Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomu říkám fail na dvou frontách. Uncharted je tunel, kde grafika v cutscénách =/= gameplay (přesto se s ní fanboys nesmyslně ohání) a programátoři samozřejmě mohou vymáčknout PC na maximum, protože graphics options. Funguje to tak už asi 20+ let...
  • Meow
    Tyvole, to jsou všichni Slováci tak natvrdlí?
  • ps: dal jsem si plus. *14*
  • Super hra. Pro fanousky predchoziho dilu povinnost. Bal jsem se mikrotransakci, ale houbelec. A jak pozoruji recenze na steamu, lide co to yacinaji dohravat, tak vetsina kladnych recenzi. Asi podobna situace jako kolem Falloutu 4. Spousta lidi, co to ma na steamu a to hejtuje to, ma odehrano 0.5 hodin. Hodne z nich priznava, ze se jim predchozi dil nelibil. Tak proc si to nekdo kupuje?

    Nacez se dostavam k nejlepsimu designerovi v cechach. Vavru jsem nejak nepochopil. Hral prvni dil. Ten se mu nelibil. Tak hral druhy dil. Ten se mu take nelibil. Tak hral z nejakych pohnutek treti dil. Ten se mu ale take nelibil! Tak si bezel koupit dil ctvrtej, chytre rozhodnuti, no. :D
  • to nasvícení je fakt hrozné, jakoby na nektere budovy, ktere by meli byt ve stinu svitilo slunce
  • Staci si to pozriet na youtube....ak si clovek nacital hru dali sa inak vidiet vsetky tri konce......ak si spominam bolo tam na vyber tlacidlo a potom uz len animacka...dost to kritizovali
  • Magister_Peditum
    Když vidím ten "překlad", tak si umím představit, jak probíhá ta "profesionální práce" na hrách i v jiných směrech.
  • Meow
    Za co mínus, špeci, když jsem mu odpověděl? :D
  • Meow
    Na sebevraždu
  • h0p3
    No nevim, ale zrovna jsem to dohrál.
  • V recenzi se píše, že hra navazuje na HR. Na jaký konec navazuje?
    Na konci byl možný výběr a rozdíly byly velké. Dík.

    Jinak by mě zajímalo, proč to dali o 16 později anebo proč HR byl v roce 2027? Však to vypadá blbě, když vidíme tu futuristou vyzy a ono vlastně nic
  • To je vlastně pravda *15*

    Je to obraz degenerace českého jazyka v brzké budoucnosti!
  • Coffin.Corner
    Vývojář 1: "Kolego nevíš jaký jsou pravidla pro umístění české vlajky?"
    Vývojář 2: "Myslím že je to jedno. Když jsou ti burani schopní psát na vlajku názvy svých bydlišť, těžko někoho pohoršíme tím, že ji do hry dáme náhodou obráceně..."
  • som rozmyslal, ze ci to to nesposobilo prave to, som hral poctivo stealth, ale potom ma tie hliadky nebavili, tak som to prebehol, alarm, nealarm, ale nie je to tak, vsak kukni steam, je toho 5 stran, co pisu, ze to maju, npr. ani odinstalovat patch vraj nepomohlo
  • Čeština ve hře je naprosto v pořádku. Už nyní spousta lidí neumí spisovně mluvit, natož ze sebe soukat smysluplná souvětí. Za 13 let by to klidně mohlo takto vypadat.
  • Nechtějí. Mohou ale nechtějí a kašlou na to.

    Na konzole máš nutnost to dělat aby to nešlo pod 30fps a nějak to vypadalo. Na PC ten tlak nemáš a nikdo za PC nestojí jako MS a Sony za konzolí. Steam je jen obchod, kde si Gabe válí šunky a baví nad plakáním lidí o Half-Life 3 :)

    V minulosti najdeš na PC hry, kde si někdo dal práci a pak ten rozdíl byl zásadní mezi low a ultra nebo mezi PC a konzolí. Crysis třeba apod.
    Tedy chce to jen chtít. Pak uděláš port a jede dobře na PC jak na konzoli. A je jedno, zda to využije málo lidí. Lákáš na to. Na konzoli to také vypadá hůře, než ve videu. Uncharted 4 má hodně detailů ale kvalitní nejsou. Nenarveš to do omezeného HW a tak to nemá velké rozlišení apod.
  • No tak jsem se alespoň ve všech ostatních stanicích pomstil policejním hlídkám. *1* Když už to nejde hrát dál...
  • Ještě to je celkem náročné. Více jak Witcher 3. Na to, jak to vypadá.
  • Jedinej zarnej priklad toho jak by se to melo delat je nedat to tam vubec.
  • uz som to tu pisal, som sa bal, ze som sam (v ramci tiscali), je to nadhera, ja cakam 2den uz na fix

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit