Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když ono to stou spoluprací s cizákama hráčema,není zase až tak jednoduché.nedávno jsem byl na německém serveru.Měl jsem už slušnej gear a jen tak jsem se poflakoval.Zabrousím si takhle i do kostela,myslím že v Chernogorsku? Najednou se rozrazej dveře a do vnitř vběhne hráč ozbrojen jen pistolkou.Za sebou měl asi 4 zombíky. Vystřílel jsem mu je.Zeptal se ho,jestli je přítel.Odpověděl kladně. Sotva se k němu otočím zády,tak je po mě.Proto už žádné kamarádíčkování s nikým cizím.Raději zabiju jeho,než on mě.To není jediná taková zkušenost.nedá se nikomu věřit.Bohužel.
  • To Denier: Buď v klidu :) Avengers nás zachrání :-D :-D (oni taky zmutují v Japonsku)
  • h0p3
    Nevim jestli bych to znovu zapl, kdyby se mi toto stalo na night serveru *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=2P-Wgg90hRw
    • Hlavne nechapu proc mu to hned nenapalil do palice. A nebo si myslel ze je hodnej? *1*
      • Buďto byl tak překvapený a zmatený, že ho to nenapadlo, či mu bylo jasné, že to nemá cenu. *1*
        Já bych asi také nestřílel, jen bych na něj zíral s otevřenou tlamou. *15*
  • prd v japonsku, vypukne to v chanove
  • Možná jste to už viděli... Pro fanoušky OFP povinnost! *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=N9LLa7xixR8
    • calwin
      osviežila by to scéna ako z dayZ... tyvole to je traktor tyvole!!! joooo traktooor!!! :D
    • Pěkné! *1*
  • Velmi pekna nerecenze. Ja sam jsem DayZ uz par tydnu nehral. Duvod? Po mem poslednim umrti jsem hru vypnul a uvedomil si, ze nemam zadny duvod ji hrat znova. Za tu dobu, co jsem DayZ propadl jsem prosel vsechny zajimave lokace, vyzkousel vetsinu zbrani, zemrel prakticky vsemi moznymi zpusoby, zkratka jsem okusil temer vse, co tato modifikace nabizi. Hraju sam, takze koop jde mimo me a tudiz nevim, proc vlastne zacinat znova od nuly a zkusit to, co uz jsem jednou zkusil kdyz vim, ze to k nicemu nepovede. V beznych hrach se muzete nejak vyvijet, zlepsovat, posouvat v zebricku, zkratka smerovat k nejakym cilum. Tady nic takoveho neni, tudiz az okusite vse, co vam hra nabizi a az opadne pocatecni nadseni z neceho noveho, muze se klidne stat, ze uz hru nezapnete. Ja sam si pockam na samostatnu hru.
    • Kozy
      haha a když jsem psal že to je šílenej stereotyp tak mínusy lítali o stošest.
      • V tvém podání jsi asi urazil hráče DayZ:) Tady jsou kluci citliví:D
    • trolo
      chyba je v tom ze hrajes sam. ked hrajes s ludmi tak to je uplne o niecom inom - pvp, ziskavanie vozidiel, prepady inych skupiniek/taborov etc etc.
      • jindra.veliky
        citis se vic drsne, kdyz misto atd. napies anglickou zkratku etc. ? *4*
        • Magister_Peditum
          A zkratka PS je taky anglická, i když moc anglicky tedy nezní? Post Scriptum? *3*
        • Tikov
          latinskou *3*
          • jindra.veliky
            pouziva se v anglictine takze ji beru jako anglickou...robot taky nema oznaceny jen cesky slovo
            • No ty vole, ty seš jelito...ty netroluješ, ty si fakt natvrdlej...
            • USER47
              Jindřichu, meleš nesmysly.
            • jindra.veliky
              je taky anglicka *4*
            • Jednoduchý človek má hold jednoduché starosti *7* *7* *7*
            • Tikov
              Není nad omezený pohled na věc *4* Pravdou je, že starší lidé s klasickým vzděláním, minimálně v mluvené češtině zkratku 'et cetera' používají. S tvým přístupem bych mohl tvrdit, že je to česká zkratka. (A ne, není. Je latinská a lidé jsou zvyklí mluvit svým získaným suržikem- já taky v některých případech mluvím polorusky)
      • To verim, ale urcite nebudu sam kdo ma stejny problem. V mem okoli zkratka neni nikdo, koho by DayZ zajimal. A seznamovat se s cizimi hraci primo ve hre je dost velky risk ktery obvykle skonci spatne. neni spis chyba ve hre, ze jednotlivci nema po case co nabidnout? A ze si musi vymyslet duvody proc ji znovu zapnout? DayZ je porad relativne mlada modifikace, jake duovody a cile si budeme vymyslet za pul roku kdyz po par tydnech hrani jsem okusil temer vse?
        • trolo
          no jasne. je to len mod a v plnej hre bude viac moznosti pre party play. stavby a rozne veci. a ze ta solo hra omrzi skor ako v parte nieje chyba hry. to mas vo vsetkych hrach co su postavene viac na coop/multiplayer zazitku. v standalone hre budu sinlejsi zombici, lepsi pathfinding takze budu vacsia vyzva = hraci MOZNO nebudu tolko strielat on sight :-D kto vie. a najst si ludi na hranie sa da v pohode mas kopu for, part ktore hraju a hladaju novych hracov. a nakoniec aj v hre sa da najst partak. ja som akurat hral a v obchodaku som nasiel banditu. zasalutoval som a on tiez. dal mi makarova a isiel som s nim potom sme zacali "kecat" cez mikrak ale bola to sranda kedze on bol rus takze groteska ale dalo sa dohovorit.

          proste je to stale alfa a je to mod. netreba od toho ocakavat vylestenu AAA hru. standalone by mal vyjst na 100% do konca roka - minecraft model a bude mat tie hlavne neduhy modu vyriesene - slabe moznosti party play, nebalancovanost vojenskych zbrani, bude viac budov do ktorych sa da vojst etc etc. cekni ofik stranku tam je toho halda.
    • h0p3
      já se třeba teď chystám začít s "DayZ police" což vlastně znamená, že nezištně pomáháš přeživším - v Chernu/Elektru likviduješ snipery, pomáš jim od zombie atp. Jelikož už mě taky nic moc nemotivuje ke hraní, tak snad tohle by to mohlo ješět chvilku prodloužit *7*
  • Pokud se odstraní chyby nastíněné v článku, pak to bude dobrá hra. Chtělo by to:
    Větší mapa
    Více hráčů
    Méně předmětů= tam, kde se vybírá nejvíce by byla pravděpodobnost znovuobjevení nejmenší a to by se dynamicky měnilo.
    Spawn zombií se dá řešit spawnem na okraje mapy a random cílem chůze. To by zabránilo i dosažení "konce světa", kde by bylo právě nejvíce zombií.
    Stavění základen by se dalo provést takto: nasbírej potřebný materiál (desky, cihly apodob.), přines na nějaké místo a postav jednu z vygenerovaných základen.
    Zabíjení hráčů se dá ovlivnit nalezením třeba kevlarové výbavy. Pistoli to zastaví a pušky s náboji budou velmi vzácné.
    Je toho spousty, co by se dalo udělat. Doufám, že autoři vyslyší hráče, protože ti obvykle nejlépe vědí, co chtějí.
    • No hodně toho bude ve War Z...ale nemyslím si,že hráči ví co chtějí. Často chtějí něco co jim hodně ublíží...a vsadím se, že kdyby hráči kecali do DayZ tak by tu za chvilku byly respawny s itemama a automatická regenerace zdraví
  • Kozy
    sandbox fuj
  • to mi připomíná ten seriál walking dead paráda *3*
  • nejlepší na celým dayz ale je že předem víte jak se lidi budou chovat jestli fakt vypukne zombie apokalypsa, žádný slitování, shoot on sight. Call me crazy ale udělám si zbrojní průkaz a koupím si nějakou devítku abych měl aspoň nějakou obranu až zombie apokalypsa nastane, věřím že v Japonsku určitě někdy zmutuje Z-virus
    • Tikov
      vážně nebudou, lidi jsou na to moc společenští- ve chvíli, kdy zanikne starý řád, mají potřebu ho nahradit něčím velice podobným (viz 3 fáze revoluce v Maliových Lokomotivách dějin). Takže osobně předpokládám (při jakékoliv podobné katastrofě, která vyřadí vláďu a spol.) pokus o vytvoření městských států/svazů a následně pomalý přechod k standartním státům. To že se může vyskytnou šílený samotářský střelec nelze vyloučit (to se stává i teď), ale když máte "ohromnou" armádu 12 lidí, tak nemá šanci.
      Zbrojní průkaz je dobrá věc, jen to chce rozumný důvod (u prvožadatelů se často dělají psychotesty ;) ) a doporučuji udělat co nejdřív- existuje tlak na jejich omezení a zpřísnění podmínek (lustrace, psychotesty, 488 otázek občas absolutně nesouvisejících s potřebami žadatele a zkouška manipulace je jim jaksi málo)
      • jen oprava: (u prvožadatelů se často dělají psychotesty ;) ) to není pravda. Psychotesty se provádějí pouze pokud je k jejich provedení důvod, což v 99.999999 případech není. Navíc se vám žádný lékař za psychotest nezaručí, hold to není exaktní věda a lidská mysl není ještě prouzkoumána do takové hloubky, aby psychotest měl nějakou vypovídající hodnotu.
      • hlavne sposuta lidi tak nejak ve svem uvazovani ignoruje obycejny strach...si asi mysli, ze kdyz se nekde budou toulat zombie tak on vesele popadne svoji pistolku a 12 naboju a pujde si ,,zalovit,,. Ve skutecnosti by sedel na bobku posrany! strachy a doufal, ze ho nekdo najde a pomuze mu.
        • Ach jo, co jsem nastoupil ze školy do nemocnice za prací, už jsem se smířil s tím, že při zombie apokalypse budu první na ráně a trávím ji skučením a hnaním se za trochou pohyblivýho masa. Sbohem, mé krásné sny osamnělého vlka.
      • 13_11
        Tady kolega nade mnou VÍ. Za sebe doporučím knihu od Ondry Neffa – Tma (1998). Ta velmi reálně modeluje situaci: „kdyby na světě vypadl elektrický proud“.
        • Jak víš, že to modeluje reálně? Ty už jsi tu situaci zažil? Nechci rýpat, ale tohle beru za odvážné tvrzení.
          • 13_11
            Za odvážné tvrzení to klidně ber. Výteční sci-fi spisovatelé dokáží budoucnost velmi dobře předpovídat / věrně popisovat. Pokud ti ale jde o slovíčkaření, pak ano: jisté a stoprocentní není nic.
            • "Nechci rýpat" jsem nepsal pro nic za nic.
      • Cahir
        Yep, splečenská smlouva, ať už jakékoliv formy, je součástí lidské přirozenosti.
    • lol tak presne takhle se chovat nebudou...
    • to je proč by to děti neměli hrát...
    • Leze ti to az moc na mozek. Zkus aspon chvili delat neco smysluplneho, at se vratis do reality.
    • Hanzales
      seažmoc koukáš na televizi, ale možné to je *2*
      • Nejvice hovadske chovani z DayZ prave typci casto omlouvaji "realismem".
        Taky s tim moc nesouhlasim, vzdyt takove naboje do .50 cal AS50 by mely cenu zlata a tezko by kazdy druhy jen tak plytval na kohokoliv zvlast kdyz by ho pak ani nesel obrat o veci (viz kamperi v kopcich na Elektrem/Chernem).

        Tim nechci rict,ze by svet po apokalyspe byl hezkym mistem,ale DayZ uz je az moc bestialni protoze zkratka je to jen hra, clovek se po smrti respawne a tak joudove s radosti vrazdi co jim prijde pod ruku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit