Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Já jsem taky velmi zvědavej jaký bude mít S.P.E.C.I.A.L vliv na samotnou hratelnost, ale je mi opravdu líto lidí, kterým někdo drží bouchačku u hlavy a nutí je koukat na videa která je absolutně nezajímají a pak je ještě nutí psát do diskusí o tom, jak je to opravdu nezajímá *1* *1*
  • Proč je většina komentářů negativní? To se jako koukáte na videa ke hrám které předem nesnášíte?
    • Protoze tiscali diskuze je jedna skladka lidskych odpadu.
      • Spíš žijeme v době vlastních názorů. Ať si každý myslí a píše co chce, ostatní to číst nemusí. Soudit umí každý. Jestli nemáte výsledky v osobních životech, to už je váš boj. A co mě baví snad na těhle stránkách ze všeho nejvíce, je má pravidelná skupina haterů. *1* Je taky vtipné, když s tebou tolik "lidského odpadu" souhlasí.
  • mno..bez zbytocneho hatu z mojej strany... tento bol zatial najslabsi.. a pri tom sa s tym mohli krasne vyhrat
    • Bohužel je to tak. Mně se celej ten nápad zparodovat poučná videa pro veřejnost z doby kubánský krize líbí. A predikovat, že SPECIAL nebude ve čtyřce fungovat se neodvažuju. To se ukáže, až hra bude. Ale dnešní díl slabota, sakra, a to jsem se fakt těšil. :/
      • Při Kubánské krizi? Nepleteš si to náhodou s 50. léty za úřadování Eisenhowera a částečně Trumana? Stylizace Falloutu jsou 50sátá léta.
        • Jo, ta videa vznikala už v 50. letech, to nejslavnější Duck and Cover je fakt z roku 51. Částečně máš pravdu. Ale za kubánský krize ta videa vznikala taky. Propagaci civilní obrany v USA na začátku 60. let nesahá ta naše ze socíku ani po kotníky. *1*

          Zadruhý stylizace Falloutu nejsou zdaleka jen padesátý léta, máš tam i spoustu odkazů na čtyřicátý. A muzika je úplně jasná, to není hudba 50. let. Spíš to všechno celkově beru jako odkazy na období plus mínus půlka 20. století.
  • Paulcz
    To by měli začít dělat všechny herní firmy, pěkně každej tejden vypouštět PR o jednotlivých atributech, skillech a percích, to by byla teprve zábava!
    • Zábava by to byla pro Tiscali, protože by rejžovala na reklamě, a pro autory, protože by rejžovali na honorářích.

      My bychom se asi moc nesmáli, ale my jsme tu kvůli proklikům, pokud to snad někomu ještě není jasné.
      • souhlas je na čase prejit na zahraniční weby
        • Však si běžte, co Vás tu drží, jen by jste tu nemuseli šířit hate a znechucení, mezi ostatní čtenáře, děkuji.
  • Fallout série - 4 geniální hry a 1 nadprůměrná, yeah, lets hate *7*
    • To je provokace?

      F1 *****
      F2 *****
      FT ***
      F3 ***
      FNV ***

      A Fallout 1.5 Resurection *****
      • souhlasim az na fnv, preci jen bylo lepsi jak samotna 3, takze by tomu pasly 4 slunicka
      • FNV bych dal 4 ten jsem si užil i vícekrát jinak souhlas
      • Souhlas s touto tabulkou. Začínám si říkat, jestli tenhle konflikt ve Fallout:Interplay a Fallout:Bethesda není (gamersky)generační. Staří vědí, mladí si jen myslí.
      • Fallout 1 zas tak dobrý nebyl, příběh nuda, vykradačka Wasteland 1, Dark Sun: Shattered Lands atd. Akorát dnes už se z toho stala legenda, mýtus, idol.
        • Vše je poplatné době vzniku, ne? I když konkrétně Resurection je jako hráčský počin na enginu 15 let starém srovnatelný se současnou komerční hrou a být financován přes Kickstarter, bylo by to zajímavé...
          • Res. neni spatny, ale zase bych to neprehanel.
        • A co není vykrádačka? Záleží jen, jak to slepíš. Nemůžeš přijít s něčím novým. I Wastelandy vykrádali a Dark Sun nemluvě (teď nemluvím o herní branži, ale např. literatura a jiné vnější vlivy).
          • Nesouhlasit můžeš, bohužel, tohle je krutá realita.
  • Já jsem z těch videí náhodou nadšený. Je to vtipné, tématicky udělané a navozuje to bezva atmosféru pro nadcházející vydání. Jsem fanda prvních dvou dílů. F3 a FNV jsem nehrál (nelíbilo se mi to) - ale na F4 se těším.
  • tato hra bude sto procentně kvalitnější nez většina ted vydanych her
  • to je fakt výplach mozků tohle
  • Keyz
    tvl takové kecy....

    Však to je jasné. Zde dohodli prachy za tuhle blbost, tak to zde bude pořád dokola a ve hře to poté bude opět zcela jedno.
    • Zcela jedno? Asi jsme hráli rozdílné hry koukám. *1*
  • Kdo má předobjednáno tak se baví a těší se na hru.
    No a pak jsou tady hateři pro který F4 nedosahuje kvalit top titulu jejich sbírky her - Barbie: Deníček - Tajemství střední školy
    • JezboX
      U lidí co maj předobjednáno bych čekal, že se jim líbil F3 a měli by se jít léčit. Lidi co si předobjednali F4 a nelíbil se jim F3 nebo ho dokonce nehráli, by se mělí jít léčit.
      • Tak mě prosím prozraď jaké hry podle tebe hrají duševně zdraví jedinci.
        • JezboX
          Já psal o předobjednávce puso. Že si ji objednávaj jen lidi co se jim líbil F3 (takže jsou podle mě na palici). Nebo lidi co s F3 neměli tu čest (takže jedou na vlně hype a na základě toho vysolej těžky prachy v předobjednávce = na palici) a za třetí se jim F3 nelíbil, ale stejně zaplatili předobjednávku (dobře takový lidi by mohli bejt třeba optimisti). Upřímně nikdy jsem neviděl důvod pořizovat předobjednávku jakýkoli hry. Nepočítaje Kickstarter.
        • Outlast *8*
          • Uáá, no u toho mě někdo zaklepat na rameno tak proskočím oknem :)
    • Vyskoč vtipe!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit