Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem hru po par dnech uspesne dohral. Splnil jsem i vetsinu vedlejsich misi. Bavil jsem se slusne, ikdyz ke konci uz zacinal stereotyp. Taky me neprestal stvat prapodivny respawn veci i nepratel. Jeste me pripadlo ze od cca 25levelu, se vsude jako zvyseni obtiznosti spawnovalo vetsi mnozstvi nepratel naraz a kolikrat doplneny o toho silenyho velkyho zombika ve sveraci kazajce, co vydrzi jako tank. Kazdopadne doba dohrani 19 hodin, 43x jsem umrel (no jo vysoke cislo, ale nemuzu za ty sileny houfy nepratel ke konci spolu s vetsim nepritelem uprostred).
    Pro me je DI prekvapeni roku a tech 8/10 co tu dostalo, zaslouzenych.
    • Cajk
      43x jo:) Já cca 10-12x za celou hru :)
      • No, jo. Proste od toho 25levelu vys, se mi v te hre zaclo spawnovat takovy typy zombiku a takovy skupinky, co mi nesvedcily. Hned jsem byl bez energie na mlaceni, kopat nepomohlo, kdyz na tebe dorazi pet a vic naraz... Takze do te doby z nejakych deseti umrti jsem se dostal az na tech 43. Proste me to pripadlo jako mavnutim proutku, obtiznost zvysena timto stylem...
    • mě teda nepřišlo že by jich bylo ke konci víc nějak extremě, prostě jich bylo víc protože jsi měl už mít dávno pořádné schopnosti, zbraně atd.....na velkou skupinku nepřátel není nic lepšího než jeden molotov...popřípadě když ta skupinka má uprostřed bouchače tak je to lahoda :D
    • elektricka mačeta a rána do zad *1* jedna rána stačí *3*
    • Manik v kazajce je lehkej. Stačí ho nechat ať se sám umlátí o zeď a párkrát mu zezadu přidat.
      • No jo, asi moznost. Ja mu vetsinou neuhl kdyz se rozbehl, vzdycky me trefil. A jakmile se k nemu priblizim hned me majzne hlavou nebo ramenem, nebo cim vlastne. Proste mi tento typ enemaka nesedi.
        • Šipka+mezerník, tím rychle uskočíš. Já si nechával vždy nabitou zlost a když tam byl ten tužší zombík tak jsem jí aktivoval a umlátil ho na pár ran pěstma.
        • (Uhnou jsem mu chtel pochopitelne.)
        • stačí ho nechat rozeběhnout a mít těsně za sebou barák. Pak před ním těsně uhnout. Praští se motá se > oběhnout naložit dvě tři rány do zad. Takhle to stačí asi třikrát zopakovat a jde k zemi.
          • No jenze vetsinou kdesi porad dokola vybihali sprinteri, kteri me dost zamestnavali. Muj Voodoo Nigga hnedu navenej a tim padem bezmocnej. *1*
  • nechápu ale ta hra mne strašně baví
    • Cajk
      skvělá hra je prostě skvělá hra:)
    • Chápat bych se asi nesnažil a prostě bych hrál :).
    • Presne : D
      Jsem prubnul warez a druhej den sypal do kramu.
      Pritom pribeh skoro zadnej, questy uplne obycejny, nesmyslny respawny, hroznej dabing, tuna drobnosti, ...
      ...ale... nejak me to hrozne tahne. Mozna mi nekdy ke stesti staci krasny piskoviste k prozkoumavani...
  • lol prusvich z call of juarez. uz podle vydei slo poznat ze to bude blaf
    • mam minusy, ale proc vzdit i v clanku se pise o neuspechu prodeje
      • RakeW
        Minusy máš, protože píšeš jako dobře vycvičený pudl.

        Ale když už si to nakousl (aniž bych v té zmínce v článku viděl nějakou spojitost s prodejem), tak já osobně mám čím dál tím větší pocit, že Poláci udělali The Cartel chlapcům z Ubisoftu "na rozloučenou", protože jak Nail'd, tak zejména DI jsou kvalitou poněkud někde jinde :).
  • ta hra je mor :-) zombici,fasovani,magnum,penize,plaze,kreckovani,upgrady,katana,....... proste parada
    • michaliuz18
      paráada tak na par hodin som si to aj ja povedal ... ale cim dalej to hram tym ma to menej a menej bavi a zacina ma hnevať kazde stretnutie zo zombikom ,idu mi uz na nervy a misie nemaju stavu , uplne lahke trapne misie, radsej by som si to zahral ako multiplayer lebo single je nuda
  • God-of-War
    Kratos taky na žádnej bug nenarazil....A jako fanda potoků krve a vnitřnosí, mě tahle hra totálně dostala..- co-op je zlatej
  • Já si ani nestěžuju. Na žádnej zásadní bug jsme dote%d nenarazil (právě jsme kanálama prošel do čtvrti zbohatlíků).

    Každopádně pro mě je Dead Island obrovské překvapení a běco tak dobrého jsme fakt nečeka. Super hra.
  • Paráda, tohle jenom rád slyším. Pokud to znamená, že hra bude více odladěná, rád si počkám :).
    • Ja cekal od minuleho patku na vyrazne levnejsi polskou verzi a cekani to bylo tezke!!
      Vcera konecne Dead island dorazil za 550Kc a za tuto cenu asi hre nemuzu nic vytykat.

      p.s. je vazne az zvlastni,jak je tahle hra zabavna. Proste neco na ni je,co cloveka nepusti (pokud je ten clovek fanda zombie filmu a her ofc).

      Vazne doufam ze bude druhy dil, ktery jeste vice vymakaji o nejake herni prvky jako treba chvile,kdy se budete muset zabarikadovat v baraku,zatlouct okna,zatarasit dvere a odrazet vlny zombu. Taky mi chybi moznost odtahnout zraneneho partaka nekde do bezpeci a tam ho resuscitovat, plus by to chtelo upravu vzhledu postav (ruzne ucesy,obleceni), aby se zamezilo "utoku klonu". Pak by to uz bylo ultimatni a na sberatelskou edici. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit