Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdvojnasobil ;) takze uz na tom delaji dva lidi ;) Teda podle toho ta hra aspon vypada. Prijde mi opravdu smesne ze to delaji na arma 2 enginu a je to o nekolik radu horsi nez mod. Prakticky je to proti modu nehratelne. Naivne jsem si to koupil s tim ze tam bude aspon to co je v modu a ukrutne jsem se spletl. njn Bohemka
    • Právě pro lidi jako jsi ty tam všude byla napsaná jedna hezká invormace velkými písmeny.
      PS: Občas i červenými.
  • Vaření, mmm. Není nad čerstvě udělaný perník. *5*
    • a pak "poklusééém klus!" a pěkně přez celou Černarus do lékarny
    • pepíčku tady jsem ti udělala perníček...babi jdi s tou chemii do hajé
  • rozhodně dobrá zpráva
    jsem rád, že některé vývojaře takové projekty zajímají i přes to, kolik na nich je ještě práce
    osobně jsem si koupil DayZ jako early acces ale blo to opravdu otřesně optimalizovné, pak jsem to zapl o týden později stáhl pár updatů a po zapnutí sem se nestačil divit jak stim hnuli a co vsechno pribylo. nicméně je stále hra ve fázi, kdy mě nepřesvědčila ji zapnout pařit a druhý den znova a pak znova :)

    spíš zkusím jednou za čas co je nového a podobně a mezitim zkouším alternativy (Rust neni vůbec spatny)

    ale že bych byl nadšenec zaplej celej den v DayZ reportujíc bugy...to nejsem ale držím palce ať tento projekt zdárně dopadne:)
  • sry, ale tys mě pobavil :D Beru to s nadsázkou a nebo že jsi celkem úchyl, ale oboje je vtipný :)
    • To patřilo jinam
  • už chybí jen wc a je to *7*
  • Pete.palis
    ty vole a já myslel vaření, že konečně přidaj do kotle nový obsah *1*
  • I Alpha je velka fun, tesim se az to trochu pokroci a pujde tam delat i neco jinyho nez banditit :D
  • hmm, tak tom mi ho vyndej.. *6*
  • Jack1947
    Snad na tom zapracuji, a doba cekani na Finalni produkt se snizi... treba nevim o rok,dva.
    • Pokud bude beta koncem roku, tak budu spokojen.
      V bete uz by snad mela byt vetsina "features" pridana do hry, takze pohoda.
    • S tou rychlostí s dokončením hry nepočítej, Bohemka jasně řekla že to nebude zkracovat.
  • Tak ja na tech animacich postradam hlavne fyziku coz mi prijde fakt dost zaostaly. Taky reakce jsou opozdeny, jakoby se cekalo az skonci jedna animacni smycka a pak mohla nastoupit dalsi. To dela ze souboju na blizko dost velkou traparnu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit