Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu asi nejlepší early-access tohoto roku a i příjemné překvapení. Investovaných drobáků hned na začátku vydání E-A vůbec nelituji... Možná na tomto zvoleném přístupu přeci jen něco bude...
  • ringmancz
    a přitom VW, Seat i Audi tam je... vtipný
  • I Coddies několikrát šlápli vedle a vydali odpad (viz. Operace Flashpoint poté, co to přestala dělat Bohemka). Nicméně nedávno udělali vyjádření, že se nyní budou soustředit výhradně na závodní hry.
  • Chceš vidět rychlost? Mrkni na tohle - k neuvěření https://www.youtube.com/watch?v=qI8ZQ59_YHY
  • Borec si to dava hodne slusne *8*
  • To protoze za tim stoji Codemasters. U nich mi prijde trochu zbytecny to do EA vubec davat. Penize na vyvoj jiste maji i bez toho. Vetsinou se do EA pousteji mensi studia, co penize nemaji a clovek si nemuze byt nikdy jistej, jestli vubec budou schopni hru dodelat
  • asi takhle? Jezdec rally hraje Dirt Rally... je to masakr prostě
    https://www.youtube.com/watch?v=5xw8DJY7aZQ *8*
  • Ano, Škodovka je jedna z nich - firemní politika. V hře nebudou.
  • DekkerDave
    Škoda, že tam asi nebudou Škodovky. Přitom by měly zastoupení ve většině "věkových" skupin, do kterých jsou auta ve hře rozdělený. Údajně prý některý automobilky nechtějí povolit zobrazování svých zničených vozidel (viz. Toyota).
  • DekkerDave
    Akorát to chce volant pořádnej, jako třeba Logitech G25/G29 a to už nějakej peníz stojí. Jinak to je takový... nic moc.
  • Hraju na ovladači od X360, ale pokud chceš pořádnou nálož, rozhodně jdi do volantu - ten zážitek to posune úplně jinam.
  • Tahle hra je patří do vitríny Early-access her. Vývoj bez problémů, pravidelné přidávání obsahu, dobrá reakce na zpětnou vazbu a po několika měsících (ne letech, koukám na tebe, DayZ) vydáno. Kdo koupí, neprohloupí.
  • Dá se to, ale bez volantu, pedálů, minimálně tří monitorů 2560x1400 px a pořádné sedačky to není ten správný pocit závodní hry.
  • Volant je nutnost ;)
  • Lukyz
    Tohle bude můj letošní vánoční dárek sám sobě *2*
    Když mi pořádně rupne v bedně, pořídím k tomu i ten volant *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit