Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted by jeste mohli neco napsat o tichych nerfech legendarniho dropu ve hre o kterem se na officialnich strankach nesmi nic napsat, jelikoz dotycny je prispevek okmazite mazan a prispivatel banovan
    • Nesmysl, kolikrát jsem tam o legs dropu psal a nikdo mi to nesmazal ani nemám ban ...
    • Na oficialnich forech je kritiky tuna (vcetne nerfovani), tak nepohádkař *15*
  • Uz se blizim k 1 000 hodin v D3: RoS a rozhodne jeste nekoncim. Crusader me celkem chytnul, vcera sem poprvy zkousel torment2 na hardcore a bylo to...no celkem drsny *5* Ale žiju!
  • Nevim proč mi ten obrázek v titulku vždycky připomene Warhammer :o
    • Protože Blizzard se vždy velice rád inspiroval universem Warhammeru...
      • Vrook
        Tak inspirace je fantasy žánru docela vlastní. Proto je to tak unikátní, specifickej a uzavřenej žánr. Neni co vyčítat jednotlivejm dílům.
        • jenže je rozdíl inspirace že jsem fanda toho či onoho díla, ale mám dost vlastních nápadů a "inspirace" proto že jsme nedostali licenci tak to trochu upravíme aby nás nemohli zažalovat, tenhle týpek mít helmu jistého tvaru tak je to taková "inspirace"že i oni dobře vědí proč mu radši nenakreslily žádnou
  • Pre mna bola Diablo III na konzole hra roku, stravil som strasne vela casu hranim doma s kamosom na local co-op. Takisto som hru presiel asi 4 krat aby som dosiahol max level a best gear. Pacilo sa mi, ze som mohol experimentovat so skillmi/buildmi a nebol viazany tym, ze musim restartovat ak mam v hlave iny build. Nemozem sa dockat na datac ktory som este nekupil lebo si ho setrim na leto ktore stravim hranim s brachom :) Minuly rok bol na tituly stedry(napr GTA V, Black Pearl, Enemy Within...) ale Diablo som si uzil najviac a tak ma tesi ze si ho budem moct zakupit na novu generaciu konzoli ak sa tak rozhodnem....
  • irdzi
    Good, bylo v podstatě jasný, že to na starý konzole vyjde, ale doufám zase nebudu muset kupovat znovu celou hru ... fakt mě tyhle praktiky v podstatě vytrénovaly nekupovat většinu her hned ale počkat na komplet edice:)
  • Miserius
    No pěkný, ještě že jsem počkal s koupí D3 na PSko, teď za tu cenu i s datáčem, ikdyž 40 dolarů Švejkové převedou na 50 euro a to zas na 1499 *1* *13*
    • MrSanta
      Doufám, že ten převod bude trochu přívětivější. Plánuju si to pořídit na PS4. Nerad bych platil Kč 2.500,- *1*
      • milos.bohonek
        Tak tobě to kdyžtak nadělí Santa, ne? *3*
        • MrSanta
          To je jenom shoda jmen. Mezi námi není žádná přízeň *13* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit