Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co mapa? :) Koukal jsem na gameplay k tomu a bylo videt, ze ovladani po mape není delane pro mys, ale spis pro gamepad.
  • Tak dobře, extra pro uživatele Lu(pu)lina, nebudu kupovat betaverzi za tržní cenu 40 - 60 EURO. *1*
  • WalkingWad
    Mikrotransakce nemusíš využít, k ničemu je nepotřebuješ a DLC je taky zbytečné... (pár kravin navíc) Dneska to má podobně řešená skoro každá hra, štvalo by mě, kdyby ti to ta hra pořád cpala, nebo to bylo bez toho těžší... reálně tě to vůbec nemusí trápit...

    Za těch 10 hodin sem na žádný bug snad nenarazil ani na technické problémy... možná mám jen štěstí, netuším.

    U toho konzolového ovládání je debilní akorát přesouvání položek v inventáři, to je pravda... jinak s tím nemám problém...
  • Lupulin
    tak to můžete už rovnou započítat i cenu počítače a cenu proudu který spotřebujete na hraní....asi byste si obhájil i cenovku třeba 1000 EUR *7*
  • ja vim, ze to je cena ze Steamu, ale to je jen jeden obchod z milionu a zrovna ten suverenne nejdrazsi...vsude jinde se to pohybuje o nekolik stovek levneji.
  • Vycházím z cen Steamu - 50 za hru + 2x DLC po 5... Nějaké podivné edition tam mají i za víc.
  • tak argumentovat 60E je trochu zbytecne, kdyz normalne se to da koupit skoro za pulku
  • jamar28
    Kouknul ses na obrázek, o kterém mluvím?
  • Nesmysl, cestina nema ruskou zmekcenou vyslovnost
  • Na Metacritic to docela trhají..Mikrotransakce, DLC hned po vydání, technické problémy, bugy, zlé konzolové ovládání. Jsem uvažoval o koupi, ale nehodlám kupovat betaverzi, natož za 60 EURo. *1*
  • Hehe. Souhlas. Lepící papírky na monitoru nebo v jeho blízkosti.
  • Lukyz
    Tak Revision je dle mého názoru naprostý fail, vzhledem k tomu kolik toho naslibovali a kolik toho dodali. GMDX je o několik řádů výš.
  • ravux
    http://store.steampowered.com/app/397550/
  • Protoze tak vetsina cechu zni kdyz zacne mluvit anglicky.
  • souhlas, auta vypadaji hrozne. a nelíbí se mi ani hlavní hrdina, hlavne jeho učes a bradka. to by snad mel byt standard že si v rpg mužete vytvorit vlastního
  • graficky je to jedna z nejhezčích her na trhu, bohužel mám pouze 4 gb grafiku a na plnou krásu je třeba až 6gb grafika, každopádně i tak hra vypadá nádherně
  • zneju jak moja ucitelka anglictiny na zakladke. nebola to ruska, jak spustila anglictinu tak znela ako stary rus. kolega v statoch to iste, nahodny ludia po uliciach baviaci sa s turistami nemlich. slavicky prizvuk v eng proste znie divne.
  • Ty auta jsou hrozný... Já chápu uměleckou licenci člověka, který si myslí, že auta budoucnosti budou vypadat jako low poli model auta z 20 let staré hry... ale nemyslím si, že je to vhodně zvolené do této hry. Ty auta vypadaj jak pěst na oko, kazí to celý dojem.
  • mikrotransakcie su vlastne plateny cheat, nepotrebne k hraniu a samotna hra ich ponukne presne 0 "slovom nula" krat.
    denuvo nema ziadny dopad na samotnu hru ak teda niekto nieje ochotny dat 30 oci za origos (kazdemu podla gusta kludne odporucim preferovany online obchod s klucmi).
    odflaknuta cestina, no ako kde a ako co. ale ze by to nejak zasahovalo priamo do hratelnosti? ani napad. ak niekto nieje grammar nazi tak sa maximalne pousmeje.
  • Proč jsou ty lidi v Praze nadabovaný nějakejma Rusákama?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší