Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem to teď dohrál a musím říct svůj názor, dokud z toho mám ještě nějaký dojem. Hra se mi jako celek líbila. Tak akorát na relaxaci. Bohužel to je asi vše dobré, co k tomu říct. Jinak příběh skoro žádný a o hádankách ani nemluvě. Tím spíš, že některé nápovědy v deníku vám fakt dojdou v momentě, když už je vyřešená. Každopádně hrát to znovu už určitě nebudu *13*
  • Jack1947
    Ta hra je sice mozna graficky celkem hezka (nadprumer) jenze ma technicke nedostatky , nevyvazenou ai nepratel (klasika) hadanky dejme tomu neurazi, zaseky tam spise hrozi a stereotyp a frustrace se dostavi defakto uz z pocatku... doparim ji kdyz mne nebude moc lezt na nervy.
    • martin.mirejovsky
      Tos hrál konzolovou verzi, ne? Na PC jsem teda neměl jediný bug. Stereotip se nedostavil žádný. Pohodová a oddychová atmosféra, která tu celkem dloho chyběla. Mně se tedy ta hra líbila od začátku až do konce. Ale chápu, že každému se líbí něco jiného :-)
      • Jack1947
        Ja to beru, budget dobre bry, a ano konzolova verze budgety rad mam a takovehle jeste radsi mozna ... jen tohle asi nebude uplne ono ano libi.
  • maros.goc
    Kedy vlastne máme čakať recenziu?
  • MidnighT91
    Zatím je to slušná hra. Střílení je sranda, hádanky taky a unreal engine 3 pořád čaruje. Jsem na začátku arktidy a jestli si mám na něco stěžovat tak to má dost debilní systém chekpointů. Tak osmkrát jsem se zabil při pokusu skočit pro sošku na molu a od té doby jsem to nezapnul...

    Btw: Fascinuje mě že si na začátku můžu vybrat obtížnost hádanek i bojů. Dal jsem to rovnou na hard...
    • martin.mirejovsky
      Musíš si tam dát prkno, aby jsi se dostal na druhou stranu - respektive na ten kul, kde si pak to prkno musis zase prendat, aby jsi se dostal dál. Ale jestli to maš na hard, tak nevím, jestli to prkno nebude někde schovaný. Já ho měl hned na tom molu :D
  • hra kde sa nemôže skákať jednoducho nemôže byť nič extra...respektíve väčšinou to je lacný budget...ale i také guilty pleasure sa veľa ľudom páči, ale Uncharted alebo Lare toto nesiaha ani po členky....

    je to jak hodnotiť Indiana Jonesa od Spielberga (Uncharted) so Saharou alebo TV filmom mladý Indiana Jones
    • Jack1947
      Ja budgety rad, mrzi me ze uz se jim nedostava skoro vubec zadneho prostoru. Takove levnejsi CODKA a obcas i podstatne zabavnejsi kez by byl novy Terrorist takedown. *9*
  • Jack1947
    Je to blbost o tom zadna, na druhou stranu hrat se to da kdyby to jeste nejakou chvily zustalo ve vyrobe mohlo to byt lepsi, tak snaha se predevsim ceni pac dneska nic originalniho adventura/fps moc neni. To ac nerad hodnotim hry pred dohranim jsem mel zhodnocene z pocatku coz se tak casto nestava.
    • maros.goc
      jj hra samozrejme nie je zlá, ale je riadne tuctová a nie moc originálne
  • maros.goc
    uplne priemerná hra 5-6/10 ..predavat ju za 40e? lol max tak 10-15e ....som zvedavy na recku od games
    • takže sis to koupil? A můžu se zeptat kde?
      • martin.mirejovsky
        Koupil na Steamu, ještě před vydáním. Siece to bylo za plnou cenu, ale věděl jsem, že mě to prostě bude bavit ať už to dopadne jakkoliv :-)
        • Tak to máš odvahu, neb mě podle recenzí ta hra přijde nedodělaná. Proto o její koupi pouvažuju asi až za nižší cenu. Jinak mám tenhle žánr dobrodružných her taky moc rád.
          • martin.mirejovsky
            No nedodělaná.... Na PC jsem s ní neměl absolutně žádné problémy. Vizuálně vypadá parádně a fajnově se i hraje. Samozřejmě to není top nejlepší hra, ale to jsem ani nečekal. Dostal jsem vesměs vše, co jsem chtěl. Viz ten můj koment na DH nebo třeba recenze a videorecenze na Sector.sk

            Problémy má nejspíš konzolová verze a proto na to dost lidí nadavá a některé recenze ji hodnotí podprůměrně. Bohužel. Ale pokud máš tenhle žánr rád, tak do toho časem určitě jdi. Myslím si, že nebude dlouho trvat a objeví se to v nějaké slevě ;-)
      • http://aukro.cz/deadfall-adventures-deluxe-ed-skladem-steam-24-7-i3719652327.html
      • Na uloz.to za 5 hodin času.
  • Byť to nevypadá nic extra (tím nemyslím jen grafiku), myslím, že spousta lidí si to ráda zahraje po těch Mega-blbostech (Mega myslím ambice, rozpočet, hype a blbostech myslím výsledný produkt). Osobně jsem na to zvědavý a konečně nějaké zajímavé prostředí.

    Takový malý předkrm před pro mě momentálně nejočekávanější trojcí - Zaklínač 3, nový Wolf a Thief.
    • Prostě béčko co si na nic nehraje. Pak nemůže zklamat, jen překvapit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit