Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot23
    Sakra tahle hra je fakt jen na vydělávání peněz...je jasně vidět, že Single je tam jen aby se neřeklo a COOP je to hlavní...od toho se odvíjí prapodivná obtížnost, kdy vás dokážou zabít 3 zombíci co trapně - ale fakt trapně - mávaj rukama jak letadlo a řvou u toho stále to samé... navíc 1 zbran tak na 5 zombíků pak vyhodit nebo opravit za prachy, které vám neustále berou, když vás zabijí...Zklamání roku pro mě a nedokáže to zvednout ani ten nadprůměrnej zbytek o kterym nemám náladu mluvit...
    • ještě že aspoň ten vláček viď *8*
    • Obtiznost ve hre je zcela v poradku (naopak snesl bych i mnohem vic). Staci to dostat do krve, nalezite vyuzivat bojove skilly a zamereni te ktere postavy za kterou hrac hraje a neni tomu z tohoto uhlu pohledu co vytknout. Nekdo tvrdil, ze je to ve meste pomalu nehratelne, tak samozrejme, pokud to hraje hrac neuvazene stylem ala Rambo, netaktizuje a vlitne do hloucku zombiku, pak se nemuze divit, ze mu zacnou davat na prdel, tohle neni freneticke L4D. Je treba sledovat vydrz postavy, uskakovat, kopat a srazet, vyuzivat kop s rozbehem, tu a tam vyuzit molotov nebo propan bombu, zkratka hrat to vedome, nekdy se i hloucku vyhnout. Ja byl nadmiru spokojen.
  • Pro mne velké zklamání, grafika v pohodě, ovládání, hlavně jízda v autě je víc než tragická,
    (když jsem zajel s autem do bazénu tak jsem z něj už nedokázal po schůdkách vyjet a to je prosím offroad) hlavní postava neumí přeskočit, vylézt, skočit témeř na nic. použivání jen určených zbraní. Když si vyčistíte nějaký úsek a vracíte se, zombíci jsou opět zpět na stejných místech. Nelogičnost příběhu. Pro mne je hra Dead Rising 2 daleko lepší.
    • A co delas s autem v bazenu? :) PS: S ovladanim, stejne jako se skakanim jsem nemel sebemesi problem. I presto, ze ta hra ma objektivne radu dilcich nedotazenosti pramenicich prave ze zamereni na MP, tak v tom zasadnim, jako je dobra hratelnost, prijemna obtiznost (mluvim o SP), paradni souboje z blizka a vynikajici atmosfera hra slapala na jednicku. A to je pro me a z meho pohledu to nejdulezitejsi. A hlavne, i po nescetne hodinach me hra stale bavi a uzivam si ji, tu a tam dam pauzu, ale jinak parada. Proste je to sandbox, anev. tady mas a hraj si! :)
  • farrao
    Pro mě skutečně velké překvapení tohoto roku. Parádní akční RPG s rozlehlým světem, krásnou grafikou, mnoha zbraněmi, zombíky, volností pohybu, skvělým RPG systémem, hratelností a v neposlední řadě skvělou kooperací. Questy jsou skvěle zpracované, celkově mě bavily i vedlejší úkoly... Ono ze začátku jsou to takové blbinky, ale když 20 zombíků hlídá 6 sklenek s irskou Whisky a vy tam naběhnete s boxerem a zlámanou palicí na ořechy v ruce, rázem se ze zdánlivě nudného úkolu stává Prostřeno! plné rozmáznutých zombie mozků, střev, krve, končetin a já nevím čeho všeho. Zkrátka velmi příjemné, skvěle zpracované RPG, kterému nemůžu snad nic vytknout a nějaké ty mušky na čelním skle rozhodně tuhle parádní jízdu němůžou pokazit. Vřele doporučuji! *4*
  • hahaha 8:43 ve videu , zombíkům buší srdce *1* *1* *1* *15*
  • Myslim ze klady hry boli pekne opisane v recenzii aj v reakciach. Velmi som sa na tuto hru tesil avsak par drobnosti v nej dost kazi celkovy dojem:
    1. trvanlivost zbrani - po par uderoch je zbran rozbita, vzhladom na to ze su len 2 sloty po par zombikoch je nutne zbrane menit a to tym ze treba otvorit velmi zly inventar
    2.inventar - komplikovane priradovanie zbrani do quickslotov, treba klikat namiesto zjednodusenia, pritom kopa klaves okolo WASD zostala nevyuzita
    3.kurzor / autoaim / cokolvek to je - lieta ako zbesily , nie je mozne poriadne mierit
    4. 1 klik =1 uder - nic viac, ziadne druhy uderov, alebo aspon naprah na silnejsiu ranu ako v inych hrach - ak je tato hra zamerana na melee boje tak toto je dost smutne.najlepsie riesenie boja je zamierit na hlavu a klikat ako zmyslov zbaveny... nuda
    5.quicksloty / prepinanie zbrani - prepinanie zbrani pocas boja je horror, chyba prehlad o tom ci je zbran este pouzitelna pri letmom pohlade na obrazovku - v najhorsom pripade to zrazu prepne na hole ruky

    Snazil som sa hladat v nastaveniach nieco cym by som spominane nedostatky aspon nejak zmiernil, ale nepodarilo sa. Ak som nieco prehliadol budem vdacny za info ako si tuto hru sprijemnit. Zial zatial sa boj nablizko (pre mna) nevyrovna ani Dark Messiah Of Might and Magic.
    • ad 1) Zbrane muzes i hazet - neposkozuji se tim. Pokud mas problem s poskozenim, zvol skilly, ktere zvysuji vydrz zbrani. Zbranovych slotu je tam 8 (postupne se odemykaji).
      ad 2) Klikat nemusis - muzes pouzit klavesy (sipky, enter, ...). Jinak ten inventar vazne neni nic extra.
      ad 3) Zamerovani mi ze zacatku take moc neslo, ale po par minutach to uz nebyl problem. Chce se to jen naucit a pokud nejsi levy tak nebudes mit s mirenim problem.
      ad 4) Staci jen umet mirit - o tom to cele je. Tady si "druhy uderu" delas sam ;). Jinak jsou tu specialni utoky jako kop, skok-kop, rozdrceni apod. Nedivim se, ze Te to nebavi, kdyz jen zameris na hlavu a klikas - to by me take nebavilo. Doporucuji to nevzdavat a naucit se cilene mirit.
      ad 5) Takove problemy budes mit mozna jen prvni hodinu hrani. Jakmile se hru naucis ovladat a ziskas nejaky ten level, nemel bys s tim mit problem. Ja pri rychlem prepinani poskozeni zbrane vidim na prvni pohled.
      • Muze se zeptat o jakych specialnich uderech hovoris? Veci jako skok-kop ci kop s rozbehem, nic takoveho postava (hraju za cernocha) nedela, nebo mluvis o vecech (kombech) ktere se otevrou napric zpristupnenymi trebas vyssimi skilly jednotlivych postav? Ja osobne likviduji radove zombaky nejprve kopem na zem, a pak jim rozbiji hlavu jejakou tupou zbrani, pr. jim naporcuji ruce ci nohy :)
        • Skok-kop (nad prsa) s rozbehem je mnohem silnejsi kop. Rozdrceni apod. je pristupne pres skilly postav. Ja hral za tu asijku s nozi.

          jj, porcovani a drceni hlav take byla ma oblibena cinnost ;)
          • Aha, takze rozbeh, skok a posleze kopanec - pravda, to jsem nezkousel, diky za tip.
            • něco mezi diablem a red faction *1* *1* *1*
              super hra, už dlouho mě žádná takhle nechytla *5*
    • Zde je externí utilitka na hru, která několik tvých výtek dokáže vyřešit + plno dalších možností nastavení.
      http://www.theplaywrite.com/tools-and-utilities/dead-island-helper-automatically-improve-performance-and-apply-tweaks-without-having-to-edit-files/
  • inak co sa tyka DI som velmi sklamany.Ako prve tato hra nema pribeh aspon som to tam nenasiel,su tam chyby v grafike aj v hratelnosti,celkovo mi to pride take na hlavnu postavene ze su "uvaznani na ostrove" (to nemaju zalozny cln ???mobil hocico) dalsia vec vsetko tam robim ja no akoze hlavna postava nikto mu ani nepomoze sedia tam v bunkroch ako kk*i,bunker odkryty ziadna barikada proti navalom zombikov,no a tie respawny :D a tie penazenky,dalsia vec zbrane!tak to je error,prastim zombika a mozem ist repairovat ach jaj,,A dost ma zarazil ten herny system dost velmi mi to pripomina far cry 2(co je zle) ....ze behas po mape a robis prije*ane ulohy,v jednej ulohe mas doniest dievke macika ze ona nevie bez neho zaspat :D som skoro skapal :D
  • chcem sa opytat jednu zasadnu vec, a to je: ako sa tam na ten ostrov dostal virus alebo co sposobilo to ze z normalnych ludi sa stali zombie ja neviem nejak som to tam nepostrehol akokeby to ani pribeh nemalo,a to mi najviac znechucuje hranie neviem pointu toho preco sa to stalo
    • To se dozvis prave tim, ze si hru zahrajes, vis? Dokonce to primo resi hlavni quest. Take je spousta naznaku vsude mozne z ruznych zaznamniku a textu. A uprimne receno je to jeden z tech lepsich vysvetleni vzniku zombiku *3*
      Jde o zmutovane Kuru - prionove onemocneni co zpusobuje demenci. Zpusobeno byva pojidanim mozku zemrelych lidi (oblibena to potrava zombies). Tohle je mimochodem realna nemoc, ve hre ji jen trochu upravili "mutaci" a hle, zombies.
      • aha aha
  • Zde si muzete tuhle hru objednat

    http://www.hrypc.cz#a_aid=4e5deea6e126e
  • Tleskám Polákům jak dokázali smíchat RPG, akční záležitost a zombies a vytvořit tak zábavnou a technicky skvěle provedenou hru. Po Cartelu jsem se opravdu bál, ale povedlo se. Je to jiná hra než jakou jsem chtěl (survival horor), i tak ovšem výborně pobaví. Volný svět, tvorba zbraní, povedený boj na blízko z pohledu vlastních očí - vše provedeno bezchybně. Překvapení roku u mne také stoprocentní.
    • A k tomu je hra modifikovatelna, tzn. ze ke hre krome ofic. patchu na kterych se dela vyjde casem (nekolik jich ostatne jiz vyslo) dozajista x zajimavych modu, ktery by hru mohly dovybrousit. Taky me DI mile prekvapil, neveril jsem ze to nakonec opravdu vyjde po vsech odkladech a ticha co kolem hry bylo, a ze v takoveto podobe to uz vubec ne.
  • ahoj, hledam spoluhrace do kooperativniho modu teto hry na steamu nick jaydee[cz] nebo icq 52559139 kdyz by nekdo mel zajem to rozject v odpolednich a vecernich hodinach, sem pro kazdou srandu :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit