Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru především kazí jedna věc - šíleně rychlej respawn zombie....Taková perlička, při přenášení kanystru s benzínem jsem nejdřív kanystr zahodil a šel vyčistit úsek vesnice přede mnou, abych mohl v klidu projít - a třeba i něco našel. Takže jsem dočistil, vrátil jsem se pro kanystr a najednou opět ti samý zombíci, říkám si asi přiběhli odjinud, tak jsem vzal kanystr a pokračoval jsem vesnicí. A co myslíte, byla vesnice ve vyčištěném stavu ? :D
    • Takze stejne neduhy jako v 1? Omlouvam se, recenzi sem necetl, ale to uz proto ze ani jednicka me nezaujala, tato vytka s respawnem totiz by me naprosto spolehlive zabila jakykoliv zazitek z hrani, nemluve o udajnem rychlem opotrebeni zbrani....ale stale...respawn...fuj
      • Co pamatuju tak právě v jedničce se tak rychle nerespawnovali, jen při přechodu z lokace do lokace a zpátky, tady ale stačí jen na pár minut odběhnout.
        • Navíc si osobně myslím že by to mohl spravit jednoduchej patch, ale záleží na vývojářích.
    • Můžu se zeptat kde jsi hru legálně pořídil takhle brzy? díky. Prosím foto steam klíče nebo krabičky, příípadně účtenku.
      • Co je na tom? Už to dávno můžes po ruznych aukčních serverech koupit. A neprijdes si trosku voprsklej?
        • Drzej? Já jsem drzej když to někakej vošoustek s pravděpodobností na 99.9 procent nelegálně stáhl a ještě to drze komentuje na herním serveru?
          • Kromě p2p sdílení, je stahování z internetu legální.
            • Ale nie sw, ten mozes stiahnut, ale nesmies ho pouzivat.
          • a co je tobě vlastně po tom, jestli si hru stáhnul nebo koupil? to jsi vážně tak naivní a myslíš si, že všichni, co tady píšou do diskuzí, hrajou legálně koupený hry? jak ty můžeš vědět, odkud dotyčnej je, že není třeba z US nebo UK a tam se třeba hra už nedá normálně pořídit? chceš mi říct, že ty sis nikdy žádnou hru nestáhnul nebo od kámoše nevypálil a poctivě sis zaplatil všechno, co ti prošlo pod rukama? frajere až budeš mít takhle klidný svědomí, pak se do někoho navážej tímhle způsobem a nezkoušej si tu hrát na trolla, prokaž mi tu laskavost
          • Prosimtě, ty hry jsou už normálně skladem a dnes už má každej třetí nějakej přístup k podpultovkám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit