Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potřebuji pomoc. Hledám hru (zapomněl jsem jméno) kde jste byli doktorem a hledali jste lék na mor.
    Utíkal vám tam čas protože důležité postavy mohli kdykoliv zemřít.
    Měla by vyjít dvojka/přepracovaná jednička.
    • Pathologic
      • Děkuju :)
  • Preed
    Pri ovládaní musím súhlasiť najmä čo sa týka absolútneho zlého rozloženia tých „špeciálnych“ schopností a granátu, čo teda granát je bežná vec aj v iných FPS ale ostatné veci už tak nie a na gamepade je samozrejmé, že hráč to má vždy po ruke ale to je snáď vec každého ako si to rozloží na klávesnici a myši, však pre boha keď som hrával wowko tak som musel používať 20 vecí v určitých situáciách a nie tu 4, takže toto je čisto o tom, že niekto evidentne nehrá na PC a rozložiť si ideálne klávesy je rocket science ale to samozrejme nič nemení na fakte, že to rozložené dobre nie je v základe.
    Tiež mi nie je jasné čo ma spoločný grind s tým, že je to pôvodne konzolová hra, Destiny je obyčajný looter shooter ako borderlands len je to viac MMO nič viac nič menej, žiadna revolúcia v žiadnom smere a okrem toho kto hral nejaké MMO ktoré bolo orientované na endgame tak je to presne taký istý loot grind ako wowko, presne ako diablo a tak ďalej a tak ďalej. S tým sa musia ľudia zmieriť, že toto nie je single FPS ale je to FPS MMO kde sa grinduje gear ale koho to baví tak ho to baviť bude.
    Ale inak sa bavím dobre, dostal som presne to, čo som chcel relatívne časovo nenáročnú hru kde môžem grindiť gear ako som to robil dakedy vo wowku ale zároveň má aj príbeh, mam aktivity pre seba ale aj pre partu a mám PVP.
  • KrejciPetr
    Zkoušel jsem obě ovládací schéma. Gamepad akceptuji i nadále jen u závodních her a Dark Souls. U ostatních her je pro mě stále král myš + klávesnice. Na druhou stranu nadávat někomu za názor považuji za velmi dospělý a rozumný přístup. On si totiž každý hry užívá naprosto stejně a má stejné priority. привет товарищи
  • Hele, místní troll má z tý recenze vánoce, tak přišel podpořit recenzenta náklikem. Opravdu smutný případ... tipuju náplava z konzolisty, kde má ten mrzák dozajista permaban.
  • Nechce už něco dělat s tou PC náplavou anonymů? To jsou pod každým článek desítky anonymů, kteří jenom nadávají, stěžují si. Už s tím něco dělejte.
    • main
      Souhlasim, bylo by fajn, kdyby prispevky mohli pridavat jen registrovani. To by ale znamenalo, ze by jsi musel mlcet :)
      • A víte co je největší "prča"? Že už nejde vkládat příspěvky jako anonym *15* . Ještě, že jsem si vzpomněl na heslo *1*
        • .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit