Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • typek hraje wowko 10 let? tak tomu bych ani za mak neveril.. kdyz ani nevi jak vypada ikona talentu a dalsi veci, o kterych nema ani paru ;-)
    • key bindy by mohl predelat za 2 minuty.. tohle je hodina o nicem.. jen jezdeni a nic z toho ;-) snad nejnudnejsi gameplay co se wowka tyka... chapu ze nehraje na svem PC ale mohl si pripravit vsechno co potreboval pred tim, nez zacal gameplay...
      • a ani napodruhe nerekl co bude delat az s wowkem skonci.. zacal se bavit i diablu a jak hral diablo....
  • RazorProduction
    *1* https://www.youtube.com/watch?v=hxXaU7lqMmw *15*
  • Wowko bylo celkem fajn. Hrál jsem ho od bety a bavilo mě courat po lesích a koukat, kde co je. První datadisk ještě celekm ok, ale pak už se to posunulo až moc směrem k děckým omalovánkám.
    • Aaa ohraná 8 let stará písnička.. A nerekl bych od 1. datadiscu ale od vydáni naxxu. Uz tam lidi breceli jak je to těžký a nehratelný teď brećej nad opakem.. :-D
  • 7 miliónů lidských trosek.
    • RazorProduction
      To sou zase keci *7* a GW2 hraju pak poctivy lide ? *15*
      • Asharak
        Tak to může napsat teoreticky pod cokoli takže bych se do takového argumentování nepouštěl :)
        • RazorProduction
          Chtel sem napsat vsech onlinovek,ale neco mi rika ze sexual hraje GW2 a vychvaluje ho donebes...
          • Myslím, že nehraje nic, protože nemá čas na takové blbosti, dělá něco moc důležitého pro celé lidstvo.
            • jj, běhá po herních forech a trollí, co bychom si bez něj počali :D
    • Aha a proč jako? Necítím se tak.
  • v HS jsou DLC jsou Nax a BRM...ne goblini...

    Ale zajimalo by me kolik z tech 30 mil to hraje aktivne a kolik z nich si koupilo Nax,BRM,a kolik koupilo za ecka balicky...

    Inak me to bavi, DLC kupuju, balicky ne, super hra :) jen to chce trpelivost, bohuzel je to speed2play :)
    • https://www.youtube.com/watch?v=UMqBOmvba0g

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit