Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vonTossis
    Pokud je cilem traileru, aby me nalakal na hru ... tak tomuto se to naprosto povedlo :)
    • mna to trosku odradilo :(
  • h0p3
    BRING IT! *1*
  • Před pár měsíci jsem si přečetl jedno číslo komiksu, abych věděl co je zač, no ty jeho brutální hlášky mě naprosto zničily.
    • Tak čti dál. Kupříkladu nedávno vyšel Deadpool - In Wade we trust (2013), kde musí zmasakrovat, na žádost S.H.I.E.L.D., oživlé zombie amerických prezidentů *15*. http://is.gd/3333pn
      • Tím jsem zrovna začal, byl to první díl v aplikaci od Marvelu zdarma, aspoň to dojedu díky
      • ringmancz
        já četl asi první dvě čísla a občas mi to přišlo až moc ujetý a rádoby cool, jsou takový i dřívější série?
      • ales.smutny
        Ale nejlepší je IMO stejně Cable and Deadpool linie :)
  • BoB.2
    Věděly jste že je to jediná komiksová postava která ví, že je v komiksu, takže se čtenářem mluví a mluví také přímo se žlutými a bílými destičkami, které jsou něco jako jeho druhé a třetí já. *3*
    • ringmancz
      není jedinej
  • Zapomneli na slowmotion
    • Tilwaen
      Nejen to, i DLC *2*
  • danny_the_hound
    Kúpou tejto hry podporujete distribúciu psychotropných látok medzi herných vývojárov... *3*

    Hrozne to balancuje na tej hrane medzi geniálnosťou a trápnosťou. Dúfam, že Deadpool sa bude väčšinu času nakláňať na tú správnu stranu *5*
  • Jack1947
    Deadpool je klasickej komiksovej hrdina, se vsemi schopnostmi i neschopnostmi vymikajici se realite, proto to je tak zabavne - hlasky urcite nemaji chybu , celkove i humor. *3*
    ( i kdyz mam radsi hrdiny jako Batman bez ruznych superschopnosti nebo punisher co maji pro strach udelano a vetsinou syrovy pohled na svet, realne tak jak by to mohlo byt... - ve hre jsou ale tyhle schopnosti plus takze je to vetsi sranda navic nwelze srovnavat batmana a Deadpoola oba maji sve klady i zapory). *4*
  • netuším, jaká bude ta hra, ale ikdy to stálo za prd, tak tenhle trailer je kulervoucí! *1* skoro mi až slza vyhrkla *1*
  • Deadpool je v pohode *5*

    Uz je na case, ze technologie umoznuje kvalitni ztvarneni komixovejch svetu a hrdinu i se vsema jejich schopnostma. Ne, ze bych byl az tak velkej fanda komixu, kupuju maximalne tak 2 sesity mesicne, ale urcite to ma slusnej potencial. Ty posledni 2 Batmani hry byly fakt super a to Batman neni ani z pulky tak zabavnej jak tady Deadpool. Kvalitni gameplay & a cool character by melo zarucit jeste vic zabavy.

    Jo a Deadpool je dobrej v "breaking the 4th wall"...ani asi nevim, jak se tomu cesky rika.
    • http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ctvrt%C3%A1_st%C4%9Bna
      Víc je na anglické wiki
    • kickasl
      prolomeni 4. steny?
    • to snad český překlad ani nemá
      • Redneck
        Tak to je dobre. Aspon to schova, ze uz ani neumim poradne cesky.
  • herně je to jak
    BloodRayne
    • Jednička nebo dvojka ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit