Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nechtelli by to vydat i jako DLC k normalni verzi (treba jen o pet babek levnejs, to je jedno)? To bude vypadat debilne mit ten deus ex na steamu 2x *1*
  • Another job well done! Kdyby do toho zaintegrovali i "The Fall", pak uz by to asi opravdu bylo UPLNE dokonale *4*
  • Na Steamu je každou chvíli základ za 3€, což mě poprvé zarazilo. Hodně nízká cena na AAA titul tehdy starý snad jen rok. Doufám, že ta vylepšená verze bude pro majitele kompletu za symbolickou cenu, což na Steam store může vydavatel nastavit.
    • Tak ono je to sice AAA titul produkciou aj kvalitou ale bohuzial asi z pohladu mainstremu je to skor okrajovy titul. Je tam nejaky pribeh, treba trochu aj rozmyslat a nestaci len drzat froward a attack. A ako uz viac developerov hovorilo, casto krat pri takejto zlavovej akcii na steame zarobia za den viac ako ked maju regulernu cenu nahodenu pol roka.
  • Super, konečně si při hraní budu moci říct, že hraju dokonalou hru *14*
  • Okamzita kupa
  • To, čo v súčasnosti vydavatelia s hrami robia, je dvojsečná zbraň. Napríklad ja som celkom úplne prestal kupovať hry hneď po ich výjdení, pretože je to čistá zlodejina. Príklad: Najprv som kúpil hru Assasin Creed 3 za 34 euro. Dnes ak chcem aj Washington DlC-čka tak chcú
    za Season Pass ďalších 24 euro. pritom vedľa na polici leží kompletné vydanie hry aj s Washingtonom za 34 euro. Takže super. Pokiaľ takto budú pokračovať, prídu o obrovské množstvo kupujúcich, ktorí prestanú kupovať hry po ich vydaní a budú čakať , buď na zľavy , alebo na kompletné vydania. Slušné by bolo , keby sa dodatky predávali buď len za symbolické ceny pre tých čo vlastnia original hru, alebo by to mali urobiť tak ,ako to urobili kedysi vydavatelia Zaklínača" Ten kto mal original hru, si mohol rozšírenú verziu vo forme patchu stiahnúť aj s prídavkami zadarmo. nie som predsa blázon, aby 2x kupoval tú istú hru a to ešte v prípade, že je to Steamovka, takže starej hry sa nemôžem zbaviť odpredajom. je to v podstate svinstvo a dojenie peňazí.
    • Tak to je tak trochu chyba samotnych vyvojarov/vydavatelov. V podstate sami degraduju hodnotu svojho produktu tym ze vydavaju casto nove diely. Ked sa snazia udrzat povedzme rocny cyklus tak je jasne ze malo kto by kupil posledny diel za plnu cenu na jesen (ak vysiel rok pred tym na vianoce) ked vie ze za par mesiacov ma na trhu pokracovanie. Ostatne je to pekne vidiet na tituloch ktore az tak casto nevychadzaju. Tie si drzia pomerne vysoku cenu dlhodobejsie. No a potom je tu vynimka ako Blizzard ktory ma v podstate rovnako vysoke ceny stale :-)
    • Taky čekám na slevy a kompletní edice. Výjimkou budiž Battlefield, který prostě rok po vydání už není to pravé, když mají všichni unlocky apod. (taky je to po tom roce kvůli patchům už úplně jiná hra). Např. nového Bioshocka ignoruju a klidně ho vezmu až za směšnou cenu po pár letech jako první 2 díly za 5$ celkem. A to včetně DLC. 2K má ještě agresivnější cenovou politiku než Square Enix a to už nějakou dobu, tak ji snad nepřehodnotí *1*
    • U velkych titulu jako je tebou zminovany AC se to jiste bude praktikovat i dal. Obrovska zakladna potencionalnich kupujici a fanousku, kteri "musi" mit hru hned po vydani a nasledne koupi i vsechno, co ma jejich oblibenou znacku v nazvu.
    • x_ander
      Podepisuju. Já už to tak praktikuju několik let. Hru po vydání kupuju jen velice zřídka (a nebo poté, co vydavatel zahlásí, že se žádné (single) DLC vydávat nebudou). Většinou koupím až nějakou GOTY edition se všemi DLC, která stejně stojí polovinu (a míň) jako hra při vydání a obsahuje toho víc. Proto už pomalu vyhlížím např. Borderlands 2 GOTY.
      • Veď ja to tak robím už tiež, ale dosť dobre nechápem takúto stratégiu. Veď pre nich by mal byť najdôležitejší predaj za prvý mesiac. Idú sami proti sebe.
  • korok
    To co v Zaklínači 2 dávali zadarmo formou updatu tady dávají za peníze. Ne že bych z té DC edice neměl radost ale přijde mi to jen jako obyčejný marketingový tah, nic víc. Ale rozhodně se těším. Jen jsem zvědavý na tu cenu.
    • tvrdy.mar
      CDprojekt RED to udělala zadarmo jako výbornou marketingovou akci, která přinese vyšší prodeje původní hře. Ale stejná akce by Square Enix nepřinesla zvýšené prodeje původní hry a proto je ekonomický nesmysl to dělat.
      • USER47
        Hlavně CD Projekt si podobný akce může dovolit, protože je dost za vodou díky GOGu. Square Enix na tom asi zrovna teď není nijak úžasně, takže musej využít každou příležitost, jak si trochu přilepšit.
  • michelangelo
    No trikrat hura! Presne v tohle oznameni jsem doufal. Uz je nacase vymenit obyc edici na moji polici za nejakou peknou a nejlepe hernim obsahem naplnenou, namisto plastovyho panacu obsahujici edici.

    Jediny co me osobne mrzi je osmeleni bossfigtu. Jejich puvodni tuhost me bavila a v pribehu mi davala dokonalej smysl.

    Za me kazdopadne jasna koupe :)
  • opravdu jedna z nejlepších her, před týdnem jsem ji dohrál asi po páte a pořád jsem nacházel nové a nové věci, možnosti a zákoutí, do této edice půjdu pokud bude v krabicové verzi na PC za rozumnou cenu.
    • podle mě je lepší najít všechny možnosti a zákoutí už při prvním hraní, ne?
      • jo a tobě se to snad povedlo? Už při prvním hraní jsem prolezl určitě 90% různých míst ovšem v té době jsem myslel že jich mám tak 99%, ale prostě ti sem tam nějaká ta šachta pro vstup do nějaké skryté místnosti unikne, nebo si neměl tu správnou augmentaci pro další možnosti ...
        • nevím, mně přijde hrát hru napoprvé tak jako na rychlost a moc se s ničím nepatlat, a pak až při dalším hraní se fakt snažit všechno prolejzat, jako docela ztráta času...
          • finchcz
            a kde tu ctes, ze on hraje napoprve na rychlost?
            • no když hraje hru popáté a pořád ještě naráží na věci, kterých si předtím nevšiml...
  • Ethy
    Už jsem to asi 2x dohrál tak si to nechám ujít a počkám si zase na nějakou Steam slevu, ale vy, co jste to jeste nehrali, tak si to koukejte koupit! Jedna z nejlepsich her co jsem kdy hral *4*
    • a hlavne je v akci na steamu neskutecne casto
      • Myslim ze niekedy cez vianoce ma to stalo 3 alebo 5 €.
        • jn, cca 3 € to stoji pri kazde vetsi steam akci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit