Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem zvědavej, jak dlouho bude trvat, než zavedou micro transakce pro všechny regiony. A taky jak dlouho bude trvat, než začnou prodávat sety apod...
  • Proč má ten pán na fotce tak obrovské a těžké brnění, ale přitom má odkrytou pleš?
    • A neumi drzet stit...
      • Asi je levák
        • Nemyslim to kterou rukou ho drzi ale jak ho drzi.
  • Ono to teoreticky nebude nikdy dohrane.. zalezi na kvalite tve vybavy vicemene.. paragon levelu asi maji max. Muzes to hrat porad dal a dal a za ostatni postavu, plus ted oziveni i ve smyslu sezon, kdy se lidi snazi dostat na nejake pricky.
  • Jsem myslel, že touhle dobou už to mají všichni dohrané
  • homeles8
    Proč ne. Já těmhle věcem fandím. Klidně ať to dají po celým světě. Líbí se mi , když někdo zneužívá demenci lidstva. Protože všichni jsou takový debilové, že si nic jinýho nezaslouží. Fandím EA,Blizzardu a hlavně Ubisoftu, aby vydělali na jejich produktech co nejvíc peněz, klidně bych se k nim přidal.
  • Na druhou stranu některé transakce nejsou až tak špatné a většinou (nebavme se o Pay2Win) neposkytují nějakou šílenou výhodu. Takže proč ne? Když je někdo ochotný za křídla, které změní skin hráče, zaplatit 10€, tak ať si je užije.
    • aby to nedopadlo tak že se hry budou vydávat v maximalne osekane verzi aby bylo co dat do dlc/mikrotransakci atd
      • Neboj. Budou se prodávat kikstarterové alfa verze *1*
    • Vojta_Ilavsky
      Jenže když za to vysolíš 1200, zrovna za Diablo 3 a nacpou ti tam mikrotransakce, tak většina her dopadne jako Evolve, když vidí že to lidem nevadí. *4*
      • Na druhou stranu Tě nikdo nenutí, abys jakoukoli věc z jejich obchodu koupil. Pokud se v budoucnu neobjeví možnost koupení postavy na 70 levelu, 4 miliardy goldů, atd., tak je to podle mě v pohodě.

        Ano... Asie je trochu jiný trh, ale to snad každý ví, že? ;)
        • Vojta_Ilavsky
          Všechen obsah v zakoupené hře bys měl mít zadarmo, ne si ho dokupovat. Jako když si koupíš krábu, taky čekáš že ty cigára budou celý, že to nebudou nějaký vajgly, a jestli je chceš mít celý, kup si DLC Vykuř mi a Zakuř si. *5*
      • klud, zatial sa nic nedeje. a keby aj hej, tak najskor pojdu podla vzoru wowka, sice si ho musis kupit, musis platit mesacne a mikrotransakcie su tam tak ci tak... a nikto sa nestazuje...
        • jen ze zvyku...
  • Jack1947
    Ano, tohle at si radši provozují jen asiati a jim podobní... a dál to netahají.
  • Jaky plíny?:D
    • tady je aspon videt, kdo docetl az k plinam :)
    • vonTossis
      Taky jsem se nad plínama pozastavil. Ale asi mysleli plány. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit