako rozlisit dobreho hraca od nekuseneho lamera.Ten pocit ze som vyhral osobny suboj preto lebo mam citlivejsiu ruku a viem lepsie misou spracovat spatny naraz zbrane je proste uzastny.Tento priestor dnesne hry neponukaju staci zamierit coz je nehorazne jednoduche a drzat fire-trapne jednoduche primitivne chcem viac.
          • stejna run'n'gun hratelnost? povodne som napisal dlhy pohorsujuci clanok s detailnym popisom rozdielov.Ale z vasho prispevku som nakoniec usudil ze nie ste schopny tie rozdieli ponat a ze cs ste nikdy nehral.Takze len dodam ze ste idiot.
            • Psychotic
              Pokud místo napsání byť jen jediného rozdílu napíšete jen, že jsem idiot, pak se opravdu nemáme o čem bavit.
              Jestliže jste to nakonec neposlal, abyste nezahlcoval toto fórum, klidně mi to můžete napsat na mail, který vám rád dám.
          • tak ty perlis hochu :-D,tys cs videl mozna tak na videu co? :-D
  • Toto by melo byt pokracovani BF 1942 - 2142 a ne BC. Takze lehani, komanderi, cety, velka bojiste, technika apod. by melo byt snad melo byt samozrejmosti.
    • jj budu tu aj bataliony, coz by malo byt nieco ako velka squada do ktorej sa nebudu ale hlkasit hraci, ale cele hracske squady a inac sa uz moc tesim, bf je skratka kral fps, teda ked chce niekto konzoloidnu a arkadovu "run n gun" hratelnost nech si zahra cod, ked chce mix medzi tymovoj pracou a arkadou nech si zahra bc2, alebo moh podla toho ci chce vacej arkadu alebo taktiku a ten kto chce pc hratelnost a tymovu pracu nech si zahra bf

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit