Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dota > Uncharted
    • girlfriend > Dota
      • Po deseti letech to uvidíš jinak *1*
      • Sr_Lobo
        pivo >= girlfreind
  • MalyZeli
    Juu, ale chtelo by to demo pred vydanim hry no... a ne 10 let po! Ale je to zacatek :D
  • jedine kdyby odstranili homosexualni tematiku a nahotu
    • Nahota v poho ale buzny na každém kroku jsou hnus.
      • Heleďte, homofob. Ukažte si na něj všichni posměšně prstem.
    • Kdyby tě zkusili odstranit, tak by to bylo považováno za trestný čin.
    • alladjex
      slabej pokus o troleni chlapce/devce ;]
      • To třeba mě ta homosexualita taky vadila. Ne, že bych byl homofob, ale tohle RPGčko bylo prostě teplý...
        • Faktem je, že z postav, který může člověk mít v družince, mělo normální sexuální orientaci asi 50%. Myslím, že to neodpovídá skutečným číslům. Chápu, že LGBT, SJW atd. je dneska in, ale představte si tento poměr například v Pánovi prstenů - ze čtyř hobitů dva LGBT. Čili na jednu stranu je prima, že LGBT hráči mají hry od Bioware, které jim vycházejí vstříc. Na druhou stranu 50% už je podle mě moc a ze hry se stává nerealistická duhová fantasie (a to nejen kvůli pestré paletě barviček).

          Všeho s mírou.
  • Demo? EA is that really you?
    • proč ne, dva roky po vydani už to nikdo nekupuje, takhle to pomuže nakopnout prodeje a hru "medializovat"
      • není to ještě ani rok po vydání
        • celoush
          trollujou, ignoruj je
  • delO
    Dragon Age: I > Witcher 3
    • del0
      Nahlášeno. Zloděj avatarů.
      • ZvacA
        Taky načase, aby tě už zrušili.
    • Doufám, že máš pravdu. DAI jsem ještě nehrál, ale W3 mě trochu zklamal. Utrpěl přesně ty problémy masivních herních světů, že se v tom rozplizl příběh (který nebyl nijak zajímavý tak jako tak).
      • W3 má skvělý děj, člověk se nemusí zaměřovat na vedlejší questy a užije si hru tak jak má být.
        A pokud člověk sklouzne k těm vedlejšákům, tak většinou stojí za to. Ne že člověk přijde, najde nic neříkající text a z toho usoudí že musí odnést nějakou kytku někam, aby se mu spawnul slabej nepřátelskej duch. Ty vedlejšáky v DAI jsou ubohé tím, že jsou velice povrchní a nic se tam neděje.
        Statický postoj účastníků hovoru, kde se jim jen hýbe hlava a rty je v dnešní době zoufalá. Volba pozicování kamery je úděsná a nedává člověku pocit, že je v ději. Což u DA:O a DA2 bylo krásně zpracované. Nechápu proč zmršili UI, které nyní hráči hází klacky pod nohy. Nehledě nemožnosti bindování kláves na myš. Případně nutnosti drcení tlačítka pro rozhlížení na myši. Další věcí je samotný random generátor, který je nabalen do všeho, včetně generování itemů v obchodech. Takže člověk hledá hledá a hledá a než si konečně něco postaví, zjistí, že staví třeba celý den. Nehledě přechodu na farming systém, který je standartem v MMO. Bohužel, tahle hra je jen další zklamání od konce ME3.
    • jakubc
      Nesouhlasím, ale rozhodně DAI>W2, do vydání W3 mi přišlo DAI jako zjevení. Hlavně to jsou ale totálně odlišné hry, které nabízejí úplně jiný styl hratelnosti i příběhu.
      • alladjex
        Rozehrál jsem Dragon Age, když byl tuším letos v zimě zadarmo na Originu. Hrál jsem ho pár nocovek za sebou, ale pak to najednou úplně vyprchalo a vůbec mě netáhlo se do toho světa vracet. W2 mě osobně bavil víc. Ani jednu hru jsem nedohrál ... ale k W2 se určitě vrátím nebo chci vrátit. Naproti tomu k DA už se asi nevrátím.

        Jedna z věcí, která mi vyhovuje víc, je jeden hrdina. V DA mě prostě štvalo, že mám partu plnou postav, ale sebou tahám jen tři. Navíc management věcí byl docela peklo. Furt složitě přehazovat mezi postavama věci. No nic pro mě ;]
        • celoush
          Vidíš, já to mám přesně obráceně. Mám raději družinovky, než osamocené hrdiny. *5*
          • Přiznejme si, někdy mně taky štve, že mám více druhů, ale se mnou může chodit nanejvýše tři.

            Například v DA:I bych rád měl všech devět (vlastně osm, Vivienne mi přijde jako naprostá... no...) společníků u sebe, asi tak jak to bylo v traileru The Breach. Ten sám byl bohužel CGI, a ačkoliv byl do určité míry i pravdivý co se týče hratelnosti, přeci jen to nebyla hra samotná.

            Holt co naděláme. Ale spousta companionů se do mojí party nedostala (koukám na vás dva, Varricu a Cole) za celou hru...
      • jo me prislo taky jako zjeveni...zjeveni hlavne proto, ze jsem neveril, ze Bioware pouzili zase ten 1000x omlety koncept: prekecej nekolik frakci, aby se stali tvymi spojenci a ktery aplikovali snad u kazdeho sveho RPG od dob NWN1
        • Vojta_Ilavsky
          A já jsem měl vždycky za to že Bioware stavěl primárně na skvěle napsaných postavách... Navíc ta hlavní linie byla vždycky spíš jenom takový lepidlo těch vztahu atd.
  • Morraw
    Super! Aspoň konečně zjístím, kam se to po těch patchích posunulo a nedejbože si to i koupím. Ale u MP si vyhraju i tak :)
  • Cože? Demo, to není možné. Ještě navíc od EA a Originu asi mám delirium a něco se mi zdá, nebo jsem se vrátil o deset let zpět. *1*
    • jakubc
      EA se snaží, refund tam mají mnohem déle než Steam.
      • Já to řikám pořád. Ukamenujte mě, ale Origin je podle mě daleko lepší služba. Nejen díky refundu, který EA nemusí tolik řešit, jelikož nemá 1000 šaize her ve svým store, ale hlavně opravdu super zákaznická podpora, operátor klidně s váma stráví po telefonu hodinu jen aby vyřešil váš problém. Mě po refundu Sims 4 nejen vrátili prachy, ale hru mi i ponechali (žádná velká výhra, ale jen to dokazuje, jak je EA oproti Valve o několik kroků dopředu)
      • A stejně se snaží marně, Steam je prostě Steam. Ale každá konkurence je lepší než nic, jinak by usnuli na vavřínech.
  • Už zkoušim. už zkoušim
  • Poněvadž mp v této hře je F2P záležitost. I tak jsem rád že vydali demo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit