Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    tak to jsem z dlouhého sezbamu her na letošek odškrtl další kterou nekoupím. díky nepřítomnosti lokalizace. tohle a DA2
    • fallout
      Lokalizace byl doposud jediný důvod proč kupovat předražené hry u nás. Teď si koupí originál akorát ti kdo umí dobře anglicky a koupí si to levněji v zahraničí. Ostatní budou čekat až jestli někdo udělá češtinu a hru si následně stáhnou. Osobně tuhle politiku našich distributorů nechápu, ale jsem přesvědčený, že tímhle jenom zhorší už tak bídnou situaci v ČR.
      • Souhlasím. Akorát si tu hru nestáhnu, ale koupím za nějaký mrzký peníz. Já ten waréz nějak nemusím. Hlavně jsem línej něco stahovat. Poslední dobou je vše naopak! Místo aby se věci slevňovaly a podpořil se tak hospodářský růst a tok peněz, tak se zdražuje, nekupuje se a pak se ještě hrozně diví, jak je to možné? Myšleno v rámci ČR. Lidi nakujují, ale mimo stát ve kterém žijí. Takže to vidím tak, že do půl roku až 3/4 roku nás čeká další zdražení. Jediné co se nezvedne jsou platy! Nechci být prorok, ale do dvou let tu máme Deus Ex realtime a i s českou lokalizací!
        • fallout
          nemám co dodat... *4*
  • fallout
    Chudáci v Xzone, přesto, že za to nemůžou musí čelit hromadnému rušení předobědnávek... http://www.xzone.cz/forum.php3?predmet=2578&druh=hra
  • Oni zrušily i češtinu? Tak to jdu zrušit předobjednávku! Počkám jestli to někdo nelokalizuje. Rozhodně nebudu kupovat anglickou verzi za plný prachy! Maximálně počkám až to bude v nějaké slevě, prasata!
    • Ja mam opacny problem. Ja som rad, ked mozem u nas zohnat orginal anglicku verziu. Ale tak, kazdy vyzaduje nieco ine...
      • U většiny her se bez češtiny obejdu, protože většina her jsou plitkosti a 1000x omletá klišé, takže se dokážu zorientovat a nějakému tomu slovu a větě rozumím, ale u příběhových a specifických her plných technických názvů se bez češtiny prostě neobejdu. Ano, můžu si to zahrát, ale neužiju si to tolik a ano je to má chyba, že neumím anglicky. Nicméně to na faktu nic nemění.
        • Taky bez cestiny neobednavam. Jen at pak nekrici ze maj malo prodanych kusu v CR. *11*
      • fallout
        Tak to nechápu proč si nekoupíš originál verzi v zahraničí... i s poštovným tě to bude stát kolem 600kč... u nás stojí 999kč...
        • Pretoze platis dopredu a moze sa to stratit. A musi to byt z EU, pretoze neviem ci by mi nenaparili dan. Hra tu rolu aj cas, ktory stravim cakanim. Pokial je vyhodna cena, kupujem z online distribucie.
        • fallout
          Ondra: přesně můj příklad...
    • Předobjednávka zrušena! Pak se strašně diví, že v ČR mají malé prodeje, rozhodně to nebudu jako kupující originálních her podporovat a koupím si hru až bude v Tesku v koši s ponožkama za 25,-
  • OT: na stránke práve vyšlo mate že v Březnu 2011 vyšlo Deus Ex: Human Revolution a aj Max Payne 3. Stará sa o to niekto?
  • Přesun vydání mě potěšil, ale co mě nepotěšilo je realná možnost, že se ještě před vydaním dozvíme nějaké infa o DLC, jak to těd bývá zvykem.
  • Me odklad nevadil ale to jsem jeste netusil ze ceske titulky nebudou. Takze sbohem a satecek, minimalne do doby nez nekdo prelozi titulky do cestiny. Bez lokalizace by to byli jen vyhozene penize.
    • fallout
      Našim distributorům zřejmě nedochází, že bez lokalizace si hru koupí všichni daleko levněji v zahraničí... bez lokalizace s těma cenama v ČR nemají šanci. Lokalizace byl jediný důvod proč si koupit hru u nás...
  • Uhm, takze v clanku sa pise, ze hra je od 18 rokov a o par riadkov dalej, ze skolopovinni si sprijemnia koniec prazdnin. Zaujimave.
    • neprotiřečí si to... jedno konstatuje zákon, druhé zase praxi. Tohle není soud, který by posuzoval, kdo si co koupil, i když nesměl. Naopak, novináři by měli informovat o světě, jaký je. Pokud bude DX3 obsahovat výchovné kvality jedničky, tak ať si je co nejvíc puberťáků zahraje. :-)
  • KIMCID
    kolem??
  • A ja se tak tesil, ze ten kveten vyjde :-( Ale co aspon sa zabavim Zaklinacem 2 :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit