Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Jak se chce člověku po letech zase jednou pirátit. Velká gratulace sqeenixu!
  • firebug
    To je ale ptákovina. Mě podobné "výhody" pro předplatitele vždycky spíše od koupě odradí. Nepředobjednávám ze zásady a po vydání hry tedy buď můžu koupit defakto nekompletní hru, nebo nějaký ten pátek počkat a koupit complete/GOTY edici za menší prachy.
    Nejhorší pak je, že nejlépe jsou na tom paradoxně piráti, kteří neutratí ani cent a tutově se dostanou k většímu obsahu než samotní předplatitele, kteří si musí svůj bonus vybrat (a zároveň se tak "ochudit" o obsah, co jsi nevybrali).
  • jakubc
    No jako moc dobrý nápad to fakt není, ale ten zástup šmejdů, kteří jen čekají na to, až se u nějaké hry objeví věc ke kritizování, aby mohli napsat, že si to teď teda musej upirátit a nebudou se za to stydět, když je ta hra teda tak nefér... To je ještě mnohem horší.
    • fallanga
      Musíš si holt zvyknout, že diskuze na gamesech se už pomalu začínají rovnat diskuzím na novinkách CZ.
      • fallanga
        Já jsem neměl na mysli pouze tohle.
      • jakubc
        To mám bohužel z Youtube, ne z Gamesů...
    • Jak co. Ta možnost výběru předobjednávkovýho bonusu se mi celkem líbí. Ten zbytek... ne až tak moc.
  • Normalni clovek snad zaplati za hotovy titula dle recenzi. Jrn blbounek bude predobjednavat na zaklade PR
  • "A pátá, největší úroveň odemkne hru o čtyři dny dříve, tedy 19. února."

    Dělaj si z lidí (_o_) ??? *7*
  • To byl zase někdo v PR oddělení moc chytrej...
  • madPav3L
    By mě zajímalo jestli jim někdy docvakne, že zakazníka by si měli hýčkat a ne mu pod nohy házet klacky...
    Pak si ještě stěžujou na piráty, ale přitom oni ty lidi k tomu přímo tlačí...
  • madPav3L
    Tak TB už i udělal video... Deus Ex Pre-order Bollocks https://www.youtube.com/watch?v=T-Vx4_prmvo
  • kostejnesmrtelny
    To je zase krásnej shitstorm *14*
  • tak to je hnus velebnosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit